Doomedx

Tenhle film mozna neni nejlepsim zazitek z vsech, ale urcite v nem je neco vic.. a to vic je poselstvi, protoze když vidim dnesni lidi, mladez a vse okolo tak vazne verim ze za nejakych 300 let tu budou behat lidi s IQ mensim nez maji dnes opice, je to smutne, ale je to tak 5* za nadčasovost. ()

brumbrum

No pekna pakarna :-D! Ale usmevna, tak davam 2* - pre tie hlboke pravdy, ako clovek iducky do Zurichu rano streta davy vymletych zombikov so stuplami v usiach a energy drinkom a cigou v hube, velice realny pohlad na buducnost :). ()

Eluin

Hrozná blbost, co také čekat, když se člověk podívá na filmovou minulost režiséra Judge. Na druhou stranu je ale základní zápletka celkem zajímavá, jen to provedení mi moc nesedlo. ()

KNTRFKT

Nemám nic proti fekálnímu, dementnímu, nebo snad humoru urážejícímuvšechny menšiny, ale tohle se nedá popsat jinak než jako naprostá CHUJOVINA. Je jasný, že Luke trpí kompexem méněcennosti, když si to Owen vykračuje na výsluní a jemu nezbývá nic jiného, než brát podobné štěky. Ale že mu jebe tak moc, jsem opravdu netušil. Z těch lidí jsem si připadal po 20 minutách ještě dementnější než oni sami, nehledě na fuckt, že mě to začlo po velice krátké době pěkně vysírat. Každopádně, jakožto mladý vědec, jsem neodolal jednomu malému pokusu. Zasadil jsem si do květináče semínko odrůdy Hyosciamus niger a denně ho zalíval vodou, kypřil, vytrhoval mu jeho první pubické chloupky, až do té chvíle, než byl celý hedvábně hebký. Pak jsem ho zalil Coca Colou a on chcípnul. To byla ale KOKOTINA. ()

Gumby

Pustit si to zrovna v den, kdy se americkým prezidentem stala kombinace Biffa Tannena a Zafoda Bíblbroxe je čirej masochismus. Na druhou stranu se z týhle perspektivy jeví film o něco smutnější a závažnější, což u bláznivý komedie způsobuje divný mrazení v zátylku, díky kterýmu mu dávám o hvězdičku víc, než by si ještě předevčírem zasloužil. ()

Folky

Námět měl potenciál, ale film ho bohužel nacpal do maximálně tupé komedie (a výmluva, že je to film o tupcích, tak musí být tupý, fakt nezabere) s neuvěřitelně otravným voiceoverem. 50% ()

GMVajgl

Na první pohled béčková stoner-movie, která má ale super zajímavý námět a nastavuje zrcadlo dnešní společnosti, ve které je skutečně z pohledu evoluce nezodpovědný jedinec trochu zvýhodněn. Jak říká Richard Dawkins: Po miliony let měl tu nejlepší šanci na přežití / reprodukci jedinec s velkým mozkem. Tím směrem fungoval přirozený výběr a proto dnes máme velké mozky. Pokud chceme předpovědět evoluční trend na další miliony let, musíme se podívat na to, kdo z nás má největší šanci mít děti. A pokud se dnes děti rodí proto, že jejich rodiče nejsou schopni používat antikoncepci, tak přirozený výběr funguje tímto směrem. Nabízí se otázky jako: "Kam to povede?" nebo "Co se s tím dá dělat?". Takže potenciál tu byl obrovský. ()

salamandrr

Idiotská idokracie o idiotech pro poněkud menší idioty...tak by se dal popsta obsha filmu.Nápad je to výborný a jistě reálný neb inteligentní lidé mají opravdu mnohem méně dětí než lůza a negramoti,ale snad to nedojde takhle daleko... ()

Pingu

Pro mě skvěá zábava, s vynikajícím hereckým výkonem všech postav v čele s Lukem Wilsonem, plná vychytanejch vtipů, s potenciálem stát se kultovní záležitostí podobně jako třeba Hele vole kde mám káru :o)) - i když tak nějak obráceně ..... Napodruhé se líbilo ještě víc, takže se časem dopracujeme možná až k pěti hvězdičkám, ale............... Nevím Určitě ()

charmin

Nemyslíte vážne..A tá jedna hviezdička prislúchala jedine Chaplinovi - Hitelrovi na úplnom konci filmu. Absurdistán - Dementistán. ()

Skleni

Asi najväčšia stupidita na poli ináč velmi zábavných komédií. To čo zo začiatku vyzerá ako zmysluplný humor a zaujímavý dej sa časom prenesie do poľa absurdity, trápnosti a milióna zostrihaných nedokončených scén. Taký som mal ja dojem. 38% ()

fogs

Nejoblíbenější film budoucnosti "Prdel"... příjemně zábavná komedie se skvělým hercem Lukem Wilsonem... vždycky se rád podívám znovu 4* ()

groman

Průměrný film s průměrnými herci který svou blbostí dokáže docela pobavit. Bohužel některé nudné, nezajímavé a hlavně trapné scény srážejí film hodně dolů. ()

Kingjiri

"Na to, že si nejchytřejší člověk, si občas pěkně blbej" Lehce bláznivá komedie s velmi zajímavým nápadem. Cestování do budoucnosti už tu bylo, ale to, co potkal Joe a Rita v budoucnosti, to tu snad ještě nebylo:) Já jsem se při sledování slušně bavil, protože vtipných momentu tu díky konfrontaci inteligence člověka z dnešního světa a "inteligenci" budoucích obyvatel země bylo dost. Na druhou stranu, když se nad tím trochu člověk zamyslí, tak na hloupnutí lidstva možná něco je a já se obávám, že tvůrci měli o budoucnosti v tomto směru zčásti pravdu (samozřejmě to asi nedosáhne takových rozměrů:)). Za sympatický nápad a za to, že jsem se po delší době u komedie zase docela nasmál dávám nakonec čtyři slabší hvězdy. Btw. pamatuju si, jak jsem před mnoha lety hrával na compu hru s Beavisem a Butt-Headem v hlavní roli, kde se skóre sbíralo za to, kolik lidí popliváte ze střechy domu na ulici pod vámi, takže myslim, že se ještě tvůrci Idiocracy ještě dost drželi "na uzdě", minimálně v oblasti fekálního humoru:) ()

AxelWers

Keď sa tak zamyslíme nad tým, ako sa ľudia správajú, ako často zabúdajú uvažovať a všetko za nich robia počítače, tak zistíme, že ten Absurdistan tu už máme teraz. S tou TV to trafili, len samé reklamy a reality show. Skutočne, niet pochýb, že naša budúcnosť môže vyzerať aj takto. ()