sahe

Než jsem si pustila tento film, tak už jsem dopředu předpokládala, že to bude nějaká blbost, tedy né na přemýšlení... a nezklamala jsem se... jako oddychový (vypnout mozek) je tento film dobrý, ale nic víc dalšího od něj nečekejte... Nápad to byl asi dobrý, ale to zpracování je šílený... možná pokud si s tímto námětem někdo příště pohraje trošku jinak, tak by z toho mohl být o něco lepší film, ale takhle, jednou mi to stačilo shlédnout... ()

Mytologie

Absurdní, hloupé, nudné, podprůměrné, natočené bez špetky talentu a invence. Svět blbů popsaný bezduchou formou s primitivním dějem a typicky americkým přeslazeným koncem. Místama se to tvářilo jako parodie současnosti, dobrá mi přišla např. úvodní scéna, kde manželé inteligentně zdůvodňují proč nemůžou mít děti. Zbytek filmu pak vyzněl jako variace na trapnost. ()

Mishqo

nebol by som si tak 100% istý ci sa aj nas svet neruti do podobnej situacie... z mojich pozorovani okoliteho sveta mi vyplyva nieco podobne ()

sochy.zirafka

Tupost dnes vládne světu! Pokud jste někdy jen trošičku přemýšleli o útěku do budoucnosti, raději si nechte zajít chuť, protože slabomyslnost dneška se stane moudrostí zítřka. Zhruba tolik k námětu. Škoda jen, že zajímavou myšlenku umoření inteligence lidstva pouhou porodností vesnických balíků a magorů uchopil Mike Judge tak nezábavně. Když si jen představím, jaký kopec satiry na současnost by na tomto základě mohl vyrůst......Za vrcholný okamžik filmu bych paradoxně označil porovnání dvou typů rodin - intelektuální a buranské - na začátku filmu. Což samo o sobě o něčem vypovídá... ()

Timak

je smutné, že tohle někomu přijde vážně vtipné ... chtěl jsem si zapamatovat jednu hlášku a pak ji tady napsat, ale bylo to fakt tak debilní, že jsem si ji ani nezapamatoval ... ()

Master19

Pravdou je, že jsem se smál hlavně prvních dvacet minut. Pak mi ztuhl úsměv na rtech a víc mě mrazilo, než bych se smál. Co se týká komediálního potenciálu, nápad měl na víc, ale co se týká poselství, podle mě to padlo na (vodou zalévanou) úrodnou půdu. Jsem ale rád, že amíci jsou přece jen o krok napřed. ;-) Ale jsme jim v patách. ()

skretik odpad!

hm... až tak blbé, že to bolo zlé :) a nie smiešne... pre mňa rozhodne nie... (až asi na 2 veci, čo boli super - !SPOILER! po čase sa vzdal a povedal, že sa vie rozpráva s rastlinami :)) ()

venalce

Svým způsobem děsivá úvaha nad tím, kam by mohl svět směřovat. Není to tak hloupé, jak to na první pohled vypadá. ()

JohnSmith

Myslím, že jsem rád, že se nedožiju roku 2505. Jedna z nejhorších apokalyps jaká může nastat. Žádná válka, žádné nemoci, jen naprostá lidská demence. ()

VanTom

Absurdní to bylo hodně, ovšem vtipné moc ne, uchechtl jsem se výjimečně. Slibný, "zrcadlo nastavující" námět s globálním hloupnutím populace se nevzmohl na víc, než na přelidnění odpadky zasypané budoucnosti omezenými burany, sexuchtivými retardy a televizními negramoty, přičemž hlavní PRŮMĚRNÍ hrdinové ze současnosti nad nimi zas tolik nečněli. Z celého kriticky zvednutého prstu čpěla nesmyslnost a nedomyšlenost, protože pořád tam přece někdo musel vyrábět / opravovat přístroje, stát za kamerou, pilotovat letadla!? ()

Ichabod

No to je kotel, vize světa v roce 2505, kde se lidé chovají jak potomci sourozenců odchovaných romskými rodiči - o tom tento film je! Dokonce i kultura a vztah k čistotě a rozvíjení ducha je identická. Humor v tomto filmu je celkem primitivní, ale samotný nápad a provedení je vtipné. Lidstvo totálně zdegenerovalo, mluví vidláckou angličtinou, které nelze skoro rozumět, lidé jsou jen tupou násilnou nechutnou masou,kterou zajímá jen jídlo,sex a televize. Dost děsivá vize, ale proč se tomu nezasmát :-) ()

Guzo

Taková komedie na odreagování, která v ničem nevyniká. Možná jen svým zajímavým nápadem, na kterém opravdu něco je - vždyť když se podíváte kolem sebe, opravdu je skoro pravidlem, že čím vyšší IQ lidé mají, tím méně mají dětí a bohužel i naopak.. ()

toyrider

BOMBA! Tak proč 3*? Prostě mám asi jako většina z vás pocit, že z námětu šlo vytěžit víc. Ale jinak skvělý misionářský film, výlet do budoucnosti za společností, která následkem chyb, které my děláme, dospěla až do úplného Absurdistánu. Smál jsem se a smál, některé skutečnosti byly možná až za hranicí absurdity. ()

blackJag

Oblíbený námět řešený tak trochu z antropologického hlediska a zábavný především ve své první polovině, kdy divák ještě netuší, že závěr je rychle a kompromisně smeten, aniž by byl potenciál naplněn. Vzít to do rukou třeba Terry Gilliam, podívaná mohla nabýt nečekaně temných a pořádně karikaturních odstínů, ale i tak se na tomto krátkém snímku dá slušně zabavit a vstřebat trochu té společenské satiry bez újmy na duševním zdraví. 70% ()

Kurikmoon

Dúfam, že až tak ďaleko sa ľudstvo nedostane... Komu sa zdá vtipné kopanie do rozkroku a zdvíha pri idiotoch palec hore, kľudne si to pozrite. Inak netreba strácať čas pozeraním tohto filmu. O nič neprídete... ()

Ravi

Tenhle film má podle mého názoru velmi dobrý smysl pro humor. Hlavně ze začátku, kdy jsem si říkal, že se trefuje do černého každou větou a scénou. Ovšem druhá půle je hlavně příběhová a na nějaké ty satirické ohňostroje tam pro zaujetí příběhem nezbylo mnoho času. Škoda. Kdyby si film držel komediální tempo prvních 40-ti minut, neváhal bych dát plný počet. Ale tvůrci podle mě druhou půlku prospali. Aktualizace: v originále má tenhle film trochu jiný rozměr. Proto přidávám jednu hvězdu. 70% = 4-/5 ()

mirec88

Vtipná oddychovka, ktorá mi veľmi vylepšia sobotné dopoludnie. Veľmi originálna myšlienka, ktorá dúfam, že navždy ostane len sci-fi. Páčilo sa mi, že to nebolo príliš vulgárne a mnohé vtipy mi prišli veľmi originálne. "Aké je vaše meno?" "Neviem presne." "Dobre, voláte sa Neviem Presne." Tak pri tomto som sa šúľal od smiechu. A úvodné vysvetlenie našej budúcnosti nemalo chybu. Vďaka celému čudesnému zobrazeniu budúcnosti dávam 4 hviezdy. ()