Broučci (TV seriál)

Předloha:

Jan Karafiát (kniha)

Jan Hartl
  • Attta

Tohle je bez pochyby pekně udělaný večerníček a mezi pohádkami a večerníčky patří do topky.(18.4.2011)

Nádherný večerníček a díky tomu jsem po tmě pozoroval svítící broučky a myslel jsem si, že budou mluvit, ale oni nějak divně cvrlikali.(22.6.2008)

Broučci měli u mě mezi ostatními večerníčky speciální postavení a to z toho prostého důvodu, že se zde umírá... To na mě působilo dost smutně, celkově je toto takový pochmurný večerníček.(12.8.2008)

Česká animátorská škola má budoucnost zajištěnou...to příliš nepřekvapí, ale potěší. Jan Hartl byl jako vypravěč zvolen více než dobře, ba co víc, výjimečně oficiální text distributora nepůsobí směšně, ale mluví naprostou pravdu. I tito broučci se jistě zapíší do první ligy českých animovaných filmů.(3.1.2005)

Takový jiný večerníček...snad jediný u kterého jsem brečela, snad nejvíc, když zemřela Janinka, depresivní...(8.9.2014)