Brooklin se proměnil ve válčiště gangů. Policista Gino Felino však přijímá způsob boje brutálních zabijáků. Zůstává sám, ale nikdo proti němu nemá šanci, protože policista skvěle ovládá nejenom zbraně, ale také východní bojové umění. Žádná Ital nemůže uniknout vlivu mafie, platí to i o Ginovi, ale neznamená to, že by neprosadil bez milosti zákon. Steven Seagal přichází počtvrté a způsob, jakým zakročí proti lidem mimo zákon, vyráží dech, protože Gino Felino je nemilosrdná spravedlnost. (Warner Home Video CZ)

rozbris

Steven Seagal všude jde sám, všechno sejme sám, má nespočet životů a k tomu mu dopomáhej jeho hnusný culík!!! Vidět a vážit si dobrých filmů... ()

KoRner

Výborný nemilosrdný akčák - Odstrelenie nohy vládne! Navyše s dobrým soundtrackom. Najmä tá od Beastie Boys - No Sleep Till Brooklyn. ()

Han22

Opět jedna béčková klasika. Seagal jako taliánský policajt s kamarádskými vazbami na mafii jde po zfetovaném grázlovi, který mu zabil parťáka. Po tom z pochopitelných důvodů pasou i policajti a také mafie, protože porušil pravidla. Což ovšem onomu hajzlovi nebrání dobře se bavit a zanechávat za sebou řádku mrtvol. Jednoduchoučký námět, odehrávající se v jedné noci slouží jako základ pro pár skvělých scén - bitka v baru, pár přestřelek a hlavně opravdu brutální likvidaci záporáka. Jestliže v Nicovi a Těžko ho zabít předal Seagal záporáka soudu a v Muž s cejchem smrti to vyřídil celkem rychle, tady si sadisti užijí brutálního finále včetně zakončení za které by se nemusel stydět lecjaký slasher. ()

iXtr3m3

Druhý najslabší z pôvodnej štvorice filmov, ktoré Stevena preslávili vo svete. William Forsythe síce správne slizký, ale akcia okolo toho nebola až tak dobrá ako v Nicovi alebo v Ťažko ho zabiť. ()

Zagros

Poslední z úvodní čtyřky filmů Stevena Seagala, který stál ještě za to a kde nebyl Steven Seagal vyžraný jak buřt. Příběh o jedné pomstě a nemilosrdné spravedlnosti je přesně pro něj. Po tomhle filmu následoval jeho nejlepší kus - Přepadení v Pacifiku a pak už to jelo jako na horské dráze směrem dolů a na nic dalšího se prakticky nemá cenu dívat. První čtyřka jeho filmů se ale dá a vlastně díky za ni, jsou to fajn vzpomínky na mládí. ()

POciSEM

Pan Seagal je nam opet servirovan jako totalne nedotknutelnej profik na smrt a musim rict ze takhle ho zeru. Proti nemu stoji nemene brutalni zlorad kterej je sice martial arts neschopa ale nekompromisni styl zivota z nej dela Seagalova rovnocenyho soupere. A tak jeden chce toho druhyho povesit celej film na hak a druhej zase tomu prvnimu nehodla usetrit bolest takze si to s nim jde rozdat na ferovku. Spousta mrtvol,spousta zlomenin a spousta crwe. Totok ja muzu vzdycky ()

Paity

Snad po Přepadení v Pacifiku nejlepší film Stevena Seagala. Tohle má spád, akce nechybí, stejně jako nejrůznější poranění Seagalových protivníků. ()

Anderas

Kdysi mi to mírně přípomínalo počítačovou hru Fallout a dost mě to bavilo. Pak už mě to připomínalo cosi, co vídám dost často a bavilo mne to méně. A nakonec mně to připomnělo Segala jako pojem sám ze sebe a bavilo mne to prakticky nijak. No zas tak děsné to nebylo ale Seagal si víc nezaslouží. ()

Wishkah

Jak sem říkal. Muž s cejchem smrti bylo takové první zakolísání a tímhle filmem si zrovna nepomohl. Celý film se skoro nic neděje a sledovat obtloustlého a nemožného Williama Forsytha jako vyšinutého záporáka a Stevena s kameným ksichtem tenhle film nezachrání ()

TERRORDROME

Jeden z najlepších Seagalových filmov, drsný, jednoduchý, brutálny. Ultra hnusný feťácky psychopat Richie zabije Ginovi kamoša a ultra drsný policajný psychopat Gino zasa na oplátku urobí fašírku z každého kto sa mu len náhodou postaví do cesty za pomstou. Zlámané kosti, brokovnicou odstrelené údy, sekáčik na mäso, biliardová guľa vo vreckovke a vývrtka do ksichtu, Steven sa tu s ničím moc neserie, kto má šťastie toho len strčí do telefónnej búdky. Na tomto filme som kedysi frčal, William Forsythe je tu fakt nekutočne jebnuté hovado, okolo samí narkomani, prostitútky, mafiáni, bar plný kreténov a do toho hrajú Beastie Boys. Je to klasika. ()

Hanes88

No musím přiznat, že jsem čekal naprostou blbost, ale mile mě to překvapilo. Dostalo se mi akčního průměrného filmu, navíc s velmi dobře hrajícím Seagalem.60%. ()

peetriss

Po Přepadení v Pacifiku zřejmě (a s uctivým odstupem) druhý nejlepší Seagalův film, přesto to stačí jen na umolousané tři hvězdičky. Béčkařina s extrajednoduchým scénářem, ve které je vše podřízeno předvádění Seagalových bojových dovedností na plátně - ruku na srdce, nic jiného tehdy od Seagalových filmů nikdo ani nečekal. ()

Lefty86

Jedna rozhodně z normálních Seagalovek a koukatelná. Připadá mi znatelný vyšší rozpočet než u Cejchu smrti, ale je to jen můj pocit, rozpočty nevím. Kazilo to pár vyloženě tupých idiotských dialogů a ten na konci tomu nasadil korunu. dávám s klidným srdcem 65% ()

Paldiny

Druhýkrát som Spravodlivosti už prišiel na chuť. Neviem čo sa vo mne zlomilo, ale začala mi voňať tá špinavá háveď z ulice, kde to páchne po kokaíne, kurvách, bonzákoch a násilí. Gino je síce chlapík s plackou, ale miesto čítania zákonov, grázlom odstreľuje nohy, vyhadzuje ich z okien či špendlikuje sekáčikom na tabulu ako lístok s nákupom. A keď to zrovna nerobí, chodí po baroch a vo veľkom znižuje priemerný počet zubov na jedného ožrana, skrátka nechcite to zažiť. Jeho náprotivok Ritchie správne slizký, postará sa mu o kolegu, prečo, sa dozvieme až na konci a stihne popritom nasrať miestnu mafiu, fízlov a samozrejme Gina, ktorý musí stihnúť ešte rozvodové konanie. Skvelá chuťovka, ktorej som v minulosti neprávom krivdil a ktorej rád vylepším renomé. ()

Dallas

Steven Seagal vo svojej štvrtej roli ako Gino "biliardový el niňo" Felino. Áno je to jeho najlepší film. Aspoň pre mňa. Videl som ho ako druhý, hneď po Nicovi a čumel som na neho ako miss america na svoju šerpu. Seagal je tu asi najdrsnejší típek zo všetkých tých, ktorých hral. Ono aj ten film je pekne hustý. O to sa stará hlavne brooklinská atmosféra a William Forsythe, ktorý bol permanetne v drogovom rauši. Scéna vo Vinnieho bare je najlepšou bitkárskou scénov vôbec. Teda vlastne asi bola, lebo nedávno som videl ako Tony Jaa vytrieskal v jednom zábere niekoľko poschodovú budovu. Ale aj tak nebol taký maňas ako Gino, ktorý tam nabehol tak suverénne s cielom vyrobiť najdlhší náhrdelník zo zubov. Takže najlepší Seagal a výborný akčný film. 85% ()