Santa Claus

Santa Claus

Santa Clause

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 1994, 97 min

Tak mi připadá, že půlka hodnotících prostě jen nemá ráda Santu Clause a druhá polovina Tima Allena. Já ale žádné předsudky nemám a tenhle film odjakživa miluji. Vánoce si bez něj něj prostě neumím představit!(27.3.2011)

Pohodová vánoční komedie, která má svižný nástup s vtipně jízlivým Timem Allenem, úsměvnou štědrovečerní návštěvou restaurace a neplánovanou noční "santovskou" šichtou. Potom však tempo zvolní, humoru ubude a všechno se to tlačí spíš k vánoční rodinné pohodičce. Naštěstí zabrzdí dřív než se nacpe až někam do vánočního kýče. Takže nakonec příjemná pohodovka, která vánočně naladí i pobaví a pokud by mi ji někdo za pár let během Vánoc zase nabídl, neodmítl bych.(26.12.2011)

Průměrná vánoční komedie, která nenadchne a ani neurazí. Tim Allen, ale do role zapadl výborně....(28.10.2007)

Příjemná oddychovka s Timem Allenem v hlavní roli, který se zaváže obléknutím si na sebe Santův kabát, který jak na potvoru spadne z jeho střechy, že se stane novým Santou, ano Santou, žádným Ježíškem! :D Konečně je tady ukázáno pár nesrovnalostí, jak to vlastně chodí o Vánocích ze strany chlápka, co nosí dárky.(22.12.2013)

Jeden z nejvtipnějších vánočních filmů se Santa Clausem a navíc ta skvělá písnička na závěr.(30.1.2009)