Hudson Hawk (Bruce Willis), jeden z největších zlodějů na světě, je po deseti letech propuštěn z vězení, kam nemá v plánu se vracet. Jeho život v ústraní však naruší šílení manželé Mayflowerovi, kteří mu začnou vyhrožovat zabitím jeho nejlepšího kamaráda Tommyho (Danny Aiello), pokud pro ně neukradne tři artefakty vytvořené Leonardem Da Vincim. Hawk nemá potuchy o tom, že význam těchto děl zdaleka přesahuje jejich historickou hodnotu, ani netuší, co si počít s krásnou a tajemnou Annou Baragliovou (Andie MacDowellová), která se vydává za jeptišku a může pracovat pro CIA, Vatikán, nebo Mayflowerovy. Nakonec je na Hudsonu Hawkovi, aby překazil ďábelský plán Mayflowerových, udržel Tonnyho mimo nebezpečí, užil si pár hezkých chvilek s Annou a možná dokonce zachránil celý svět. (Cinemax)

Paity

NEní každý den posvícení. To si asi musel říci Bruce Willis hned potom, co uviděl první projekci Hudsona Hawka. Taková směs všemožného parodující vše a vlastně se tvářící strašně seriózně se jen tak nevidí. ()

RichardLev

Je to strašná ptákovina, ale určitě se u toho aspoň párkrát zasmějete. Normálně bych dal asi jen dvě hvězdy, ale když je v tom sympaťák Willis, musím dát o jednu navíc. DaVinci se otáčí v hrobě, ale milovníci lehce ujetých a praštěných komedií si přijdou na své. Jak asi chutná modrá barva? Musím si promluvit s delfíny... ()

Arach.No

Tak tohle se ani trochu nepovedlo! Jediný kdo za něco stojí je Bruce Willis, kromě něj jde všechno do kytek. Nepovedený gagy, zoufale nevtipný hlášky, připotomělý scénář a otřesné postavy. Hrozní herci, v čele se Sandrou Bernhard, která se později podobně blýskla v Plump Fiction. Celý film mě mnohem víc rozčiloval, než bavil. Zasmál jsem se jednou jedinkrát a pousmál přesně dvakrát. Na komedii dost suchej výsledek, na krimi se to zase moc křečovitě snaží být vtipný. Hudson Hawk měl rozhodně potenciál být docela příjemnou komedií. Není to moje předpojatost, Willisovy "odlehčené" filmy mám většinou rád (například Smrt jí sluší, nebo Můj soused zabiják), ale Jestřáb se vážně nedal vydržet. Než si tohle pustit znovu, to už radši vytrpím Protivný sprostý holky, nebo nějakej jim podobnej skvost. ()

ThomasL

Tak na tenhle film bych se mohl dívat pořád dokola. Přesně v takových rolích zbožňuju Bruce Willise. Všechno zvládá s grácií a vtípky mu vylétají z huby jeden za druhým, ať se děje cokoliv. Jediné mínus je na můj vkus až moc šílené duo záporáků.... ()

Wishkah

Prakticky každý herec má ve svojí kariéře minimálně jeden průšvih. A tenhle byl fakt velkej. Zmatený děj, groteskní gagy a o hereckých výkonech se snad ani nedá mluvit. Snad jen Bruce Willis mi tu přišel sympatický ale ani on nezachrání tenhle bordel ()

Hyb_rid

Po včerejším dalším shlédnutí musím přehodnotit na plný počet, protože tahle komediální jízda zraje jako víno a nebo je to tím že stárnu já? :-)) S tímhle filmem se to opravdu má tak, že když jsem ho v devadesátých letech viděl poprvé tak třeba narozdíl od posledního skauta mě neskutečně nudil, ale postupem času mě uchvátil právě ten osobitý humor, kterým je Hudson Hawk prošpikovaný skrz na skrz ať už jsou to gagy, postavy a nebo samoná dějová linka ()

Darik

Jediné, co na tomto filmu stojí za shlédnutí, je snažící se bruce Willis o vtip, který snad kromě 3 scén nepřichází a nepřichází. Pro mou maličkost dost velké zklamání. Slabší 2*. ()

Paldiny

Pre tie blbé reči o tom, aká je film sračka, sa mi dostal pod ruku až dnes. A je mi jasné, že sa doň opreli hlavne mienkotvorní kritici, ktorí ho posudzovali výhradne na základe komerčného neúspechu. A to, že si film na seba nezarobí, ešte z neho omyl nerobí. Môžem potvrdiť, zabudnutý a zapadnutý Majestic mám v topke prakticky od začiatku. Myslím, že Hudson Hawk má v sebe všetko, čo má dobrodružná akčná komédia mať. Pre svižné tempo a samý zvrat nie je čas na nudu, do toho hláška strieda hlášku, gag strieda gag. A že mi film hoc-kde pripomínal novšie komerčné hity, len v originálnejšom balení, iba potvrdzuje, že bol na jeho smolu natočený o čosi skôr, ako si publikum prialo a ako ho bolo pripravené prijať. ()

zzuzi

Bruce Willis a Andie MacDowell jsou skvělý, první polovina filmu vypadá nadějně, bohužel pak se to zvrtne, přesto kdo má rád Willise, tuhle komedii si užije... ()

gumolit

Isteže lepšie ako nejaké priblblé parodie dneska,film síce prepadol,ale niektorým gagom som sa smial a Andie Macdowell piští ako delfin alebo Willis s tou scénou s tým klobúkom to je pre mna zábavné!Netreba brať samozrejme tento film vážne on sa ale ani tak netvári! ()

Matros

Naprosto šílená komedie, které slova jako je scénář a děj, nebo nedej bože příběh, nic neříkají. Avšak má to vtip a skvělého Bruce Willise. ()

Alf

"patlámo, patlámo" prohlásil o tomto filmu alchymista na dvoře císaře Rudolfa II. , plně s ním souhlasím... ()

Mikino00

Šílená blbost, která chce parodovat vše co vidí. Čekal jsem aspoň povedené vtipy, ale ty nepřišly, děj bylo naprosto idiotský a herci tak přehrávali, až jsem z toho měl husí kůži. Tohle se rozhodně nepovedlo. ()

RipperJosh

Takovýto mix stylů a gagů se vidí málokdy:)) Trochu je to Indiana Jones, trochu Bugs Bunny, trochu muzikál ze starýho Hollywoodu... ale šlape to velmi svižně:) 6/10 ()

Nightbreed

Pre mňa je Hudson Hawk super dobrodružná komédia. A asi nikdy nepochopím jeho nízke hodnotenia a to ,že sa stal prepadákom v kinách. Super gegy od začiatku až do konca. ()

Salmayo

Ani mazaný zlodějíček BW tuhle komedii nevytáhne výš než na 2*. 1* za "usmívající" monu lisu. 2* za těch pár vtipnejch dialogů - BW:"to mi jsme tě měli zachránit!" AM: "promiň, já jsem se nudila, tak jsem se zachránila sama". ()

(Z)denny

Koukal jsem jednou, koukal jsem podruhé, koukal jsem potřetí.. a vždycky jsem přemýšlel - kdo je tady ten největší magor? Asi já, protože na tohle se s chutí kouknu zase.. ()