Beethoven 5

Beethoven a duchovia pokladu

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2003, 91 min

• xerno

Do hajzlu, už mě nasrali 4X a furt si nedaj pokoj, 15 min z celého filmu mi stačilo do konce života, nejspíš ještě dál, oni už fAKT NEVÍ, CO BY ROUPAMA DĚLALI, PÁČ TAKOVÝHLE SRAČKY UŽ NECHCI NIKDY ZAŽÍT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BLÉéÉéÉéÉéÉéÉéÉé(2.5.2008)

• Dudek

Prosím, už ne... já už se z těch psů zcvoknu.(2.6.2005)

• Stegr

15% - Od trojky do pětky tohle už vážně nemuselo spatřit světlo světa...(6.10.2007)

• matt6

Totálna katastrofa.Absolútne trápny film, na ktorý sa nedá dívať. 0%(27.8.2006)

• Hromino

Otrlík. Tak bych nazval toho, kdo se na tuhle neuvěřitelně nadstavovanou kaši dokázal dodívat až do konce - a co kaši, celou sérii shlédl. Myslel jsem si, že nejhorší "filmo-seriál" je Policejní akademie, z níž byla nejlepší pouze jednička a dvojka ještě ušla - ale tahle série mě dokázala přesvědčit, jak hluboce jsem se mýlil. Jestli se někdo opováží natočit ještě šestý film této série, jejíž-název-se-mi-ani-nechce-vyslovit, budu... he? Co vlastně budu dělat? Ignorovat to, naturally. :)(29.4.2009)