poster

Kickboxer

 • anglický

  Kickboxer

 • slovenský

  Kickboxer

Akční / Drama / Sportovní

USA, 1989, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ***

  Atmosféra Bangkoku a ďábel v lidské podobě Tong Po vynahrazují směšnou zápletku, která odstartuje tím, že v Thajsku není kickbox jen o vítězství, ale o tom, že diváci chtějí vidět krev a pokud možno i zmrzačení povýšeného bělocha. Jak už to tak bývá, jeho citlivý a otřesený bráška s vizáží Jeana-Clauda Van Damma přísahá pomstu. Kickboxer s časovým odstupem potvrdil Van Dammův úspěch s Krvavým sportem, někoho bude dnes stát zhlédnutí jasně nalajnovaného kousku hodně síly, ale pořád je to nostalgické béčko, které příjemně voní po VHS pásce!!(25.11.2012)

 • Falko
  ****

  Podobne, ako aj pri KRVAVOM SPORTE (1988) aj tento film ma v detstve dost bavil a bol to prave dalsi film, pri ktorom stupala Van-Dammeho kariera, az kym dalsie filmy neprichadzali aj do kin. A aj ked Kickboxer dnes uz trosku stratil tu atmosferu, ktora bola pred 20-timi rokmi, ked som este tymito filmami nebol nasyteny, aj teraz ma celkom bavil a Michel Qissi ako Tong Po je stale hnusny zaporak. _________ Jean-Claude Van Damme - (Kurt Sloane) +++ Dennis Alexio - (Eric Sloane) +++ Dennis Chan - (Xian Chow) +++ Michel Qissi - (Tong Po) +++ Haskell V. Anderson III - (Winston Taylor) +++ Rochelle Ashana - (Mylee) +++(6.7.2012)

 • MM_Ramone
  ****

  Film "Kickboxer" patrí medzi tituly, ktorými sa preslávil belgický majster bojových umení a herec Jean-Claude Van Damme. Zároveň je to i snímok, ktorý patrí ku tomu najlepšiemu, čo sa v rámci fight movie natočilo. Kultová záležitosť. Žánrová klasika. Američan Kurt Sloane chce na turnaji v thaiskom Bangkoku pomstiť svojho staršieho brata Erica, ktoré tam zmrzačil miestný šampión Tong Poa. Kurt si s ním chce v ringu vysporiadať účty. Podstúpi veľmi náročný tréning a vyzve obávaného Tong Poa na súboj. ****(6.2.2017)

 • Jordan
  *

  hrozne naivný a nezaujímavý film, ktorý ocenia asi len karatisti a milovníci Van Dammeho; ja nie som ani jedno;(2.3.2008)

 • Legas
  **

  Trénink, mezimlátičky, hlavní mlátička. To vše v tochu exotickém prostředí s exotickým Van Dammem.(3.6.2003)

 • - Na konci titulků nezkrácené verze je nápis "Goodbye to bugs", tedy "Sbohem brouci", čímž se tvůrci loučili s thajským hmyzem z pralesa. (Lorge)

 • - Dennis Alexio, ktorý hral Erika Sloana, je držiteľom niekoľkých titulov. (rador)

 • - Ve scéně, kdy Xian (Dennis Chan) posílá Kurta (Jean-Claude Van Damme) pro nákup a sděluje mu svůj požadavek, stojí v bezprostřední blízkosti svého domu, maximálně metr od něho. V dalším záběru shora poté, co se Kurt vydává na cestu, stojí oba několik metrů před domem. (Armin82)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace