Infekce

V nemocnici při ošetřování pacienta s popáleninami, se personál dopustí velké chyby, na jejíž následky pacient zemře. Doktor přesvědčí ostatní ošetřující zfalšovat zprávu, aby zachránili svou kariéru. Mezitím sanitka přiveze pacienta se smrtelnou infekcí a nemocnice mají najednou mnohem závažnější starost… smrt je totiž jen jeden dech odtud. (oficiální text distributora)

gfrusvk odpad!

Toto snáď nemohol nikto myslieť vážne... Keby som mal všetky peniaze sveta a už by boli všetky nemocnice a charity prepchaté peniazmi a všetko by som videl a všade bol tak aj tak by som nedal ani halier na natočenie takéhoto hnusu... Nešlo tu o nič, herci boli strašní, a keď som sa úplnou čírou náhodou nenudil tak tam po sebe zvracali nejakú zelenú sračku.. Toto neni dobré ani ako paródia paródie na hororový film... ()

torn666

Bože ako može niekto dat tomuto filmu hodnotenie odpoad alebo sa stažovat na herecke vykony ? Ide o vynikajúci Japonsky horor, s postavami i štýlom hrania typickým pre "Made in japan" produkciu. Mne osobne sa páčil viac než legendárny Grudge ktorý je zhodou okolností v novšej americko japonskej koprodukcí z rovnakého roku, dokonca i než jeho lepšie hodnotený o dva roky starši japonský brat Ju-on: The Grudge či dalšie "diely alebo prequely tohoto seriálu"{A aby ste to zle nepochopily tak "Grudg-e" či vlastne správnejšie "Ju-on-y" považujem za veľmi kvalitné kúsky}. Infekcia vás vtiahne atmosférou a aj ked najskor vyzerá na támu so zmenou človeka na monštrum cez infekciu čo nieje podla mňa téma na skutočne temný horor ale skorej na polo humorné gore splatter horory bude to nakoniec inak, infekcia nakazí vaše myslenie... Ak ste ešte nečítali komentáre kde je vyspojlerovaný dej tak ani dalej nečitajte a pozrite si to. Doporučujem zamerat sa počas filmu na to akej farby sú ktoré veci-je to nápoveda vo filme. Po dlhej dobe som narazil na naozaj skvelý horor a nie trapas ako množstvo novších hororov z USA či západu všeobecne. Japonci tie horory naozaj vedia !!! Aj ked na plných 5 to nieje na 4 určite a vzhladom na to podhodnotenie tu(podla mňa by mal mať takých 78%) dávam za 5 !!! ()

vrch07256732

No tak som to pozrel 2 raz. Isto nie je to mainstreemova pecka, ale stale kvalitný horor s pouzitim minimaistických trikov ale o to lepsim výsledkom. A ako býva u našich východných bratov zvykom: nečakané rozuzlenie - teda ak vôbec nejaké :) ()