Dahlia Williams (JENNIFER CONNELLY) začíná nový život. Má novou práci, přestěhovala se do nového bytu a je pevně odhodlána konečně hodit za hlavu vztah se svým odloučeným manželem a plně se věnovat výchově pětileté dcery Ceci. Když se ale bouřlivý rozchod zvrhne v právní bitvu o dítě, začne se její už tak dost špatný psychický stav ještě více zhoršovat. Nový byt v chátrající budově navíc žije svým vlastním životem - z prázdného bytu ve vyšším patře jsou slyšet tajemné zvuky a stropem v ložnici stále prosakuje tmavá voda. Dahliu pronásledují divoké představy, díky nimž přestává být schopna odlišit realitu od fantazie a je vydána napospas nekonečným hrám s jejím zdravým rozumem. (oficiální text distributora)

kucoteam

Temna atmosfera, dobra kamera a herecke obsadenie, akurat skodi filmu nalepka horor, clovek je potom dost sklamany, ale ako psychodrama je to super. ()

Rathe

Mně se tenhle thriller hodně líbil. Ačkoliv jsem hned od prvního okamžiku věděl, že v té nádrži na vodu bude mrtvola, i tak jsem si tyto fleky na zdi užil. Je tu strašně moc podobných filmů o takových tajemných domech, bytech atd. kde straší nějaká mrtvola. Jenže pokaždé je to dobrodružství trochu jiné. Někdy více zábavné, někdy méně. Ale toto bylo dobré. Možná jen Dakota Fanning byla velmi talentovaná dětská herečka... ale nemohla zase zahrát všechny role no... ()

Nektarinka

Recenze nic moc, každopádně mně se film moc líbil! Jennifer Connelly je moje oblíbenkyně, hraje opravdu úžasně a Dahliiny psychické problémy hrála tak přesvědčivě že jsem od filmu nemohla odrhnout oči. I její vztah s dcerkou, problémy s manželem.. opravdu velká paráda. Sympatický mi byl i Pete v roli údržbáře:-D. Zvládla bych to i bez té hororové části ( i když o tom film je:-D ) až tak mě jejich příběh zaujal. Natálka byla pěkně děsivá a z filmu šla pořádně depresivní atmosféra, ale s tím jsem počítala. Takže určitě mohu jen doporučit! 4/5 ()

MarekTulen

Od filmu, který se jmenuje Temné vody, čekáme něco spojené s vodou, a jediný co je tam spojeno s vodou je možná to že celý film prší nebo se někdy něco pokazí vodou. Vůbec to nepůsobí hororově, teda všechno musíme vytknout ve finále, tam je aj dost, dost a fakt dost vody s dobře hororovým použitím. Vesměs je tohle nuda, ale koukatelná nuda. ()

BabyJane77

Jsem ráda, že jsem tentokrát před kouknutím na film nečetla ani jednu recenzi. Přijde mi, že je tady film zbytečně podhodnocený. Nemusí zapadat do nějaké přesné škatulky horor apod., mně stačí, že je to skvělý film. Herecky na výbornou Jennifer Connelly v hlavní roli, ale i vedlejší postavy skvěle obsazené. Hodně velkou roli hraje působivý brutalistní činžák, deštivé depresivní město... kamera, pomalý děj a pod ním napětí. Jelikož jsem neznala japonskou předlohu příběh mě několikrát odklonil na slepou uličku a finále hodně zabolelo, ale nechci spojlerovat, takže kdo má rád klidné lehce hororové psychodrama a deštivá depresivní města tak doporučuju. A tak nějak mi přišlo, že spíš pro ženské, které se rády bojí a mají ještě srdce na správném místě :) ()

Jennifer a Krvavý diamant

Jennifer a Krvavý diamant

14.10.2005

Ak vám po prečítaní titulku náhodou po chrbte prebehli zimomriavky, vedzte, že nemám na mysli Jennifer Lopez (o ktorej hereckých aktivitách a plánoch si možno povieme niekedy inokedy), ale o niečo… (více)