Happy Tree Friends

• USA Happy Tree Friends

Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířecích kamarádech a jejich dobrodružstvích, která dobře začínají, ale skoro vždycky skončí nějakou pohromou.  Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířátkách a jejich dobrodružstvích, která ovšem vždycky skončí nějakou pohromou. Do nesourodé partičky kamarádů patří mimo jiné králík, tchoří slečna, los a bobr, ale ať už si udělají piknik v lese, vydají se po medvědích stopách nebo zamíří mezi zběsile jedoucí auta, je jasné, že zmatek na sebe nenechá dlouho čekat. (oficiální text distributora)

Jaro.Krafcik

Toto som pozerával ako malý chalan. A frčal na tom asi každý, samozrejme nikto nemal 18+, množstvo krvi a násilia. Vždy som sa ale na tom vedel nasmiať, aj keď niektore časti uz fakt boli prehnané. Ak by to nehodnotil jeden uživatel tak by som si na to asi ani nespomenul a vôbec by ma nenapadlo to vyhladávať na tejto databáze. 4* ()

pugs

Moje prvé spoznanie s HTF bolo na jednej nemenovanej stránke s videami a popis bol: "Video nie je určené deťom"... Samozrejme som si povedal, že to je super haluz, tak som si pozrel jeden diel a odvtedy začala moja HTF mánia. Všetky diely pekne uložené na disku, a stále sa to dá dokola pozerať - Pre mňa najlepší diel - Out on a Limb. Ako napísal Dawid199 som vôbec nevedel, že to tu je. 10/10(PS: Všetky časti nájdete na http://www.youtube.com/user/mondomedia?blend=1&ob=4 ) ()

KOffi

V dávných časech na PC hodině, kdy flash filmů bylo jako šafránu, tak jsem rád několik minut čekal na loading tohoto skvostu. Happy Tree Friends museli vzniknout na swingers akci Itchyho, Pepka námořníka, Gežitky a Jerryho s Tomem :-D ()

Koda

Happy Tree Friends...co k tomu dodat. Na tento seriál jsem se dostal už na základce, když jsem hrál online videohry přes web. Najednou jsem viděl v doporučených tento seriál, který nebyl určený pro slabší povahy. Já jsem vždycky chtěl být statečný v něčem, a tak jsem to spustil... a bylo to. Pro mě to bylo, jako pro mladšího, strašně drsné, nechutné, dosti krvelačné. Teď když se na to dívám zpětně, už to prostě není takové jaké bývalo. Ano, krve je tam spoustu, ale pro znalce tohoto seriálu už to přijde spíš takové... pro zasmání no, když to řeknu s prominutím blbě. Kdo má ale rád krvelačné animáky, myslím si, že tahle klasika nikdy nezklame. Hlavní postavy jsou i po tolika letech stále roztomilé. Za mě průměr. ()

Zagros

Ehh.. nechci si hrát na nějakého intelektuála, každý ať se divá na to, co ho baví. Když je to zabíjení na tisíc způsobů, stříkání krve a poletující vnitřnosti... prosím. Ze začátku jsem se podivil, pak několikrát zasmál a po pár minutách se začal nudit. Hodnotit to z pohledu dětí nemá smysl, pro ně to není. Je to spíš pro znuděné puberťáky, které to může nějakou tu chvilku bavit. Časem je to ale opakující se nuda - dvě hvězdy. ()

reditelka

Ne všechno, co je animované, vysmáté a zvířátkové, je vhodné pro děti. Nevinný začátek se vždycky nešťastnou náhodou změní v masakr a roztomilé postavičky končí zrasované k nepoznání. Mě to kdysi hodně bavilo a i teď se občas ráda kouknu. Například bezruký kutil Handy nebo pravěké zvířátko zamrzlé v ledu nemají chybu. S pořádnou porcí nadhledu je to roztomile drsné. A zábavné! ()

Paity

Happy Tree Friends beru jako takové simpsnovské Itchy a Scratchy. Šílené šílenosti, které docela dost baví a samozřejmě nejsou tak brutální. ()

Ledkodlaq

Co to sakra je? Asi takhle nějak jsem poprvé reagoval na tuhle zvrácenost, načež jsem znechucen a pobaven zároveň shlédl dalších 14 dílů. Je dobré vědět, že se některým tvůrcům daří plnit díry na trhu. ()

Junglista

Nic pro čajíčky nesnášející drsnej humor :-) A je mi fuk, že se tu recykluje víc než je zdrávo. Favorit? jednoznačně Lumpy. ()

unagi

Fakt niektoré časti stáli za pozeranie(autobus, oko na strome,sob sa hral s loptou, superhrdina...a iné)....niektoré potom vyrábali akoby do počtu!!! Moja obľúbená postavička .... SOB ( to je dement :D) ()

Bingos

Infantální, nesmyslně brutální a hlavně proklatě zábavné. Sice jsou všechny skeče o tom samém, čili jak zmasakrovat rozotmilé zvířátko na tisíc způsobů, ale ta forma je bez chyby. Nemůžu si pomoc, ale vždycky se u těch chlístanců červené barvičky válím smíchy. ()