Happy Tree Friends

• USA Happy Tree Friends

Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířecích kamarádech a jejich dobrodružstvích, která dobře začínají, ale skoro vždycky skončí nějakou pohromou.  Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířátkách a jejich dobrodružstvích, která ovšem vždycky skončí nějakou pohromou. Do nesourodé partičky kamarádů patří mimo jiné králík, tchoří slečna, los a bobr, ale ať už si udělají piknik v lese, vydají se po medvědích stopách nebo zamíří mezi zběsile jedoucí auta, je jasné, že zmatek na sebe nenechá dlouho čekat. (oficiální text distributora)

Martin_W

Úplně jsem zapomněl na totální hit školních lavic.. Brutální, animované pokoukání. Jak to tak vidím, brzy si budu muset udělat maratón. :-D 84% ()

Cement73

Zacitujem text pesničky "Genocida " od českej trash metalovek kapely Kryptor zo začiatku 90tych rokov, ktorá najlepšie vykresluje tento strelený seriálik...: "Rozsekaný kusy detí viseli na stromech, jejich hlavy byli v zemi pod hromadou lidskej střev........." Asi tak. ()

Ukko odpad!

Opravdu nechápu coa na tomto seriálu lidi vidí "kultovního". Pro mě obrovský a plytký trapas. ()

ADIO45

Happy Tree Friends je největší sranda, zvlášť když vezmete v potaz to, že to byla zprvu kampaň proti násilnickému South-Parku a tomu, že to dává špatný příklad dětem :-) ()

gurmanik

Vypadá to tak roztomile a přitom je to neskutečně BRUTÁLNĚ vtipný.. akorát, když se tomuhle lidi smějou, kde to vlastně žijeme? :D ()

Sochorisko

Jůchuchuchůůůůů. Patřím trochu do generace, která byla v tomto animovaném "seriálu" jak se říká až po uši. Když přišla technologie a dalo se mít v telefonu jednoduchá, formátovaná, krátká videa, vždycky jsem celou paměť zaplnil tímto. Bylo/je to skutečně tak dobré ? Rozhodně ne! Je to hrozná volovinka ale já tady svůj názor nikomu necpu, komentuji si podle sebe.. Ať žije chudák modrej sob !! ()

doddo2012

Také krátke diely...a toľko mŕtvych. Skvelá úvodná pesnička, ktorá mi behala po rozume celé dni. Skupinka roztomilých zvieratiek na čele s "idiotom" Lumpym, ktorého všetky životné kiksy schytávajú ostatní. Sú tak nechutné, že som si ich hneď obľúbil. ()

Raimok

Tady platí čím větší masakr, tím vtipnější. Ale od té doby, co znám internetovou hru Happy Wheels, už je tohle docela slaby. 57 % ()

j0nathan

Roztomilá, animovaná, hravá zvířátka, která se řežou, topí, smaží, hoří, aneb jak zhebnout stokrát jinak. Lumpy is da best. ()

lardko

Rád ubližuji zvířatům , rád se koukám jak někdo ubližuje zvířatům. Jsem nenormální ?? ne ! jen se moc koukám na televizi :D ()