poster

Panenka z vltavské tůně (TV film)

Pohádka

Československo, 1976, 55 min

 • NinonL
  ****

  Pohádka se mi za mlada moc líbila, zvláště tajuplná vodnická dcerka Bělička se smutnýma očima. Z nostalgie dávám za 4.(16.11.2013)

 • 6thSun
  ***

  Chvílemi to sice připomíná variantu pořadu V Praze bejvávalo blaze (třeba úvodních pět minut), ale většinou to pohádka je. A hlavně jedna z těch lepších.(10.4.2016)

 • Peytl
  ****

  Koukám, že v šestasedmdesátém roce se muselo žít. Kam člověk flusnul, tam čuměl vodník či vodnice, samá pařba a bezva zpěvy. V bolševickým Československu mohla navíc aspoň v pohádce přísná paní hrnčířka klidně neschválit mladýmu cucákovi cácoru z protějšího břehu. Takže hvězdu navíc za fašistickonacistickou, xenofóbní a extrémistickou drobnou podnikatelku. Dnes by ji zavřeli.(10.4.2016)

 • WANDRWALL
  ***

  Pohádka, která mi přijde jako velmi dobrá. Skvělá první milovnice, kypící ženskostí jako lusk, kvalitní první milovník, dobrá propagace Vltavy a jejího kouzla. Rád tuhle pohádku co má grády vidím i opakovaně.(10.2.2011)

 • veronikav
  ****

  Zase jedna z těch starých krásných pohádek .-)(7.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace