V roce 3000 se skupina tzv. jeskynních lidí radí o tom, zda se mají pokusit přesídlit někam jinam za potravou. Starší mají strach, že by se to nelíbilo Démonům, ale na druhou stranu je nutné Démony vyhnat, aby se vrátili Bozi a opět chránili člověka (kvůli lidské sobeckosti a krutosti před nějakou dobou Bozi dovolili Démonům sestoupit na Zemi). Mladý Johny na Démony nevěří a vydá se prozkoumat možnosti. Zanedlouho se setká se dvěma lovci, kteří nejsou právě přátelsky naladěni, avšak náhle se společně ocitnou v situaci, kdy musí táhnout za jeden provaz. Jakási podivná klec je někam unáší – později se zjistí, že do tzv. centra lidské výroby. Ocitnou se mezi jakýmisi podivnými bytostmi, které si říkají Salk a mají v rukou nadvládu na planetě. Lidé jsou pro ně jen „lidská zvířata“, podřadné bytosti, které nejsou schopny se naučit ničemu složitějšímu. Když se ale při sesuvu půdy v horách objeví zlatá žíla, šéf bezpečnosti Terl a jeho asistent se rozhodnou, že se pokusí vyškolit lidská zvířata, aby pro ně těžili toto zlato z hory plné uranu, kde hrozí udušení. Zápletka akčního sci-fi filmu pak spočívá v tom, že se dělníci pod vedením Johnyho odhodlají ke vzpouře proti obludám – Salkům – a speciálně proti největšímu ze zloduchů, Terlovi, který se chce na úkor jejich úmorné práce obohatit. Na vítězném konci vzpoury stojí osvobození lidské rasy a otvírá se nová budoucnost pro jejich děti. (TV Prima)

Ještěřák

Nepochybně výstavní kousek céčkové kategorie s nejučenlivějšími vidláky I have ever seen. Travolta je tak epicky / komicky trapný, že to nemohu utopit v totálním ODPADu, sorry. My chceme dvojku! :-)) ()

Haymar odpad!

Přiznávám se bez mučení - zhruba v půlce filmu sem upad do kómatu... ale to co sem stihl do té doby vidět (přesněji - přetrpět), hodnotím s čistým svědomím plným počtem... (ale nic si z toho nedělej, Johne - každej holt má své slabé chvilky) ()

kwoky

Abych řekl pravdu, tak jsem to podle místního hodnocení čekal mnohem horší. Začátek dokonce vypadal velmi slibně. Ale jak se začne Travolta "kámošit" s člověkem, ukazovat mu minulost, učit ho lítat a tak, nakupí se zde neuvěřitelné množství logických nesmyslů. Prostě se to celé rozpadne a děj nedává smysl. Pak už vůbec nezáleží na tom, jestli jsou dobré kulisy (jsou) či jestli herci hrají dobře (celkem jo). Většina filmu je prostě nelogická a nudná a to žádné pozlátko nespraví. Chtěl jsem dát původně dvě hvězdy, ale jak se objevily titulky, tak jsem řekl tak nelichotivou větu, že si to prostě dvě nezaslouží. ()

Skalda

Někde jsem tam totiž viděl pěknej záběr nením už přesně kde to bylo, a o co se jednalo - možná že to bylo v traileru ... ()

Jeržik odpad!

G-E-N-I-(T)-Á-L-N-Í-! Vlastně jsou tu jen 3 malé chybky. První, že scénář měl po schválení ihned letět na "dopilování"(respektově dotažení k absolutní dokonalosti) k Jimu Abrahamsovi (nebo alespoň Melu Brooksovi). Druhá, že z kolonky "Žánr" se mělo vyškrtnout "Akční / Sci-fi" a nahradit slovem "Parodie". No a třetí chybka, že to taky tak všichni přítomní měli vidět a taky se podle toho chovat (tedy kromě Johna, ten je dokonalý takový jaký je;) Tohle MOHLA být ta absolutně nejlepší sci-fi parodie, kdyby se režisér nesnažil (a on se to celou dobu chudák pokoušel) natočit vážný film, když ve scénáři měl "skorohotovou" parodistickou bombu. A právě kvůli tomu to bohužel parodie prostě není. Kdyby se k režii dostal někdo s větší porcí nadhledu (i když ve skutečnosti bych řekl, že skutečným Bossem na place byl John), ale ono by asi ani to nepomohlo. Promarněná šance na zesměšnění scientologistů (oni se vlastně zesměšnují už tímhle;) a promarnění námětu na parodii stolení, tohle už se podruhé opakovat nebude. ŠKODA ()

berry.77

Film je špatně zahranej,ale nuda tu fakt není co dokáže opice za pár hodin je až neuvěřitelné nebo to byl člověk? Fakt netuším:D Co je fakt Travoltu dejte hrát třeba i s těma opicema a zahrajeto vždy na správnou metu.Dabování u nás dopadl na úroveň 1 pač Travolta byl perfektně nadabovaný. Nevím proč to tady tolik lidí soudí jako odpad pač tohle rozhodně do odpadu nepatří. Dávám za dabing Travolty a tu nudu která byla zábavná 2.5* P.S. Lidi tady si máte stát za názorem a ne na názoru dhuhejch o nic nejde a blbě vypadat nebudete ani těch 5 cyklů jak říká "Superpero" tady taky nebudete za trest:D ()

Dragonlanc

Jedna hviezdičky len za to, že je to Sci-Fi, čo je moja srdcová záležitosť. Inak je to odpad. Totálna kravina! Stupídny scenár, stupídne herecké výkony, stupídny dej s totálne trápnym Johnom Travoltom v hlavnej úlohe. Čo bolo vlastne dobré na tomto filme, takmer nič. Obrovské množstvo nelogičností. Po 1000 rokoch sa síce úplne rozpadli mestá a domy, zmizli cesty a podobne, ale v nejakom vojnovom sklade sú úplne zachovalé zbrane, lietadlá rakety, ktoré netreba ani natankovať a hneď môžu letieť do boja. Otrhaní domorodci, ktorí žijú na úrovni doby kamennej, ale nosia na nohách vojenské kanady. Keď si "vodca" miestnych otrhancov prečítal v akejsi knižnici po 1000 rokoch americkú deklaráciu nezávislosti (ktorej papier sa zázrakom ani po 1000 rokoch nerozpadol) a ihneď pochopil čo je to demokracia, ľudské práva, právo a spravodlivosť, tak som sa skoro posral od smiechu. Hanba Travoltovi, hanba Hollywoodu! Autor románovej pedlohy sa musí obracať v hrobe! ()

kluk z Na

jsou větší sračky pánové a dámy... navíc je to celkem sranda, jak tam choděj na těch chůdách a z nosu jim visej ty ocásky... pěkný lodě, pěkný koně a za to obsazení by mnozí řežiséři půjčovali manželky... mohl bych dát pět*, ale bojim se, že by mě někdo zablokoval heslo na csfd:-) prostě nevidim to na film z nejhorší padesátky filmů ()

Strike

Pamatuju, že poprvý jsem to viděl cca před 4mi lety a nijak zvlášť mě to nenadchlo. Teď sem to viděl v televizi a ... bylo mi až trapně. Ne, že se na to dívám, ale za herce a tvůrce co se k tomu propůjčili. Ta jedna hvězda je za Travoltu - ten i když šílenec (scientolog) v podstatě dokáže vytvořit světlejší bod v celku. I když vzhledem k tomu, že na to vysomroval nějakej 40 mega u svý ,,církve", tak bych ho měl asi odsoudit. I když, aby scientologové postavili ,,nesmrtelný" pomník (na tento film se opravdu jen tak nezapomene) svému zakladateli a autorovi knižní předlohy Hubbardovi, tak asi ani moc somrovat nemusel. ()

jednaveta

Travolta s tkaničkami v nose a vertikálně vyosená kamera jako obětiny na otlář L. R. Hubbarda - něco tak nezabržděného se nevidí každý den. ()

Brejlil odpad!

Ano, byl jsem varován. Skoro všechny zdejší komentáře neustále zdůrazňují absolutní děsnost tohoto "díla". Přesto jsem jej shlédl. Co bych měl napsat, abych neurazil? Divné náklony kamery, zvláštní střih (ono je vidět, že Christian kdysi pracoval na Hvězdných válkách, ta stíračka doprostřed...), herecké výkony, velice logický scénář, netušené možnosti lidského druhu... Atd. a podobně. Snad jediná pozitivní zpráva. Podivné hollywoodské účetnictví produkční společnosti Franchise zlomilo vaz. Aspoň něco. A k scientologům se rozhodně nedám. ()

Bozvav

Já nevím co tak strašného na tom filmu vidíte. Jistě výprava mizerná, dialogy stupidní ( ty jsou skoro ve všech filmech tohoto žánru), hudba také nic moc, ale zas taková hrůza to taky není. Scénář dává smysl v (úvozovkách), akce ujde a až na debilní začátek za mne průměrný, spíše televizní scifi počin. Normálně bych dala tak dvě, ale záměrně nadhodnocuji. ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu