Brooklin se proměnil ve válčiště gangů. Policista Gino Felino však přijímá způsob boje brutálních zabijáků. Zůstává sám, ale nikdo proti němu nemá šanci, protože policista skvěle ovládá nejenom zbraně, ale také východní bojové umění. Žádná Ital nemůže uniknout vlivu mafie, platí to i o Ginovi, ale neznamená to, že by neprosadil bez milosti zákon. Steven Seagal přichází počtvrté a způsob, jakým zakročí proti lidem mimo zákon, vyráží dech, protože Gino Felino je nemilosrdná spravedlnost. (Warner Home Video CZ)

Derek

jedna z lepších seagaloviek, dosť dobré a brutálne súboje. v porovnaní s novými seagalovkami by si asi zaslúžila 5 hviezdičiek. ()

salalala

Zřejmě nejbrutálnější seagalovka z doby, kdy byl Steven na vrcholu. S protivníky se tu moc nemaže a dost nekompromisně je vymlátí. Tu jim ustřelí nohu brokovnicí, tu je prohodí sklem od auta, tu jim propíchne hlavu otvírákem. Hodně solidní film, který si na nic nehraje. Na můj vkus se bere moc vážně a Seagal se tu zbytečně pokouší hrát (což mu moc nejde), na druhou stranu má pořád respekt a vypadá jako někdo, s kým bych nechtěl mít konflikt. Flynn válí i režijně, zejména atmosféra a prostředí Brooklynu jakožto nehostinné čtvrti, kde není bezpečno, se mu podařilo vykreslit takřka dokonale. William Forsythe je asi nejlepším seagalovským záporákem ever. Pro mě naprostá oddechovka, která ale u mě nemá takový melancholický nádech jako Hard To Kill, které jsem viděl víckrát a dám si ho raději než tohle. 60% ()

JohnMiller

Steven Seagal za svoju hereckú kariéru nenahral mnoho dobrých filmov . Je to bieda. On je viac športovcom a hudobníkom ako hercom s jeho mnohých brakov som zopár videl a keby som si mal vybrať jeho jediný a najlepší bola by to Nemilosrdná spravodlivosť . Nezaslúži si vysoké hodnotenie ale ako najlepšiemu filmu Seagala tri hviezdy darujem. Film je extrémne surový nehrá sa nanič . Extrémne násilie ,drogy, kruté bojové umenie, pomsta. Ako vždy je to osobné. A asi jediný film tohoto herca ktorý má parádne hustú a uveriteľnú atmosféru. Ale po pravde ako menšiemu sa mi to páčilo viac. Teraz mu to už tak nežeriem. ()

Eldrick

To byly časy, kdy byl Steven ještě cool a nesral se s tim. Kulečníková scéna je boží. "Ví někdo, proč Richie zabil Bobbyho ? Viděl někdo Richiho ? Nepřestanu sem chodit, dokud si někdo z vás nevzpomene... " ()

kinderman

Aha, tak tohle je ten film, v němž se Seagal producíruje po barech a hernách, neuvěřitelně machruje a lidem kolem sebe způsobuje těžká zranění (často neslučitelná se životem). Taky vozí v autě štěně, což při tom skákání přes retardéry hraničí s týráním zvířat. Skutečný herecký koncert pak předvede ve scéně dialogu se svým nadřízeným nad parťákovou mrtvolou. ()

OG_Swifty

Jednoznačně jeden z nejlepších filmů (ne-li nejlepší) Stevena Seagala - a svůj podíl na tom má jednoznačně i Richie Madano alias zfetovanej chladnokrevnej hajzl :) ()

Joe321

Trošku brutálnější Seagal. Taky tenhle má klasiky jako jsou hlášky, lámání končetin, alright za každou druhou větou a nulový emoce. Ale tak i svoje perly jako Segalův baret, zfetlýho záporáka, kterej střílí lidi na potkání, kouli v ručníku, štěně, vrták v hlavě. Co víc si přát... Seagal na svém vrcholu. - "Don't be a bad guy. What do you wanna shoot me for? Don't be a bad guy. Be a nice guy, alright?" ()

peto12

Viděl někdo Richieho, ví někdo proč Richie zabil Bobbyho? Toto je moj najobľúbenejší 1 film so Stevenom. Hlásky nemajú chybu, napr. Richie: jak se cítiš, Bobby ? Ted uz se nesmejes, co ? Gino musí odhaliť smrť priateľa. Seagal v skvelej forme. ()

Martin741

Opat vyborny Segos, akurat ze na rezisersku stolicku si sadol John Flynn /Kriminal so Stallonem/. Scenar je sice klasicke seagalovske klise, ale film ma temnu atmosferu, vyborne akcne sceny /bitka v bare bola skvela/ a zaporak v podani Williama Forsythe /Tenkrat v Americe, Potize s Arizonou/ je maximalne uveritelny. Pista Segos roli alfa samca presne taky, aky ma byt. Na tento film nemozem napisat nic zle, lebo ako pubertak som filmecek miloval a nic sa nezmenilo ani po 15 rokoch. Ovsem to najlepsie od Steva sa este iba chystalo. 92 %. ()

Figu

Tento film ve mě zachovává spousty nostalgických dětských vzpomínek. Nejen, že jsem byl strachy vyděšenej skrz vyžranýho úlisnýho záporáka, kterej si zabíjel jak se mu prostě chtělo, ale hlavně a to především jsem byl nadšenej skrz vysokýho copatatýho hrdinu, kterej se těmto zfetlejm a zákeřnejm záporákům postavil a dal jim to celkem sežrat. Drsný akce, zlomený ruce, ustřelená noha, sekáček, no tak to bylo to, co jsme jako malí rváči chtěli vidět! Převeliká škoda, že si Seagal neudržel svůj standart "béčkového" akčního borce dýl a nenatočil víc takových filmů... Nicméně Stevenovi rychlý ruce a drsnej život Brooklynu mě díky skvělé NS zůstanou už navždy vrytý do paměti... 95% ()

Jino

Klenot Seagalovi filmotéky, spolu s Přepadením v pacifiku je to jeho nejlepší počin. Tenkrát z něho šel strach, teď už je spíš k smíchu. ()

Attta

Půlku filmu segal šaškuje s fotkou, kde jsou nahotinky a druhou zabíjí všechno co mu příjde pod ruku. Navíc musím říct, že jsem viděl film i s dabingem a ten byl katastrofální. ()

bourec

Film, kterej přesně odráží styl Johna Flynna. V kombinaci s perfektně masakrujícím Stevenem je to lahůdka. Tady mě k plný palbě nepustí Forsythe. Toho chlapa nesnáším, a to uznávám, že si svýho psychouše střihnul fakt perfektně. 90%. ()

DruidKarel

Hodně dobrý a také plný nenávisti, bojových umění a akce. Takhle můžu komentovat jak Stevena Seagala, tak i tento samotný film. Jeho první akčňáky patří mezi to nejlepší z jeho tvorby. Amen. 3* ()

McLushi

Jeden z nejlepších Segalových filmů. Steven vs. sjetej magorjménem Richie Madano, kterej zavraždí každýho kdo se na něj jen trochu blbě podívá. Bitky perfektní (nejlepší ta v kulečníkovém klubu - koule zabalená v hadře moc dobrý). Moc se mi to líbí. 89% ()

gabin(a)

Tak tohle mě docela překvapilo jako normální, vcelku slušný krimi. A Seagal je ještě furt normální sportovec:-) ()

Pajky3

Čtvrtá zastávka aneb nemilosrdný Steven řádí v Brooklynu. Policajt italského původu Gino přijde o svého parťáka a rozhodne se pomstít. William Forsythe jako záporák neměl chybu. Steven pořá drží formu, mlátí, kope, láme a hlásí. Tak ho mam rád. Čistejch 60% ()

Juto

Je to jedena z lepších Seagaloviek. Ešte 80' a 90' rokoch robil dobré filmy. Potom to bola katastrofa. V tomto filme je drsňák a brutalita, nemilosrdnosť z neho frčí. 6/10 ()