V roce 3000 se skupina tzv. jeskynních lidí radí o tom, zda se mají pokusit přesídlit někam jinam za potravou. Starší mají strach, že by se to nelíbilo Démonům, ale na druhou stranu je nutné Démony vyhnat, aby se vrátili Bozi a opět chránili člověka (kvůli lidské sobeckosti a krutosti před nějakou dobou Bozi dovolili Démonům sestoupit na Zemi). Mladý Johny na Démony nevěří a vydá se prozkoumat možnosti. Zanedlouho se setká se dvěma lovci, kteří nejsou právě přátelsky naladěni, avšak náhle se společně ocitnou v situaci, kdy musí táhnout za jeden provaz. Jakási podivná klec je někam unáší – později se zjistí, že do tzv. centra lidské výroby. Ocitnou se mezi jakýmisi podivnými bytostmi, které si říkají Salk a mají v rukou nadvládu na planetě. Lidé jsou pro ně jen „lidská zvířata“, podřadné bytosti, které nejsou schopny se naučit ničemu složitějšímu. Když se ale při sesuvu půdy v horách objeví zlatá žíla, šéf bezpečnosti Terl a jeho asistent se rozhodnou, že se pokusí vyškolit lidská zvířata, aby pro ně těžili toto zlato z hory plné uranu, kde hrozí udušení. Zápletka akčního sci-fi filmu pak spočívá v tom, že se dělníci pod vedením Johnyho odhodlají ke vzpouře proti obludám – Salkům – a speciálně proti největšímu ze zloduchů, Terlovi, který se chce na úkor jejich úmorné práce obohatit. Na vítězném konci vzpoury stojí osvobození lidské rasy a otvírá se nová budoucnost pro jejich děti. (TV Prima)

Phos4rus odpad!

Boze, je to stejne jako kdyby Travolta s Whitakerem se mnou natocili nejakej amaterskej film. Myslim, ze by to dopadlo lip, nez tohle. A ten trailer, to je jako film=SHIT! ()

pabab

Tak ja neviem. Dvakrát som sa na skúšal pozrieť a znechutene som odišiel. Moja žena a synovia to už videli aspoň trikrát a stále sa na tom smejú a hovoria, že je to skvelá paródia. Keďže som nikdy nedopozeral a oni sú proti mne traja, tak radšej nehodnotím. ()

WolfR odpad!

Výsměch žánru Sci-Fi, jinak to snad komentovat neleze, prvotřídní trapárna, kultovní shit! Odpad! ()

tom88

Obsah je síce veľmi blbý a primitívny, ale je to sci-fi a mne to až tak nevadilo. Strih, kamera, hudba, efekty, kostými toto všetko je na dobrej úrovni. Je to hrozne jednoduché a popkornové, ale ako oddychovka na jedno dve pozretia sa to dá, no upozornenie pre všetkých: Vypnúť mozog ! Som fanúšik všetkej sci-fi a Johna Travoltu, takže až také nízke hodnotenie nedám. 45%. ()

Nivenx

Ano je to scifi béčko se vším všudy, příběh a scénář skřípe snad úplně všude, ale koukatelné to bylo a docela se mi i tento brak docela líbil. Travolta vtipnej, bez ruky mu to slušelo nejvíc a dokonce měl i to zlato, které pořád chtěl. Rozhodně bych tento film do odpadu neházel. Jen mi to přijde, že toto téma divákům zkrátka nesedlo. Za mě 45% ()

panMartin odpad!

Vydržím opravdu hodně, ale TOHLE bylo na mě moc. Naprosto otřesná věc. Urážka žánru sci-fi jako takového. Stojí to za to vidět možná jen kůli snad nejhorší roli Travolty v jeho životě. Ten úplně nejhorší film všech dob to určitě není, ale to je tak jediné, co je na téhle zhovadilosti pozitivního. Naprostá příšernost s hloupými dialogy, strašným střihem. Žádný děj, nulové herecké výkony, zpomalovačky na úrovni mateřské školy. O logice radši vůbec nemluvím. Po 10 minutách se začnete nudit a nemůžete se dočkat konce. ()

Triple H

Na obale DVD je napísané: "Ve stilu slavné Planety Opic." Inu... :-)))))))))) Hrubku som tam nepridal, o tú sa postarali distribútori. ()

drexik

Vůbec to nebylo tak hrozné jak zdejší hodnocení uvádí. Jistě plno věcí by se dalo udělat jinak a lépe, ale celkově je to průměr, na který zapomenete tak rychle jak jste ho shlédli. Takový luxus Vám zase mnoho horších filmu nenabídne. ()

Beky odpad!

...věřte mi nebo ne, já na tom byl v kině!!!...musel jsem se přesvědčit na vlastní oči, co za monstrózní sračku se dá vytvořit... netajim se tim, že Travolta je pro mě ikona, + je tady pěkná řádka slušných herců, aby nesmyl dokázali vyzdvihnout mezi aspoň méně povedené filmy.....ty vole, já si vlastně vzpomínám jen, na strašný kostými a jak všem lezou z nosu nějaký nudle, obrovský nudle!!!.....to asi fakt muselo stát za h...o!! ()

Raven0 odpad!

Totálně nevkusná parodie na sci-fi filmy. Pryč s tím. Navíc jsem při promítání málem umrzl, protože v našem maloměstském kině přišlo na promítání tohto extra kousku jen 5 lidí. Takže to ani nestálo za to ,zatopit. V létě by to nevadilo, ale uprostřed ledově chladného prosince... ()

gjjm odpad!

Legendární scientologická agitka a údajně nejhorší scifi všech dob. Nejsem odborník, ale horší jsem skutečně zatím neviděl. Alegorický popis země, okupované emzáky (hlavní kladná postava se jmenuje Goodboy a emzácká planeta Psychlo, to snad o realističnosti filmu vypovídá vše). Emzácký šéf, John Travolta, chce být přeložen, ale kvůli jakési aféře s dcerou svého nadřízeného není, díky čemuž má mindrák. Goodboy, který přišel z jakési vesnice posledních potomků lidí do emzácké okupační centrály, je trapným způsobem zajat, morálně pozdvihuje všechny ostatní zajatce, kteří jsou vzápětí Travoltou donuceni kopat v nějakém dole, aby si Travolta získal znovu ztracenou prestiž. Protože se ovšem náš Dobrý chlapec stane jakýmsi předákem či ydejovým vůdcem votroků, Travoltík s ním zbytek filmu bojuje. Atmosféra je buď tak nějak úchylně americky zelená, nebo neuvěřitelným způsobem vykrádá Bladerunnera. Děj je podán tak, že bych se bez synopse z IMDB vůbec nechytal. Na emzácké masky by mohl být hrdý i Star Trek - většinou jsou založeny na dredech, alobalu na nose a zdeformovanému čelu. Totéž platí o atmosféře a prostředí. Kamera byla z nějakého důvodu celou dobu našikmo, z čehož se mi po pár minutách začalo chtít zvracet. Scénář je směšně patetický nebo bez jakékoliv logiky. Střih by snad šel udělat líp i v Powerpointu. Herci se snažili, seč mohli, ale špatně napsané postavy prostě nezachránili. Typický odpad. Ovšem film je skvělý jako komedie, a to hlavně v českém dabingu - rádobydémonický smích Pavla Trávníčka je halucinogenější, než většina drog, o jeho megaúlisném "ichscelense" ani nemluvě. Nicméně některé hlášky (psi byli nejspíš nadřazená rasa) by byly i docela vtipné, kdyby to nebyla taková blbost. Vřele doporučuju všem zájemcům o agitky a filmový trash. - Teď vás přesunu na nové důlní stanoviště. Upozorňuji všechny, že pokud se byť i jenom pokusí utéct, tak je zastřelím. Vy se zbraněmi zacházet neumíte, já ano. Absolvoval jsem jako nejlepší střelec a jsem schopný zabít kohokoli na tisíc kroků. Přelož jim to. - Utečem, zabije nás. - To je všechno? - Jo. ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu