Za sedmero horami, hluboko v začarovaném lese, žije 7 trpaslíků. Tentokrát ale nejde o malé mužíčky se špičatými čapkami, nýbrž o dospělé muže, kteří se důsledně straní všech žen. Když však do jejich životů vstoupí Sněhurka, která je na útěku před ďábelskou Královnou, jsou ztraceni. Královna u nich Sněhurku najde a unese. Trpaslíci se musí vydat na záchrannou misi dříve, než bude pozdě. Sedm trpaslíků, v komedii plné nečekaných zvratů a velmi lechtivého humoru, jak jste je ještě nikdy neviděli. (oficiální text distributora)

mardow odpad!

Pozrel som si ten film len úplnou náhodou v televízii asi pred hodinou. Nič iné nešlo a tak som to nechal. Teraz to už ľutujem. Jeden hrozný film s hroznými hercami bez talentu. Nedalo sa na nich ani pozerať. A ten humor, alebo aspoň to o čo sa snažili, mi pripadal úbohý. Keď sa snažili o niečo vtipné, tak ma to skôr privádzalo do zúrivosti ako rozosmialo. Jednoznačne odpad! a dúfam, že už o tom nebudem nikdy viac počuť. ()

monteloup

Takova pohadka pro dospele. Tom Gerhard je skvely komik ackoliv u nemcu neni az tak obliben ja se na nej rada koukam. Jeho smysl pro humor ma svuj styl... ()

Tehanu

hláška: „Máme problém.“ – „No jo, tak hoďte prsten do ohně.“ – Ale my nemáme prsten. Máme Sněhurku.“ – „Tak hoďte do ohně Sněhurku.“ a trvalá ondulace to zachránily ()

michael.film

Skvelá komédia v ktorej nechýbajú ani skvelý herci z primitívnymi ksichtami ktoré len tak neomrzia. =D 4 za pár blbostí ktoré sa dali kľudne obísť. ()

PaTa.Freya

Klasická komedie u které se člověk bude válet smíchy. Povedlo se jim tak dobře vybrat herce, že lepší už to snad ani nemohlo být. Moc nemusím filmy s dabingem, ale tady ten český sedí jak pr*el na hrnec. Dělá z toho ještě větší komedii než je v originále. Navrch opravdová Sněhurka jako Cosma Shiva Hagen se jen tak neokouká :) ()