Santa Claus

Santa Claus

Santa Clause

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 1994, 97 min

Tak když už byly ty Vánoce, tak jsem se tedy kouknul - a víte co? Ono to nebylo zas tak hrozné. Tim Allen jakožto Santa Claus je celkem přesvědčivý.(30.12.2009)

Nevěřím na Santu...za to v Tima Allena ano.(5.1.2009)

Další so série vianočných prekvapení spoza veľkej mláky. Každoročne tam vznikne jeden vianočný film, aby maly domáce paničky pri pečení koblih z kuchyňe čo pozerať. Santa má trochu smolu, že prichádza po Sám Doma a kvalít jednotky, ani dvojky zďaleka nedosahuje. Ja viem že to je iný film, ale ja veškerú holywoodsku vianočná produkciu (väčšinou zúženú na jeden film ročne) hádžem do jedného pytla. Neurazí, nezaujme.(8.7.2005)

• Djkoma

Nudná komedie s věčně podivýnským a ne zrovna komediálním géniem Timem "Kutilem" Allenem. Spíše slabší než průměrný scénář celý film vrhá do komediální propasti, která je nekonečná jako santův ranec s dárky.(7.10.2005)

"Tati, to je Santa !! Tys ho zabil.." ;)(5.12.2016)

• - Do role Scotta Calvina (Tim Allen) byli zvažováni také Robin Williams a Tom Hanks. (siky25_25)

• - Natáčanie bolo na vyše 2 roky pozastavené, lebo počas nakrúcania našla polícia u Tima Allena (Santa Claus) vyše pol kila kokaínu. Herec mal byť odsúdený na 3-7 rokov väzenia, prepustili ho však už po 2 rokoch a 4 mesiacoch. (Raccoon.city)

• - Úloha Scotta Calvina/Santa Clausa bola pôvodne napísaná pre Billa Murraya. Bola ponúknutá aj Chevymu Chaseovi, no z dôvodu nedostatku času ju musel odmietnuť. (m.a.t.o.)