Xander Cage (Vin Diesel) je nechvalně proslulý milovník adrenalinového vzrušení, kterému se až dosud dařilo vyhýbat se ruce zákona. Když ho však prvotřídní agent NSA Gibbons přesvědčí, aby pronikl do nebezpečného ruského kriminálního gangu, rodí se nový druh tajného agenta (kódové jméno: xXx), který se s nepřáteli spravedlnosti vypořádává razantně a nemilosrdně. Film xXx od uznávaného režiséra filmu Rychle a zběsile přináší vzrušující jízdu našlapanou napětím. (Bontonfilm)

anghell

Tleskat za to že američani natáčeli v Praglu už nebudu. A za dalšího blbce, tentokrát z Ruska, co chce získat svět a za podprůměrný výkon Vina Diesela (vlastně jako každý jeho výkon, svaly nedělají herce) leda mlátím hlavou o stůl. Scénář trapný, hudba slušná, graf režie šišatý – pár scén za to stojí (pokud jsou originální, jsou?) Ale někdy by už film fakt mohl skončit ve prospěch záporných hrdinů to by byla podívaná a všichni víme, ani by snad nešla natočit. Jo a Vašute, už v Mission Impossible jsi nám naznačil že do těchle filmů ani moc nepatříš.A generál? HAHAHA POHOF! ()

Creshaw

Tohle ze ma byt nastupce Jamese Bonda? Ale no tak, to nemuze nikdo myslet vazne... Cekal jsem leccos, ale takovou kravinu fakt ne. Diky Bohu za Vina Diesela v hlavni roli, bez nej a par jeho hlasek bych se asi jeste ke vsemu ukousal nudou a poslal tenhle Cohenovo trapas do odpadu. ()

Bohatýr

Vin Diesel v prubehu filmu strili plamenometem do nakladaku s bramborama, krade auta, tvari se jak debil, kterej neumi pocitat do jedny. Navic v Cechach si asi moc nezafreeriduje.Je to proste zly. ()

samera

Veľmi nevydarený a tuctový film, ako nejaká bondovka.....nič moc......pozerala som to len kvôli Vin Diesel :) ()

Metlosch

Vin Diesel a Samuel L. Jackson se konecne muzou postavit mezi tech par hercu, jimz se dostalo te cti zahrat si stek po boku Marka Vasuta. Jako oddychovka je to hodne dobre. ()

`barocco

Tuto scenaristicku a uboho herecky podanu hrozu zachranuje par efektnych adrenalinovych zaberov a slusne natocenych akcnych scen, nebyt ich, tak tento film sa utopi az na same dno Vltavy.... V kazdom pripade najviac sa v tomto filme vytiahli kaskaderi. ()

gu-staff

Béčko, co neruší. Diesel je občas docela vtipnej, občas je zase jeho coolovství dost přehnaný. Lokace v Praze potěší. Jákl, z toho bych si kákl, je tu prostě děsnej. ()

markussupe

Film se zpočátku tváří docela sympaticky sice je každému jasné, že přehnaností a nadsázkou se tu šetřit nebude, ale co nastane zhruba od půlky filmu do konce to už se nedá nazvat jinak než totální stupidita.... prvních cca. 45 minut je na *** zbytek na Odpad! Vskutku málo kdy se mi stane, že první polovinu filmu sleduji s velkým zájmem a už ve tři čtvrtině ten film nemůžu ani vidět. ()

mandella

Nic zvláštního pod sluncem to není, ale je fakt, že to má aspoň trošku styl. A Asiu Argento. Kdybych byla chlap, tak si dám její plakát nad postel a nechám si zdát...je hrozně sexy - což se už nedá říct o bambulovitém Dieselovi. Češi prezentovaní v tomhle filmu vypadají jako veksláci v roce 1975 (včetně policajtů), ovšem s tím nic nenaděláme, Slováci v Hostelu dopadli hůř. 50 %. ()

májovec13

To nemohlo být myšleno vážně, že ne. Vin ujíždí na snowboardu sněžným scooterům aby se po sjezdu alpského vrchu ocitl uprostřed Prahy. No pfuj! ()

=Číča=

No.. byla jsem na tom kdysi v kině a celkem se mi to i líbilo (tak na 3*). Teď po znovushlédnutí na DVD dávám jen 2* a nevytáhne to ani "czech general" Marek Vašut :-) ()

habo odpad!

Hmm tak uzas..trapnost nad trapnost "perfektny scenar" ,chvilami to vyzera ako parodia privadzajuca cloveka k nevolnosti..... ()

tsko

Proč 4*? No protože já se opravdu tak dlouho od srdce nezasmál - Létání na motorce, česká policie s raketometem, lavina za Prahou, smrtící plyn na Vltavě... No který jiný "Akční thriller" vám tohle nabídne? ()

Simir79 odpad!

Plešatej dýzl, polonahý undy, nadupaný kcháry.... to bych ještě skous..... ze zbytku se mi dělalo na blbě. No já snad nemám slov... Nepamatuji si, kdy jsem dal "odpad". Až ho příště budu dávat, jsem si jistý, že si vzpomenu, že jsem ho dal tomuto filmu... A tomu všemu velí S.L. Jackson. Same do pr.... necpi se do každý sr..ky. Omlouvám se za slovník, ale tohle mě fakt dostalo. A pokud se někdo ptá proč jsem to vlastně do koukal.... těšil jsem se na psaní tohoto komentáře a chtěl jsem zůstat nasranej... povedlo se.... ()

Ziriath

Vin Diesel umí sjet na snowboardu po lavině, kterou sám spustil, od zámku Vranov nad Dyjí- umístěného doprostřed velehor- do centra Prahy. Kde všechen komparz je oblečen v sovětském stylu a všichni se rusky také jmenují. Vidět toto a zemřít. Dialogy jsou samozřejmě plytké, ale pro Čechy je jistě tento film nezamýšlenou komedií. No a někdy v letě si na ten vranovský zámek musím zajet a nechat se potěšit faktem, že není plnej Rusů a lehkých děvčat, pořádajících zde všemožné nepřístojnosti. ()

Vin Diesel si zahraje Bloodshota

Vin Diesel si zahraje Bloodshota

09.03.2018

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)

Čeká nás další Riddick a xXx?

Čeká nás další Riddick a xXx?

02.02.2014

Kariéra Vina Diesela je na tom velice dobře. Série Rychle a zběsile je na vrcholu sil, relativně laciný třetí Riddick vydělal téměř 100 milionů dolarů a Marvel Dieselovi určitě zaplatil slušnou sumu… (více)

Soderbergh, špióni a bojová umění

Soderbergh, špióni a bojová umění