Loď duchů

V Beringově moři je nalezena luxusní zaoceánská loď Antonia Garza, která je z dosud nevyjasněných příčin od roku 1953 pohřešovaná. Na takovou loď má právo ten, kdo ji objeví a přiveze do přístavu. Nálezci se domluví, že si ji ponechají, což se později ukáže jako nejhorší rozhodnutí jejich života. Loď je opuštěná a poškozená. Začnou ji opravovat, a protože vraky nehledají jen tak z dobré vůle, ale pro peníze, zajímají se především o to, co na lodi je a co by se dalo zpeněžit. Brzy se ale začnou dít podivné věci. Jednotlivým členům posádky se na lodi začínají zjevovat přízraky. Cestou do přístavu se za podivných okolností začnou ztrácet členové posádky. Hrůza z neznámého nepřítele a boj o život promění jejich cestu v opravdové peklo. (TV Nova)

ConanVJ

Klasická vyvražďovačka s pěknou atmosférou. V žánru je takových filmů spousta a film v ničem nevyniká. 50% :) ()

Anchi

Viděla jsem to již dávno, ale pamatuji se, že za svého času, mě to docela silně znechutilo konzervované jídlo... ()

fannah

Rozhodně nadprůměrný thriller nebo horor, ostatně jak je to u Dark Castle Entertainment vždy zvykem (Gothika)... ()

Rosana

Já jsem se teda místy bála, ale musím říct, že úvodní masakrózní scéna je prostě pompézní a nezapomenutelná! ()

MartinezZ

HAHAHAhahaha ha! Neuvěřitelné :D Během prvních pěti minut se stačil film naprosto oddělat a z hororu se stala černá komedie, vlastně parodie, vlastně pitomost. Šmarja :D A pokud se ze zbytku filmu snažili tvůrci udělat ale spoň trochu slušný horor, zase to zabili naprosto idiotským koncem a pointou. Taková škoda. ()

Ridick

horor, kt. nema cim vystrasit, hoci zaciatok je dost brutalny a budete ocakavat brutalnost aj v nasledujucich minutach, ta sa vsak akosi nedostavi a potom len budete sklamani, ze ste premarnili 90 min... ()

Jillen

No. Tak co k tomuhle říct. Těšil jsem se na to, ale moje pocity se po pár minutách změnily a to radikálně k horšímu. Dokoukat se to dalo, ale na každém rohu klišé, takže to byla celkem nuda. Herci nemají charakter takže vám jich prostě ani nebude líto. Dalo se z toho vytřískat více. Dávám 15% ()

Džejkop

Jedna hvězdička za myšlenku. Druhá za scénu, kdy se utrhne ocelové lano a způsobí tu spoušť. Tato scéna mi zůstala na nějaký čas před očima. Ale jinak nic moc nápaditého. ()

Vojcl

Čekal jsem po dlouhé době áčkový horor, ale dostavila se jen neskutečná slátanina, která naprosto trapně vykrádá snad všechny úspěšné filmy v daném žánru... nemá to pořádný nápad, napětí nulové a herci? O nich snad ani nemluvit.. Ta jedna hvězdička je za vcelku podařený a originální konec, ale těch 85 minut předtím jsem dokoukal jen proto, že mi bylo líto peněz za vstupné... ()

numi

Pokud vás nezajímá, kdo je kdo, proč to dělá a to, že je neschopný se s příběhem vyvíjet (i malé dítě dá do zásuvky prsty jednou, maximálně dvakrát, a pak pochopí, že to kope a dá si už bacha) pak možná přistoupíte i na hru, že je vtipné to, co za vtipné považuje Steve Beck, a že se děsně bojíte přesně těch ohraných situací, které vám Steve Beck jednou za patnáct minut připraví... Jenže tenhle film vznikl na Zemi a ne někde ve vzdálené galaxii, ve které se Vogónská poezie považuje za léčebnou proceduru, takže děkuji, ale tohle se vážně nehodí ani na tu nedělní půlnoc na Primě, kde jsem tenhle snímek viděl. [říjen 2008] ()

iolaos

vizualni sracicka typicka pro spodni regaly filmotek. kompaktnost scen, herecke vykony...vsechno 0.. snad jen stoji za povsimnuti obcasne krvave efekty... opominu-li ten straslive znejici metal, davam 2/10 ()

blackrain

V Beringově moři pluje ztracená loď Antonia Graza. Později se ukáže, že s lodí není něco v pořádku. Na povrch začnou vycházet hrůzné skutečností. Objevuje se zde dívka Katie, díky ní se dozvíme, co se na palubě lodi vlastně odehrálo. Nebylo to nic pěkného. Život všech cestujících ukončilo ocelové lano, které se znenadání uvolnilo. Smrt byla velmi rychlá. Duchů se to zjevuje jen pár. Je to Katie, zpěvačka Francesca a kapitán lodi. ()

Dawe.zs

Skupinka námořníků a čtyřicet let ztracený zaoceánský parník se spoustou duší na cestě do pekla. Velmi řízný začátek :-) a to doslova pak celkem nuda. ()

kaylin

V případě, že se na „Loď duchů“ chcete podívat, doporučuji hlavně onu úvodní scénu, která je velmi dobře natočená, jsou zde parádní kontrasty a výborné finále. Zbytek už ale rozhodně nedostojí očekáváním a je to jen natahované hledání pokladu, kde se vyskytuje jeden šílenec. Postavy nejsou nijak povedené, jsou tak nějak očekávané podle toho, že se většina dění odehrává na lodi. ()

movieband

No tak, abych to zkrátil. Ve filmu se člověk nemá čeho bát, i když pár lekavých momentů by se našlo. Byrne s Urbanem podle mě jsou to co film pozvedlo trochu do výšin z hlubin moře a ten závěr v sanitce (a ta hudba) zachránil moje hodnocení. I když jsem vraha/démona (nebo co to vlastně bylo) poznal už v půlce filmu tak jsem to dokoukal a podle mě jsou 3* pro tento film dostačující. ()

Easykk

O chlup lepší než bídných 13 duchů. Ale to nestačí. Jděte se laskavě bodnout a možná to bude víc strašidelné než toto, děkuji. P.S.: Aspoň ten konec byl zajímavý a to je něco čím se předešlý režisérův počin opravdu chlubit nemohl... ()