Druhá nebo první

Stepmom

Druhá alebo prvá

Drama / Komedie

USA, 1998, 124 min

Přiznávám, nechal jsem se zmanipulovat sladkobolným hollywoodským příběhem spějícím k předpokládanému konci. Ale bylo to i díky hercům ( a nejen díky JR).(1.6.2009)

Tri hviezdičky dávam obsadeniu perfektných herečiek, celkom pekný a dojímavý film.(15.5.2009)

Rozhodně fajn herecké obsazení, ale příběh a jeho zpracování je taková klasická pračka na emoce, která ale nezanechává příliš dobrých dojmů a působí to na drama dost rodinně, což tomu taky ubírá na vážnosti a sráží to do průměru. Julia Roberts je v některých okamžicích okouzlující, to ano.(12.6.2011)

Velice zajímavý příběh, který vezme za srdce. Sblížení se s macechou a smíření se s maminčinou nemocí. Kdo má kousek srdce v těle, tak ho tenhle film uchvátí. Drama s nádechem komedie jak má být. Pokud nevezmete v potaz, že některé scény jsou příliš uspěchané a některé na víc. Ale jestli jste tak trochu stejný jako já a moje máma, vezmete kapesníčky a popcorn, sednete si, přikryjete dekou a spokojeně koukáte jak se jejich život hroutí a znovu buduje.(2.4.2009)

• Djkoma

V tomhle filmu je něco špatně. Možná je to až příjemná dojemnost a umělá komediálnost.(11.8.2005)