Skleněný dům

The Glass House

Sklenený dom

Thriller / Drama

USA, 2001, 102 min

Mistrovský thriller. Panuje zde neskutečná atmosféra. Viděl jsem ho asi v 17 letech a pak jsem nemohl vůbec spát. Dodnes ho považuji za kult. Líbily se mi herecké výkony. Film příjemně uteče. Ta holka byla opravdu kočka. Pro mě jasné čtyři hvězdy.(18.6.2008)

Docela atmosféra - místy nelogické chování sourozenecké dvojice - příjemný lehký thrill nadprůměr.(3.11.2012)

Soundtrack Christopher Young: 1. The Glass House [2:24] ,2. Sunken Bells [3:20] ,3. Even If I Had an Ax [3:26] ,4. Through a Glass Eye [2:37] ,5. Twice Told Tales [4:52] ,6. Sotto Voce [2:14] ,7. Glasseration [3:29] ,8. Diabetic Dancer [2:42] ,9. Where in Time? [4:02] ,10. Soubrette [2:56] ,11. This Too Shall Pass [4:38],(10.5.2011)

Není to nic extra, ale ustřední čtverka(Sobieski,Lane,Skarsgard,Morgan) hraje slušně a stísněná atmosféra "skleněného domu" taky není k zahození.Tentokrát mi to stačilo..(29.12.2006)

Docela dobrý film, i když nějak moc zajímavý není. Najde se i pár hloupostí, ale zhlédnout se dá. Leelee Sobieski je fajn, snaží se přijít na to, co se opravdu stalo jejím rodičům a zároveň se popasovat s adoptivními rodiči, kteří nejsou takoví jací ze zdají být. 55%(8.10.2009)