• slovenský

Akční / Drama / Sportovní

USA, 1989, 105 min

Brutálne klišovité béčko so všetkým čo k tomu patrí, kto by odolal?..:)))(25.3.2006)

Solidní i když ne nejlepší film Van dammeho. Tyhle béčkové akčňáky jsou výborné. A i když jsem na tomhle nevyrůstal tak jsem se dokonale bavil. Mladý Damme je tu neuvěřitelně sympatickej a k tomu mu dopomáhá výborný starý dabing, za který Vapetu děkuji. I když příběh nestojí za moc tak se u něj dobře odreagujete, narozdíl od ostatních dílů je to výborně akční a choreografie je výborná(Mitchel je šílenej packal). Prostě výborné béčko který si rozhodně pustím až nebudu mít co dělat.(29.1.2011)

Můj brácha má prima bráchu, a to ještě nevěděli, že přijde i Cody. Jedno z mnoha klasických akčních béček, na kterých jsem vyrostl, to se prostě nedá strhat. Tak jen útržky co mi utkvěly z včerejší noční projekce: Mistra světa v kickboxu po porážce vynesou na nosítkách ven před arénu a nechají jeho osudu....Van Damme hraje....romantika... ....mystérium dávných bojovníků... orel..Van Damme cvičí, cvičí, cvičí, cvičí..Van Damme líbá...orel..Van Damme tančí disko !..orel...unesený bratr..Van Damme se nechává bít..zachráněný bratr...Van Damme bije a zbije...radost všech..konec.(11.1.2014)

• packa

Jednu hvězdičku jsem přidal ze sentimentu. Jako pubescentovi se mi snímek upřímně líbil (tak jsem byl blbej :-)(20.6.2006)

Vyměňte Jean - Claude Van Damma za Pepika Nováka a máte z tohoto filmu zábavnou srajdu. Děj a zápletka je natolik směšná a natolik průhledná, že se divím, jakou oblíbeností se film stal. Ale co. V té době si to mohli režiséři ještě dovolit. :-) Jenže hlavního hrdinu hrál tehdá ještě mlaďoučký, slaďoučký a vypracovaný Van Damme, který vlastní jednu z těch nejhezčích prdýlek. Klidně si skáče do výšek, z kterých se mi dělá špatně. Kope nohama víc jak děcko v supermarketu toužící po lízátku a dělá rozštěpy, z kterých mě pro změnu při představě bolí můj klín. Celý film je postavený na jeho umění, kde všechny obvyklé prvky, po kterých normální divák prahne, jdou mimo :-) Nic jiného si nepřeju, jen ať Tong Po pozná porážku a Van Damme kope a mlátí, co to jde :-) PS: Připraven k obraně?(25.1.2010)