Nick Keller (Til Schweiger) nemá v životě na růžích ustláno. O práci přichází jak na běžícím páse a jeho rodina, především jeho nevlastní otec Heinrich (Michael Mendl) a jeho bratr Viktor (Steffen Wink), ho považuje za úplného budižkničemu. Jen jeho matka (Nadja Tiller) ho ještě nezatratila. Jako poslední šanci mu na úřadu práce dohodí místo uklízeče na psychiatrické klinice, kde díky jeho nepozornosti jeden z pacientů vypije půl láhve čistícího prostředku a kde se mu také podaří na poslední chvíli zabránit tomu, aby si mladá Leila (Johanna Wokalek) vzala život. Ani jedna z těchto události nezůstane bez následků. Nick dostane padáka a je úplně na dně. Leila pak svého zachránce potají sleduje a večer stojí před jeho dveřmi, v noční košili a bosá. Nick se své pronásledovatelky snaží zbavit, ale marně. Leila se rozhodla, že už s ním zůstane navždy. Nick, který ve svém životě ještě nebyl za nikoho zodpovědný, a Leila, která vidí svět užaslýma dětskýma očima, se vydají na cestu k Nickově rodině, Nickův bratr Viktor se totiž žení. Během této cesty se tento neslučitelný pár musí společně prát se životem, což je čím dál více sbližuje (lenuse)

RomanT

Blbé, trapné, amatérsky zahrané. Ale moje chyba, zbrklý výběr jen podle procent a kladných recenzí neznámých uživatelů. ()

Paserak

Tak jo, dobrá muzika. Pár scén je ale tak děsnejch, že tomu víc než 3 hvězdy nedám. Ale místy se an to koukalo příjemně...takže: dobrý. ()

kuře.gril

Zajímavý námět, velice sympatická dvojice a pár dobrých momentů, ale nic víc. Jako romance (velice velice pohádková) to docela funguje, ale jako komedie už moc ne, natož pak drama. ()

sibskyn

Komedií se to nedá nazývat, opravdu tu nebyla ani jedna věc, kde bych se smál. Spíže je to takové nemastné drama, něco to sice do sebe má, ale převážně to nudí. Pár působících scén tu je, ta na mostě za deště, je z nich nejlepší, ale znova bych se na to nedíval. Til, jako vždy, ukazuje, že je dobrý herec, ale svým režisérským debutem mě nenadchl. ()

ludena

Veľmi dobrá a príjemná romantická komédia . Presne takýmto smerom sa má uberať Til Schweiger , veľmi sa mu to hodí. ()

JuliaChang

Od kdy se ze mě stala taková sentimentální divačka? Pozoruhodný, dojemný příběh, místy vtipem protkaný. Leiliny hlášky typu "srazili jsme se s kuřetem" nebo "měsíc rozsvítil lampičku" mi vyvolaly dlooouhý úsměv na tváři, nejkrásnějším okamžikem pak pro mě byla scéna v hotelu u okna a následně pak vidět tu radost ve tváři Leily, když se proháněla na kolotočích. Wow! ()

malyLibor

Tak tenhle film mne skutečně dostal. Něco takového jsem vůbec nečekal. Sedím tu a nevím, co napsat. Snad jen - doporučuji všem, kteří si zrovna myslí, že jsou na dně a že je všechno v jejich životě zlé a špatné... Prostě, tenhle film mne dostal tak, že to neumím ani popsat a určitě si ho zas brzy pustím. ()

lvi_psouk

Poklidná, příjemná, lehká romantická komedie. Krásná Němkyně se sympaťákem Němcem proplouvají životními kotrmelci tak dlouho a tak krkolomně, až nakonec vyrazí s vozíkem na nákupy... ()

MsReplay

Německý romantický film, ve kterém se střídají jak vtipné, tak i smutné momenty. Velmi lehký film plný citů, které se střídají tam a sem. Již oblíbený Til Schweiger zase předvádí výborný herecký výkon, stejně jako i Johanna Wokalek. Příběh o dívce v psychiatrické léčebně, která je zachráněna mladým neúspěšným uklízečem sice není nejoriginálnější, ale určitě má výborné zpracování, herecké obsazení a samozřejmě i soundtrack. Nejsem příznivcem jakýchkoli romantických komedií s dobrým koncem, ale zrovna film Naboso ve mně vyvolal neuvěřitelné množství dojmů, takže má naprosté právo dostat největší množství hvezdíček. Love is everywhere! ()

tulen

Tak po shlédnutí jsem fakt nevěděl jak to hodnotit - co to vlastně je ? Romantika, komedie, drama ? Vykalkulovaný útok na emoce diváka ? Jenže ono se na to docela dalo koukat a bylo to takový mile pozitivní - i když se vlastně skoro stydím, že jsem z toho takový pocit měl :-) Ale nakonec mi to došlo - ona je to prostě docela obyčejná pohádka, jen moderním provedení. A i dospělí mají rádi pohádky, ne ? ()

rozika

Manželka práve pri filme plače a tak mu dávam 5 hviezdičiek. Ja som film pozeral úchytkom, tak ho hodnotiť nebudem. Páčila sa mi hudba, ale keby slová skladieb boli v nemčine, tak by to bolo to pravé orechové. Keď nemecký film, tak so všetkým čo k tomu patrí. ()

Romanko99

Na tento film som nahodou narazil a dalsou, velmi prijemnou nahodou bolo, ze sa mi aj velmi, velmi pacil. Co sa tyka nemeckeho filmu, neviem, ci som v poslednej dobe alebo aj vobec niekedy videl nieco lepsie. ()