Demi Mooreová a Woody Harrelson se představují v rolích Diany a Davida Murphyových, milenců ze střední školy, kteří se vezmou a v životě si vedou velmi dobře - Diana je úspěšná realitní makléřka a David zase idealistický architekt, který postavil vysněný dům u oceánu. Pak ale udeří recese. David je náhle bez práce a oni už si tak nadále nemohou dovolit splácet hypotéku. Půjčí si proto od Davidova otce 5 000 dolarů a vydají se do Las Vegas, aby se pokusili vyhrát peníze na zaplacení půjčky. Zpočátku mají štěstí a získají 25 000 dolarů, ale protože kasino vždycky nakonec vyhraje, mladí manželé o všechno přijdou. Zatímco se Diana pokouší ukrást sladkosti v luxusním butiku, všimne si jí miliardář John Gage (Robert Redford), kterého okamžitě uchvátí. John pozve Dianu a Davida na opulentní večírek, kde nabídne Davidovi milion dolarů za jednu noc s jeho ženou. (Cinemax)

bubun

Nesympatická káča Mooreová, protivná v prvních minutách. Prodejná běhna. Redforda nevinim, ale Demi i Woody mohli tušit, že jim to asi trochu zahejbe s manželstvím. A co měl proboha znamenat ten konec?! Tak ten to úplně zazdil. Taková Rosamunde Pilcher s Redfordem, tak by se tento film dal charakterizovat. Nicméně koukat se na to dá (až na ten úplnej konec), a to i když víte, co se stane v dalších pěti minutách - což není u filmů vždycky, tak si to ty dvě hvězdičky zaslouží. ()

wosho

Než romantické drama bych to označil za nepodařenou komedii. Toto a brát vážně?? Hahahaha... Směšný a banální film, jakých se natočilo za velkou louží stovky a stovky. Blbost na kvadrát a výplod šílence. Ano, kdyby to dostal do ruk nějaký filmový šílencec, jako je David Cronenberg, to by byla jiná polívčička:-) ()

rastlinka

Neverím, že sa tento film po pomerne slušnom začiatku prehupol do niečoho, čo je plné zvratov a nečakaného správania postáv. Naozaj som doslova s otovorenou hubou pozerala na to, ako vyzerá to, čomu sa hovorí filmový zvrat (resp. jeden zvrat za druhým a hlúposť za hlúposťou...). Nerozumiem - prečo to všetko? Samotný Redford mi ako sympatický zrelý muž, ktorého očarí jedna žena, sedel ešte ako-tak. Ok, nebolo to to pravé, ale môže byť. Ale ako miliardársky sukničkár, ktorý je samé prekvapenie a dokáže pre danú ženu urobiť "čokoľvek"? To teda naozaj nie. Občas sa mi zdalo, že pôsobil tak rozpačito, až mi bolo trápne za neho samého. A to je naozaj zvláštny pocit pri mojom obľúbenom hercovi. No ale čo už, každý z nás občas zakopne, nie? ()

M.i.k.e

paradoxně nejlepší na celém filmu je jinak herecky nevýrazná Demi Moore a naopak běžně velmi dobří Redford s Harrelsonem tu nemají moc co hrát. Woodyho David mě tu navíc od chvíle kdy si uvědomil že prodat svojí ženu asi nebyl úplně dobrý nápad a tak se rozhodl jí dělat scény a vehnat jí Redfordovi do náruče, dost iritoval. Nápad je to možná dobrý a mohlo to být hutné psychologické drama, ale ve výsledku je to jen mišmaš říznutý červenou knihovnou, který se v určitých chvílích extrémně táhne...40% ()

starrrover

"Všetko je na predaj" Obľúbená fráza Johna Gaga na ktorej je postavená hlavná a jediná zápletka filmu. Ak budem parafrazovať Johna Gaga, tak reflexná odpoveď na otazku kvality tohoto filmu je "nie". Verím, že v roku 1993 ked tento film vznikol by, v našich končinách väčšina ľudí odpovedala na ponuku Johna Gaga záporne. Čistota duše sa však s rozvojom spotrebnej spoločnosti rýchlo vytráca a tak pri dostatočne vysokom konte a potencii by z "nás" spravil slušnú kopu milionárov :-). Rutina a bez väčšieho vzruchu takže za 3. Z nostalgie, vidieť zostarnutého Sundance Kida 3,5. ()

• Původně byl film psán na tělo Tomu Cruisovi, Nicole Kidman a Warrenu Beatty. (don corleone)
  • Film se natáčel v Las Vegas v Nevadě, v Beverly Hills, v Los Angeles, Hollywood, v San Marinu, v Malibu a v Santa Monice v Kalifornii. (rafix)
  • Roli Davida odmítnuli postupně Val Kilmer, John Cusack, Charlie Sheen, Johnny Depp a Tim Robbins. (don corleone)