Kwaichi

Mola by to byť taká odstrašujúci príklad v podobe, miestami aj zábavnej, komédie, aby sa dnešná mládež učila, vzdelávala a hlavne nezlenivela a úplne neosprostela. Sám dúfam, že sa podobnej doby aká bola znázornená vo filme nikdy nedožijem. ()

nithiel

Ústřední myšlenka výborná a dost znepokojující, celkem si dovedu představit, že by se vývoj tímto směrem mohl ubírat. Každopádně velká škoda, že veškerá tvůrčí invence u této premisy skončila a film tak spokojeně plynul bez hereckých výkonů a fekálním humorem, což mi sice stačilo k dokoukání, ale oslňující to opravdu nebylo. ()

Flynn

Po hodne letech jsem se opet dostal k Idiocracy a sve stare hodnoceni musim zmenit. Na film jsem totiz nyni nekoukal jako na komedii, ale jako na dokument. Vetsina filmu jim bohužel je. Spolecne s Demolition Manem nam nastavila zrcadlo o cca 20let drive. Nase soucasna spolecnost totiz k podobnym absurditam smeruje milovymi kroky a nektere uz muzeme vidat dnes. Drzme si palce a klobouky, jedeme z kopce. ()

J0hny5

Musim trošku upravit hodnocení, jelikož se na film občas rád koukám znovu. Humor to je sice dementní, ale tak je to cílené a působí to na mě tak nějak oddechově, člověk u toho vypne a v klidu usne.) 60% ()

zette

Tak absurdni to tedy je. Vubec bych se nedivil, kdyby to na planete jednou tak vypadalo:-). Dobry namet, ktery neni dotahnuty do konce, misty to ale sranda je a herci jsou sympaticti. ()

lilina133

Občas vtipné, občas trápne...a občas naozaj smutné...hlavne keď si človek uvedomí, že tam fakt môže ľudstvo dospieť... ()

pufina

Průměrná komedie, která nenadchne, ale ani ničím nezklame. Nápad se mi moc líbil, ale zpracování už tak vtipné nebylo a řekla bych, že by se z toho dalo vytřískat víc. Taky by mě zajímalo, jestli si takhle připadal Eistain.. ()

kvasiva

Zvedám na 4*. Proč? Protože tenhle filmek je fakt originální, parádní nápad i provedení. Nebere si vůbec žádné servítky a vybalí to na nás hned a přímo. A já se fakt bavil. ()

campix

Tvůrci Idiocracy ve svém neškodně hloupém dílku až nebezpečně předpovídají budoucnost, ke které pomalu směřujeme. Základní motivy jsou zde ale natolik přepálené, že na podobné spojistosti brzo zapomenete. Hlavní dvojice bohužel není vůbec charizmatická a dohromady zas tolik nefunguje. Ve finále to ale tak nevadí, protože děj příjemně plyne a s krátkou stopáží je Idiocracy spíše takovou zábavnou jednohubkou. ()

c.tucker

Taková velmi osobitá komedie, která je výkonem průměrná, alé nápadem dokonalá. S takových dementností, které ovšem můžou být pravdou je dosti do smíchu, já se smál až mě hanba. Opravdu průměrný Luke Wilson to sehrál skvěle. Starbucks je super podnik. ()

KajusaK

Opět jeden z těch vtipných filmů o budoucnosti :)) , ani bych neřekla že je to nereálné..Skvělý prezident, zelená voda.. ()

KatanaCZ

Dle mého názoru povedená komedie. Je zde pár trapných momentů, ale v celku jsem se slušně bavil. Velké plus je už jen fakt, že se příběh netočí kolem bandy teenagerů co se chtějí zbavit panictví, konečně také něco z jiného soudku. Luke Wilson se své role zhostil celkem důstojně a obstojně. ()

Radiq

Tak nejtrapnější na tom byl asi ten českej název. Jinak to byla docela prdel. Čéče, to ti poudám. Hned mě napadlo, jestli ten příběh není podle Douglase Adamse, protože tolik šíleností, dějovejch zvratů a vtipna, to se jenom tak nevidí. Obzvlášť ze začátku to má solidní rozjezd (rozjezd jak ježek na silnici). Pak, jako snad v každé komedii, to postupně upadá, ale člověk se přesto nenudí. A nad idiotskou debilitou dementních imbecilních blbů se minimálně celou dobu usmívá. A to taky proto, že to často připomene současnou situaci... Oprava: velmi často. ()