Otec Viktor (Martin Dejdar), velice schopný a úspěšný ve své profesi, a jeho syn Petr (Vladimír Škultéty), neméně úspěšný a nadějný student, se náhle ocitnou v nečekané situaci - po smrti ženy a matky se tyto dva ukázkové příklady dokonalého muže a studenta musí vypořádat s takovou banální záležitostí, jakou je péče o domácnost. Jako schopní, inteligentní a úspěšní muži v tom pochopitelně nevidí žádný problém. Marně je zkušený soused Lupínek, zasloužilý dědeček (Josef Abrhám) se čtyřmi vnoučaty na krku, varuje a nabízí pomoc. Mužská ješitnost a pýcha jsou silnější. Díky tomu se tak postupně dostávají do víru trapasů, problémů a katastrof, které postupně nahlodávají jejich sebevědomí a boří jejich pevné přesvědčení o vlastní dokonalosti. Ještě, že přijíždí na pomoc strýc Artur (Ondřej Vetchý). I když, jak říká slogan filmu, správný chlapi si poraděj sami. bez žen by to přesto zcela nešlo. Otec musí odolávat svodům a doslova se bránit nájezdům půvabné kolegyně (Světlana Nálepková), syn má zase ve své blízkosti pohlednou spolužačku Zuzanu (Zuzana Kajnarová) a strýc Artur problémy se svojí vlastní manželkou (Petra Špalková)... Pánská jízda je zkrátka hravé a vtipné vyprávění určené všem, kteří se rádi baví, i když je jim třeba do breku. Celovečerní debut režiséra a producenta Martina Kotíka, kterému se o kvalitách Pánské jízdy podařilo přesvědčit hvězdnou sestavu herců, svým vlídným a vkusným humorem pobaví diváky i divačky. (oficiální text distributora)

Nick321

Tahle komedie si rozhodně zaslouží lepší hodnocení, než má zde na csfd. :D Ale zase chápu, že to není pro každého, nicméně tohle je přesně ten humor u kterého se třískám smíchy. Telefonát ženatého, ne-blbého, zkušeného strýce Artura: "Věro, já už to tady nemůžu vydržet, já jsem se fakt změnil, já chci zpátky domů. Věro, já Tě miluju, já Tě šíleně miluju. Už mi vůbec nevadí, že máš malý prsa, že nejsi moc hubená, že jseš trošku tlustá, máš větší zadek, fakt, mě už to vůbec nevadí... jseš tam? Haló?" :'DDDDD ()

spaiky odpad!

Je mi špatně z toho, co někteří lidé dokážou natočit, proti téhle kravině je kameňák super komedie. Jediná pozitivní věc na tomhle filmu je kromě délky ještě Josef Abrhám. Čekal sem, že to bude špatný film, ale je to ještě horší!! FUJ!!! ()

RADUNA odpad!

Mrzi me ztrata pul hodiny,ktere jsem filmu Pana Rezisera Kotika venoval,asi jsem hroznej suchar,ale smat se teto radoby komedii... ()

rodl

Budu hodný a dám dvě hvězdy, snad z úcty k většině herců. U crazy komedie logika hlavní roli hrát nemusí, u crazy komedie má hlavní roli hrát humor. Jakmile ten chybí, všechny nelogičnosti a nesmysly najednou září jak houby kolem Černobylu. Jedinou dobrou hláškou je farářovo sdělení, že paní máma odešla sice tragicky, ale s úsměvem na rtech. Mít v rodině tolik idiotů, taky odcházím z tohoto světa s úsměvem na rtech, ba dokonce asi s pořádným řehotem. ()

mombasamomo

Uznávám, že tento film není žádný skvost, herecké výkony jsou až na pár monentů hodně prkenné, nepřesvědčivé, někdy až sebeparodující. 1.* dostává film a 2.* hláška Ondřeje Vetchého: "Jsem ženatej mám zkušenosti!!!" ()

Mr.Matteaso odpad!

Hovno rozmazané na úplném dně české kinematografie, asi takhle bych ten film popsal. Opravdu by mě zajímalo kolik dostal Vetchý s Abrhámem chechtáků, že se nechali na takovou stupiditu přemluvit. U Kameňáku jsem i parkrát zasmál...tady by se dalo leda tak brečet... ()

Ospalek

Po stránce komediální se mi film velmi zamlouvá, vtipně scény byly opravdu vtipné a já se opravdu doslova řezal smíchy. V druhé polovině ale film začal přecházet do obyčejné telenovely, či jakési ohrané komedie. Ale celkem pěkný zážitek 60%. ()

JARDAHONDA odpad!

Pánská jízda se dle mého názoru prostě nepovedla.. Nesmyslný film, který ani není filmem, ale spíš nějakým televizním kabaretem. Ostuda, kterou nezachrání ani česká herecká esa ! ()

Lvísrdce

Crazy komedie, drsný humor. Tedy nelogičnosti, přehrávání, to k tomu patří, gagy. Vhodné k oddechu, k pobavení bez hlubších rozměrů. ()