Loď duchů

V Beringově moři je nalezena luxusní zaoceánská loď Antonia Garza, která je z dosud nevyjasněných příčin od roku 1953 pohřešovaná. Na takovou loď má právo ten, kdo ji objeví a přiveze do přístavu. Nálezci se domluví, že si ji ponechají, což se později ukáže jako nejhorší rozhodnutí jejich života. Loď je opuštěná a poškozená. Začnou ji opravovat, a protože vraky nehledají jen tak z dobré vůle, ale pro peníze, zajímají se především o to, co na lodi je a co by se dalo zpeněžit. Brzy se ale začnou dít podivné věci. Jednotlivým členům posádky se na lodi začínají zjevovat přízraky. Cestou do přístavu se za podivných okolností začnou ztrácet členové posádky. Hrůza z neznámého nepřítele a boj o život promění jejich cestu v opravdové peklo. (TV Nova)

Rayers

Za ten naprosto GENIÁLNÍ sestřih "little girl´s story" dávám relativně vysoké hodnocení. A ten masakr ocelovým lanem taky neni špatnej :) ()

ronin zabak

Odvárek, trochu mě překvapil konec filmu, čekal jsem nějakou nahlouplou pointu a vyvrcholení ááá hola hop, máme tu nesmrtelnýho pašeráka zlata. Hvězda za krásnou loď a hvězda hérečce v červeným... ()

botka2

Samozřejmě jsou i lepší filmy, ale mě se tento docela líbí a rád se podívám někdy znovu.Nápad dobrý, scénář by pravda mohl být trochu lepší, ale film zaujme a očekávání závěru donutí se podívat prostě až do konce. ()

Bertramm

Kdysi mi o tomhle filmu vyprávěl kámoš. Film jsem viděl nedávno potom a zjistil jsem, že ono stručné vyprávění bylo lepší. ()

+sfinx+

Nepochybně to lepší, co se dá v jednoduchých hororech najít. Dobrá úroveň efektů, dobrý příběh a dobrý závěr. Kromě té tečky na konec nemám co vytknout - tu nemám rád neboť to často degraduje dobré minuty předtím a jedná se o x-krát opakovaný princip, který snad ještě nikdy tomu hororu nepřidal - jen mne vždycky nas**. Mimo to jde ale skutečně o parádní kousek se zajímavým příběhem a zvláštní atmosférou. Ta malá holka a Julianna jsou zkrátka parádní dvojka a kdo by to byl řekl, že z ustrašené dívenky vyroste ta steampunk holka. ()

vlcekmirek

A mně se to docela líbilo. Čekal jsem lekačku, dostal jsem lekačku s bubákama navrch. Celkem předvídatelný děj mne ničím nepřekvapil, ale ani jsem nečekal závratné psychologické zvraty. Takže pohoda klídek. Dětem před spaním bych to sice nepouštěl, ale jinak z těch béček spíš nedprůměrná podívaná. ()

Sadova302b50

Viděla jsem trailer a podle něj se i těšila. Jediné, co se mi pak na filmu líbilo, bylo obsaženo právě v tom traileru. Příběh nezvláštní, šablona kam oko dohlédne, pointa mizerná, charaktery nezajímavé a od druhé půlky je to hotový nesmysl. Ale za ten začátek a prvotní pokus o vybudování nějaké té atmosféry musím zvednout hodnocení na dvě hvězdy. 37% ()

TynTynka

Tento horor byl asi jeden z prvních, co jsem viděla, takže mi hodně utkvěl v paměti. A jelikož se při koukání na hororech dycky bojím, tak tady taky. I když musím říct, že tam byli místa, kde to bylo takové o ničem a takové čekání na další hrůznou scénu. Jinak v závěru píseň od Mudvayne super :D Hned jsem si písničku našla a díky filmu poznala tuhle skupinu :D ()

ciapok

Predstava obrovskej, opustenej, zhrdzavenej lode, nájdenej uprostred mora ma fascinuje. A keď sa môžem pozrieť ako na ňu ktosi aj vylezie...wow. Hodnotenie tento novodobo starodávny film schytal biedne, ale dajme si do youtube "Mudvayne - Not Falling HD (Ghost Ship Music Video)" a uvedomíme si , že je to vlastne pecka. Scéna so skupinovým preseknutím v úvode bola hádam dorobená deň pred releasnutím a stála za hovno, ale... nechajme duše Ghost ship odpočívať v pokoji...3 hviezdy si zaslúžia, resp. 70% ()

sarah.cs

Fakt to byla docela hrůza. Námět možná nemusel být úplně k ničemu, ale to zpracování bylo děsné. Přišlo mi jako sekané. Žádný požitek či prožitek z děje. Chaotická trapárna bez špetky tajemna. Vše je servírováno polopaticky, takže ani náznak stísněnosti či tajemna. Žádný nečekaný zvrat nebo bechderoucí rozuzlení. Co taky čekat, když duchové vše vykecají a divák se nejen nenamáhá situaci pochopit, protože nemá příležitost,, ale dokáže vše předvídat. Jedna hvězda za to, že jsem to dokoukala. ()

andy60

Musím říct, že začátek mě celkem příjemně navnadil (ta úvodní scéna na lodi je vskutku originální a dostane se člověku do podvědomí). Dále to už tak slavné nebylo. Samotné prostředí lodi bylo dobré, dostatečně ponuré a hrůzostrašné, ale jak se začali zjevovat duchové, celá atmosféra vzala za své a můj zájem o rozuzlení příběhu značně opadl. ()

podlet

Nechápu tu hromadu hejtů. Neni to žádnej holy blokbástr, ale uplně blbý to neni. Teda je, ale je to proste horor míchlej akčňákem, no. Příběh je v pohodě a prostě je to 20 let starý no. Ale možná sem nenáročnej. ()