Šest přátel si jede užít víkend do zájezdního hostince v ospalém městečku Lovelock. Po uplynulé naleznou majitele hostince a šéfkuchaře mrtvé a ocitají se tak v podezření z ohavného činu. To je však pouze začátek, celé městečko je jakoby náhle ovládáno zlými silami ... uzavřou kamarády v hostinci, nikdo z nich netuší jaká hrůza se za jeho zdmi skrývá... (oficiální text distributora)

Nightbreed

Čakal som nejakú pecku na štýl Shaun of the Dead a najskvor preto som bol aj dosť sklamaný. Sem tam padne nejaká hláška a je to aj prijemne krvavé ale veľa vecí mi tam vadilo ako napr. prerušovanie country hudbou.50% ()

wampire23

Tento prírastok do rodinky zombie komediálnych hororov proste môžem. Obsahuje síce množstvo absurdných scén (neustály spev za doprovodu gitary, tancujúci zombies,...), ale napriek tomu je to super prča.Stále mám pred očami skvelú scénku s motorovou pílou, pri ktorej som nevedel, či sa smiať alebo báť:D. A k tomu mnoho mladých známych tváričiek (až na Legendu Kung Fu:D). Pekných 75%. ()

Rocket

Tu štvrtú * som si pri spomienke na toho chlapíka, čo si nikdy nezapaľuje cigaretu, proste nedokázal odpustiť. ()

messi@h

Je to nuda a bohužel to není ani vtipné. Víc jak půl filmu se skoro nic neděje, takže se nesmírně vleče. ** tak podstatě dávám tanečnímu číslu zombií (tančit zombie jsem opravdu ještě neviděl). Jinak ale těžký podprůměr. ()

Forty-

Napad kombinacie hororu a komedie je uz sam o sebe pekne gycovity. Ale dajme tomu, ze aj takato kominacia moze priniest slusny film. Dead and Breakfast nim ale nie je. Z komedialneho zanru sa celkom dobre poucil a pri par scenach som sa z chuti zasmial, ale napinavost hororu uplne chyba. V konecnom dosledku boli vtipne jedine sceny z bizarnymi umieraniami a extra porciou krvi. Inak nuda nuda nuda .... ()

quorra

Na filmech mě nejvíc sere promarněný potenciál, a to i u filmů od kterých toho moc nečekám. Ale tohle už je jako vopravdu moc! V rámci boje proti pirátovi v sobě jsem si tenhle film koupila v Albertu za 9,90. Pravda, není to moc. Ale těšila jsem se. Těšila jsem se na film, co stojí tak akorát za 9,90. Ale v obalu bylo jen papírový kolečko a ještě blbě vystřihnutý. A dokonce ani tady neexistuje škála, na které by se dal takhle hrůzný zážitek zaznamenat! EDIT: Konečně viděno a zařazeno k filmům, které nejde hodnotit, protože blbý až boží, jsou tam zombíci a David Carradine (i když jenom chviličku) a je to muzikál, víc vědět netřeba! ()

vox_populi odpad!

tak horor to v žiadnom prípade nie je a humorné je to asi ako 99 diel argentínskej telenovely. Možno keby som bol jamajský umývač riadu v USA, tak by som sa na tom bavil...inak - čistý a nefalšovaný odpad. Teraz už chápem, prečo sa Carradine obesil v skrini za vtáka... ()

Revo2sion

To co nám servírují "pravé" horory (House of the Dead 2, Land of the Dead atd.) s kamennou tváří, můžeme o5 shlédnout ve vtipném vydání. Není to sice druhý Shaun of the Dead, ale Maluchi (nebo jaksetopíše) z pohotovosti a hlavně výborný Zach Selwyn se svou hitovkou " Were Comin To Kill Ya" a rýmovanou recitací příběhu jsou zárukou povedené parodie. Uznávám,že dost vtípků bylo patřičně předpotopních, ale 5hvězdiček dávám s čistým svědomím. ()

djbarrel

Docela zábavná zombie komedie. Hnusáckýma zbraněma jako kladivo, sekera, motorovka, ani malinovkou se nešetřilo. Snad mohlo být víc akce, hororová stránka hororovější a komedální komediálnější, ale jinak to byl fajn odpočinkový film. 65 % ()

Milano182

Některé filmy nesou označení "hororová komedie" jen proto, že se jedná o velice špatný horor. Dead & breakfast dokázalo, že si zmíněný titul právem zaslouží. Množství krve, černého humoru a úderného rockabilly ve mně vyvolává blažený pocit štěstí. Z celého filmu mám nejraději opening, ten mě opravdu dostal, úžasná písnička, skvělé animace, které navíc doprovází celý film, co víc si přát. A Zachariáš, zpívající příběh mezi jednotlivými scénami, taky rozhodně neurazí. ()

ahed

Já jsem se nadmíru a bavil a proto musím říct, že tenhle film u mě fakticky zabodoval. Smál jsem se od začátku až do konce a to je pro mě to hlavní. ()