• slovenský

Akční / Drama / Sportovní

USA, 1989, 105 min

• packa

Jednu hvězdičku jsem přidal ze sentimentu. Jako pubescentovi se mi snímek upřímně líbil (tak jsem byl blbej :-)(20.6.2006)

To nejlepší z americké vlny vezoucí se na úspěchu HK mlátiček - veterán ze Shaw Brothers Chia Yung Liu, Van Damme ve formě a Tong Po. K dokonalosti chybí jen nalepovací vousy.(23.8.2002)

I když je to jen variace na Bloodsport, stále má něco do sebe a některé momenty jsou výbornou béčkovou zábavou. Zatímco scény tréninku jsou výtečné a některé jeho techniky vpravdě nezapomenutelné, pokud jde o souboje v ringu, nemohu se zbavit dojmu, že ty v Bloodsportu byly lepší, možná s výjimkou závěrečného střetnutí Kurta s Tong Poem. V rámci subžánru ještě stále solidní napdrůměr.(29.9.2011)

Další z filmů Van Dammeho na kterém jsem jako mlaďoch vyrůstal, od začátku až do konce parádní film, hlavně ten vícvik se povedl. OST by Paul Hertzog.(11.12.2005)

• Legas

Trénink, mezimlátičky, hlavní mlátička. To vše v tochu exotickém prostředí s exotickým Van Dammem.(3.6.2003)

• - Ve scéně, kdy Xian (Dennis Chan) posílá Kurta (Jean-Claude Van Damme) pro nákup a sděluje mu svůj požadavek, stojí v bezprostřední blízkosti svého domu, maximálně metr od něho. V dalším záběru shora poté, co se Kurt vydává na cestu, stojí oba několik metrů před domem. (Armin82)

• - Jean-Claude Van Damme a Michael Quissi sa spolu stretli už vo filme Krvavý šport (1988). (Johnny.ARN)

• - Při finálním souboji lze v záběru na Tong Poova (Michel Qissi) chráněnce,jak má na pravé tváři stopy po krvi ještě před tím, než Tog Po ošklivě pořeže Kurta (Jean Claude Van Damme). Poté, co je Kurt pořezán střepy, jeho krev potřísní Tong Poova chráněnce na straně levé a na pravé straně není už po krvi ani památky. (Sign)