• slovenský

Akční / Drama / Sportovní

USA, 1989, 105 min

Určitě jeden z těch lepších filmů legendy béček Van Damma. Tentokrát se vydává pro pomstu za svého bratra, kterého zmrzačil při zápase thajský mistr..... docela zajímavý je tréninkový program a některé bojové scény jsou dobré, ale druhou stranu zde neuvidí nic co jsme ještě neviděli......(10.12.2007)

Jo tak takový filmy já můžu. Sice je to tak trochu kopie legendárního Rockyho, ale já mám takové filmy rád. U nich se totiž perfektně posiluje. Vždycky, když koukám, jak dře do krve, tak já se prostě zvednu z postele a jdu zvedat čínky. Nedá mi to no. Takže díky za tento film a posílám 5 hvězdičky.(25.9.2009)

Klasika s príliš "víťazným" finále. Van Damme ukazuje, čo všetko jeho telo dokáže... po prvom pozretí som po kamarátoch kričal: "Dajte mi Tong Poa!"... to bola nakladačka...(26.3.2006)

Rozpočet $1,5miliónaTržby USA $14,697,005Tržby Celosvetovo $40,400,000/40%/(9.8.2005)

Béčko na které nedám dopustit. Kdysi to byl nejlepší bojovej film co jsem znal. Van Damme je tu hustej a ne že ne! Tong po je fakt výbornej záporák.(5.2.2005)

• - Jean-Claude Van Damme a Michael Quissi sa spolu stretli už vo filme Krvavý šport (1988). (Johnny.ARN)

• - Dennis Alexio, ktorý hral Erika Sloana, je držiteľom niekoľkých titulov. (rador)

• - Jako pozadí pro některé z tréninkových scén Kurta (Jean Claude Van Damme) posloužily chrámy Wat Phra Si Sanphet a Wat Ratchaburana, část z trosek Thajského města Ayutthaya. (Lorge)