Skleněný dům

The Glass House

Sklenený dom

Thriller / Drama

USA, 2001, 102 min

rozpočet : $30 million tržby celosvetovo : $23,619,609(20.12.2006)

:::::::::::::::::::::::::::::::::: Leelee Sobieski je nádherná dívka do které jsem už od svých 10. let platonicky zamilovaný, když jsem ji poprvé viděl ve filmu Z džungle do džungle, kde byla moc rozkošná a hezká. Ach............. jinak co se týče tohohle filmu, tak ten byl super - nadprůměrný thriller ! ,-) :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::(25.4.2009)

Čítajúc komentáre svojich kolegov, zrejme nepoviem nič nové: The Glass House je solídne odvedené remeslo, ktoré nevybočilo z "pásovej výroby" /ale našťastie neskĺzlo do podpásovej/ , hoci predpoklady by tu boli.(27.10.2006)

Trochu lacný, trochu nevyvážený, ale aj trochu mrazivý triler. Počiatočné napätie vystrieda akcia a človek rozmýšľa, ako do tohto filmu zohnali tie krásne autá... Nič prevratné, ale tvári sa to presvedčivo...(7.6.2006)

Hurá, na čtvrtý pokus se mi podařilo vidět tenhle film až do konce a neusnout! A přitom nejde o nějak zvlášť nudný či nezajímavý thriller... Předvídatelný, to ano, do poslední sekundy, ale každopádně slušně odvedené řemeslo. Stellan Skarsgård je přesvědčivý záporák a pro jednou ve mně vzbuzovala sympatie i dívčí hrdinka (těm totiž obvykle přeju rychlou a ošklivou smrt). Nejspíš se s tím námětem a atmosférou dalo udělat víc, ovšem vzhledem k nulovému očekávání nejsem zklamaná; podívat se na to dalo, ba dokonce se i docela bavit. 61%(6.4.2009)