poster

Panenka z vltavské tůně (TV film)

Pohádka

Československo, 1976, 55 min

 • veronikav
  ****

  Zase jedna z těch starých krásných pohádek .-)(7.6.2009)

 • AngelAngie
  ***

  Hezká pohádka s pomládlým Víznerem...(25.10.2008)

 • 6thSun
  ***

  Chvílemi to sice připomíná variantu pořadu V Praze bejvávalo blaze (třeba úvodních pět minut), ale většinou to pohádka je. A hlavně jedna z těch lepších.(10.4.2016)

 • consuela1
  *****

  Pocházím z města na Vltavě, chodila jsem celé dětství sedávat na jez na Vltavě, mé letní lásky byli často vodáci sjíždějící Vltavu, studovala jsem ve měste na Vltavě a znám všechna města, hrady, zámky nesoucí přízvisko "nad Vltavou". Mám proto k této pohádce velmi blízko. Navíc je ozdobená krásnou písničkou, tklivější než jakýkoli vykalkulovaný hit z amerického velkofilmu..."široký hluboký ty vltavský tůně, měl jsem já panenku, měl jsem já panenku, teď mi srdce stůně...."(31.3.2013)

 • WANDRWALL
  ***

  Pohádka, která mi přijde jako velmi dobrá. Skvělá první milovnice, kypící ženskostí jako lusk, kvalitní první milovník, dobrá propagace Vltavy a jejího kouzla. Rád tuhle pohádku co má grády vidím i opakovaně.(10.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace