V roce 3000 se skupina tzv. jeskynních lidí radí o tom, zda se mají pokusit přesídlit někam jinam za potravou. Starší mají strach, že by se to nelíbilo Démonům, ale na druhou stranu je nutné Démony vyhnat, aby se vrátili Bozi a opět chránili člověka (kvůli lidské sobeckosti a krutosti před nějakou dobou Bozi dovolili Démonům sestoupit na Zemi). Mladý Johny na Démony nevěří a vydá se prozkoumat možnosti. Zanedlouho se setká se dvěma lovci, kteří nejsou právě přátelsky naladěni, avšak náhle se společně ocitnou v situaci, kdy musí táhnout za jeden provaz. Jakási podivná klec je někam unáší – později se zjistí, že do tzv. centra lidské výroby. Ocitnou se mezi jakýmisi podivnými bytostmi, které si říkají Salk a mají v rukou nadvládu na planetě. Lidé jsou pro ně jen „lidská zvířata“, podřadné bytosti, které nejsou schopny se naučit ničemu složitějšímu. Když se ale při sesuvu půdy v horách objeví zlatá žíla, šéf bezpečnosti Terl a jeho asistent se rozhodnou, že se pokusí vyškolit lidská zvířata, aby pro ně těžili toto zlato z hory plné uranu, kde hrozí udušení. Zápletka akčního sci-fi filmu pak spočívá v tom, že se dělníci pod vedením Johnyho odhodlají ke vzpouře proti obludám – Salkům – a speciálně proti největšímu ze zloduchů, Terlovi, který se chce na úkor jejich úmorné práce obohatit. Na vítězném konci vzpoury stojí osvobození lidské rasy a otvírá se nová budoucnost pro jejich děti. (TV Prima)

MartinezZ

Jdu proti Vám, odpadáři! Ano, bylo to pitomé, ale, světe div se, nenudil jsem se. Je mi putna, že to má na svědomí více méně zakladatel scientologů a pár jeho oveček. A následující bude možná znít hrůzně, ale přiznejme si, je to tak: Je to mnohem víc sci-fi, než za co se vydávají některé jiné plnohodnotné sci-fárny! ~~~ Nevím ani proč, ale během koukání se mi stále vybavovalo 10.000 B.C. - v mnohém je si to podobné. Taky pitomě zahrané, taky nápad a svět trochu mimo, taky celá pohoří nelogičností a oslích mostů. Lidi, kteří po staletí neměli v rukou nic jiného než klacky a šutry, se během pár dnů naučí všechno, pilotovat letouny, sestavovat atomovky, naučí se výrazy, které můžeme slyšet i my v mnoha jiných filmech, ale rozhodně je nemohou znát oni, prostě postavené na hlavu. A že byl Travolta blbej? A Forest a další herci? No a? Mnoho jiných herců je i víc blbých v mnohem nudnějších a odpadovějších filmech a takové filmy tu sbírají modrá, neřku-li červená hodnocení. A tohle v černých? Ale no tak... ~~~ 10.000 B.C. ve sci-fi světě. ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Uff. Tak tuhle tu lahůdku jsem odkládal hodně dlouho ale už i na ni došlo. A musím říct, že tohle je ale opravdu prvotřídní záležitost. Ten kdo do tohohle narval téměř osmedesát mega musel být buď dobrý blázen nebo hodně naivní. Materiál pro poměrně zajímavé sci fi by tu byl, nicméně to by režii nesměl obstarávat absolutní břídil s fetišem pro naprosto šílené prolínačky. Logika šla oknem, herecké výkony a dialogy jsou tak suprově debilní až z toho jde mráz po zádech a výprava by neprošla ani snad o deset let dříve. Ani ne po čtvrt hodině jsem opravdu netušil, jestli si ze mě někdo dělá srandu nebo co tohle vlastně je. Bohužel to nepatří do kategorie tak blbých filmů, že se jim budete smát. Tohle je prostě jen šíleně natočený, hloupý a do značné míry uplně zbytečný film. ()

Jillen odpad!

Krystalická blbost, která nestojí víc než za ten odpad! Bože kde jsou ty doby kdy Travolta tancoval s Umou Thurman v Pulp fiction. Dávám 0% ()

UncleG

Tomuhle filmu jsem se úspěšně vyhýbal téměř devět let. Jednou to přijít muselo a musím říct, že přes všechny proklamace si "Bojiště Země" Odpadní hodnocení prostě nezaslouží. Ano, je to velmi pokleslé, laciné, nepravděpodobné a místy zcela pitomé sci-fi. Jedna průměrná epizoda Star Treku vydá na neskonale kvalitnější zábavu... Ale přesto nemůžu říct, že by mi tenhle film přišel jako absolutně duchaprostá slátanina. Dá se tam narazit na náznak děje a dokonce to má i nějakou základní myšlenku. Nakonec mi z toho vychází luxusní jedna hvězdička. Pořád lepší než koukat na jednání z parlamentu. ()

PKD

Nuže, pod jakýmsi mimozemským vlivem (Hubbard by měl radost) jsem si poněkolikerém zboření se smíchy díky komentu od kOCOURa, rozhodl, že to po 20 letech, opět a tentokráte vybaven shlédnutím stovek filmů a ještě horších než toto, prubnu na 2. zhlédnutí. A proto zvyšuji na 3;) Whitaker zde vypadá jako černošská babička odněkud z Nebrasky (zdraví matka Abagail) a je ztělesněním všech vlhkých snů transvestitů na planetě Zemi, jenž byla dobyta během 9 min. (to je asi jediný zajímavý prvek) i na Psychlu.;-) Linka s lidmi obecně je docela naprd a nyní poněkud připomíná ten Emmerichův majstrštyk 10000 B.C., ale když kultovně šikmá kamera (prý jakýsi Holandský úhel) která zabírá 99% scén buď v levém či pravém náklonu, spočine na Travoltovi, jde nuda stranou a vy se uválíte s z toho absolutně úchvatného (asi jediná konkurence Hamillova Jokera) dabingu od Pavla Trávníčka.:) Jsem si jist, že v orig. by to byla nuda k uzoufání. Záběry na zdevastovaná města byla pěkná (zdraví Život po Lidech) a v koncových creditech uvedená ženština jako Psychlon babe, též. Toto ozn. mě dostalo skoro tak jako celý film. ,,Žalostné. Všechna ta zeleň a ta modrá obloha. Řekli mi, že je tahle planeta hnusná, ale tohle je určitě ten nejodpornější prdlákov v celém vesmíru´´. Special quest star, Planeťák, kterýžto vypadá jako hubená verze Pearla z Bladea.;-) A ty dýchací nudle, co jim skoro všem furt visí s nosů, nechutná lahůdka.:))) Bod za ten Terlův vystajlovaný účes, za který by se nemusel styděti ani kadeřník pana Fishera. ,,Jednou, až přestaneme na téhle ubohé planetě dolovat, uděláme něco krásného pro vesmír...spoustu z nich, vyhubíme´´. ;-))) Pozn. tato verze komentu jest z dnešního dne a sice 29.1. 2022. Ta stará zmizela, jako Travolta s výplatou za tento film. ()

YURAyura odpad!

0/10 Hmmm, tak to byla podobna sila jako ten srackoidni spektakl od Simandla, co v nem pobihaly oprsene amazonky s plastovyma mecikama.. RAZZIE AWARDS 2001: Worst Picture, Worst Actor: John Travolta, Worst Supporting Actress: Kelly Preston, Worst Supporting Actor: Barry Pepper, Worst Director: Roger Christian, Worst Screenplay ()

Aiax odpad!

No jo, musel jsem se přesvědčit na vlastní oči, ale tohle je opravdu taková katastrofa, až se tají dech. Ten úplně nejhorší film všech dob to určitě není, ale to je tak jediné, co je na téhle zhovadilosti pozitivního. Nechápu, jak se tomu mohli upsat tak špičkoví herci jako Travolta, Pepper nebo Whitaker. ()

Toshiro odpad!

Naprosto otřesná věc. Urážka žánru sci-fi jako takového. Stojí to za to vidět možná jen kůli snad nejhorší roli Travolty v jeho životě. ()

vegetol.mp

Je to fakt švanda, nevím co tu furt všichni mají. Jasně, dvakrát chytrý to není, ale triky jsou ucházející a Travolta je fakt boží. A hlavně, nenudí to. O kolika opravdu angažovanejch a kvalitních filmech tohle můžete říct? ()

Genryuusai

Za tohle mě klidně zabijte, ale mě to přijde fakt vtipný. Existujou snad tisíce horších filmů a tenhle je odsuzovanej snad jen kvůli nějaký ceně, kterou dostal. Původně jsem chtěl dát 4*, ale nakonec sem se rozhod dát protestních 5*. ()

kombajn

videl jsem vetsi prusery. vim, je tak nejak v kurzu se do tohoto filmu strefovat, ale jako 31. nejhorsi film v dejinach mi to proste fakt neprijde. A komu se to nelibi, tak se u toho vzdycky muze zasmat :) ()

cariada

No tohle je zajímavé scifi ,ano pro většinu z vás jak koukám je to spíš odpad ,ale je třeba brát to s nadhledem a nadsázkou. Něco do sebe to má. Lidi jsou tu jako otroci ,kteří bud žijí primitivně v jeskyních a nebo jsou chytáni a nucení pracovat dokud neumřou na jiných planetách. Jejich otrokáři Psychloni ,tem jde hlavně o zlato. Za zmínku stojí postava Johna Travolty ten je perfektní. Člověk Johny ,kterému dají jeho dočasný pánové možnost poznat vědomosti a jazyk otrokářů toho samozřejmě využívá ke vzpouře. Sem tam jsou tam totální nesmysly jako třeba ,když Johny řekne lidem at se naučí lítat na stíhačkách během pár dní. A ty to přirovnávají ke krocení divokého koně poněkud hodně přehnané!! Kdyby to bylo tak lehké tak by lítal každý. A to ty lidi byli zvyklý žít primitivně a najednou se během chvilky naučí lítat se stroji ,kterým zákonitě nemůžou rozumět. Přesto se na to docela slušně nechá dívat a člověk se tomu spíš směje než ,aby to bral nák moc vážně. ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu