Příšerky z podkroví

• USA Aliens in the Attic (více)

Pearsonovic děti musejí využít veškerého svého důvtipu, odvahy i schopností, které získaly hraním počítačových her, aby přelstily malé zelené houževnaté příšerky, jež ztroskotaly v domě, kde rodina tráví léto a odvrátily jejich útok na Zemi. Nejtěžší ze všeho však bude zatajit mimozemské návštěvníky před rodiči. Sympatické herecké obsazení v čele s Ashley Tisdaleovou, Andym Richterem, Kevinem Nealonem, Timem Meadowsem a Doris Robertsovou je zárukou, že rodinná sci-fi komedie bude mít úspěch i u vašich dětí! (oficiální text distributora)

Lacike

Detská rozprávka v ktorej deti bojujú so zákernými mimozemšťanmi. Úvodných 20 minút ma vôbec nebavilo, keďže si ma vôbec nezískali ústredné detské postavy. Našťastie potom sa rozpúta boj, ktorý trvá prakticky až do konca a to je teda solídna sranda. Dosť to pripomína súboj Kevina so zloduchmi zo série Sám doma. Dočkáme sa množstva jak vtipných tak neskutočne vynaliezavých a špičkovo technicky prevedených vychytávok.Akurát som mal tendenciu fandiť tým zeleným parchantom, ktorý pripomínajú slávneho Alzáka. Takže mi bolo ľúto, že to nakoniec museli vyhrať deti. Ale je to celkom zábavná jednohubka. 5/10. ()

Terva

První pravidlo válečníků je, že všichni protivníci mají slabinu. Jak koliv se mi to zdálo trapné, nakonec jsem to přežil. Je to průměrný snímek o invazujících bytostech malého vzrůstu, kteří přistanou na půdě jednoho domu, kam právě přijede několik příbuzných rodin trávit dovolenou. Dobrodružství může začít. Invaze je skoro hotová. Podaří se dětem tuto situaci zachránit ?Mimozemšťani jsou docela podaření, jen škoda, že závěrečné pasáže se odehrávají v polotmě. Kdo vydrží až do půlky titulků, uvidí ještě pár gagů. Bonus na dvd je docela pestrý, tak to tak nějak přežijte. Ve filmu hraje Ashley Tisdale ( Bethany ) a zazní tam i její song Switch http://www.youtube.com/watch?v=sOoK8BUWDeA Dále třeba uslyšíte Donnie Klang a jejich Dr. Love : http://www.youtube.com/watch?v=RVdy0QIqyI0 ()

corpsy

Neviem, zaujímalo by to aj filmom určenú skupinu? Alebo by po 20tich minútach opustili TV prijímače ( či dokonca v tej dobe kino )? Každopádne, pred 14timi rokmi, ešte nemala populácia pod 10, toľko mobilných telefónov v pazúroch, ako dnes. Nieje to dobrý film, ani pre celú rodinu a ani pre individuálne publikum. Niekto tu mal proste len veľké oči. ()

PauloZ

Přesně jak je tu už několikrát řečeno, tak toto je film pro děcka. Film o ničem:), ale zas to člověk nemusí řešit a jenom hledí a relaxuje. Nejlepší na filmu je jeho trailer. ()

FFilipCZ

Uff. Tak to bylo hodně slabý. Rodinný film ve stylu, že se na to musejí rodiče povinně dívat, protože si to jejich 5-10ti leté ratolesti vybrečely. Děj v podstatě o ničem, že by to bylo nějaký dobrodrůžo , to se taky nedá říci. 1* za film a 1* za závěrečnou scénu u dveří a ještě asi jednu nebo dvě podobné s Robertem Hoffmanem. ()

mysiak

Tieto rodinné komédie s mimozemšťanmi moc nemusím..ale Aliens in the Attic je výnimka...dobre som sa bavil najmä sa niektorých vtipoch viď skvelý kung-fu súboj babky vs. Ricky a samozrejme dobre sa pozeralo aj na Ashley Tisdale..pre tých ktorých si chcú vážne oddychnúť a na chvíľu zaujať svoje deti je tento film ideálnym... ()

PogoJoe

Odpolední zábava pro malé děti, nic víc v tom nehledejte. Několik týnedžrů z rodiči na chatě, na jejíž střechu přistanou mimozemšťánci - malí, roztomilí, s vynalézavou technologií a s ambicemi připravit podmínky pro přílet armády ze své planety... Vizuálně se mimozemšťánci povedli, toť plus. Stejně jako asi dva tři nápady, které pobaví i dospělé diváky. Snad jediným vtipným nápadem jsou motivy s ovládáním dospěláků. Někdy jsou sice bohužel dovedeny do trapné pointy (jako když blonďatého machra ovládají trapná dvojčata), ale třeba akční babička mě bavila. A to dost! Film jsem taky shlédl s českým dabingem, který sice není tragický, ale na originál nikdy mít nemůže (proč proboha dabuje stále stejná parta dabérů!). Shrnuto, podtrženo: Hezcí mimozemšťánci, nekreativní scénář a režie, tuctoví nebo špatní herci, film, který se brzy vypaří z hlavy, protože nepřináší nic osobitého, originálního, neotřelého, téměř nic vtipného, ale malým dětem se může líbit, protože skopičin, barviček a vykalkulovaných potrhlostí je tu dostatek. Pro mě jako dospěláka za 2 hvězdičky, děti si asi 1 či dvě přidají. ()

FilmFan24

Vtipná, trikově vyvedená rodinná komedie, ve které parta dětí bojuje se šmejdy z vesmíru. O nejvtipnější momenty se postaral Robert Hoffman, který v roli pablba Rickyho je prostě neodolatelný! ()

Dexter1

Film som išiel pozerať s tým, že pozerať nejakú detskú tuposť, ktorá ma možno v niečom pobaví. Ale film už od začiatku išiel v slušnom vtipnom tempe. Bolo to veľmi príjemné prekvapenie a pri babiknom ninja súboji som bol takmer mŕtvy. Treb ešte vyzdvihnúť výkon nesympatického frajera až veľmi sympatickej Ashley Tisdale, lebo to ako zahral "zombieka" bolo viac ako dobré. Avšak v konečnom dôsledku je to v prvom rade detsko-rodinná zábava, kde už na začiatku vieme ako to všetko skončí. ()

HappySmile

"Vysvětli mi, proč mě tvoje babička skopala do kuličky jako nějakej ninja!" Sice je to blbina pro děti, ale já jsem se skvěle bavila. Nebýt toho přístroje na ovládání lidí, asi by se ten film hodil opravdu jenom pro děti, ale ti herci (Ricky a babička) to zahráli tak skvěle, že ještě teď když si na to vzpomenu, tak se musím smát. Opravdu nechápu, jak dokázali udělat takové ksichtíky a šílené kreace a udržet si u toho ten šílený výraz. Prostě sranda. (A za titulkama jsou ještě nepovedené scény.) ()

Vyhy

Nejsem moc fanda rodinných filmů z dětmi,ale u tohoto filmu rád udělám vyjímku.Film mě bavil od začátku až do konce. U některých scén jsem se od srdce zasmál. A také musím zdůraznit dobrý herecký výkon Roberta Hoffmana. Takže - si to rád někdy pustím opět. ()

Vojťas

Proti rodinným akčním filmům s dětskými hrdiny jsem vysazený, ovšem toto tak špatné nebylo. V rámci žánru slušný průměr! :-) ()

carly

milé, zábavné napínavé a o rodine. naozaj sa mi páčil výber hercov a to hlavne tých detských. aj mimozemšťania boli super, hlavne Sparks. prekvapivo vydarená zábava nielen pre malých ()

KajusaK

Ashley Tisdale a Robert Hoffman - nejlepší a nejsympatičtější role ve filmu. Nebýt nich, tak by tam chyběl vtip, kterého je tam i tak málo. ()

tom88

Celkom príjemná rodinná oddychovka, pri ktorej sa nezasmejú len najmenší, pre ktorých je vlastne film ako stvorený, ale aj starší. Takýto film občas padne vhod, navyše je tu fajn humor, milé postavičky stvorené dobrými CGI. Sympatický herci, ktorý sa samozrejme moc nepretŕhajú. Dobré akčné scény. Samozrejme treba vypustiť všetko ostatné okolo toho, vypnúť mozog a oddychovať s popcornom v ruke. Ak sa to nepodarí, odpad je na mieste. Intelektuálom rozhodne nedoporučujem. 55% ()

Mr.Bulanek

Dival jsem se na to kvuli Douga z Weeds (Kevin Nealon) a cekal jsem nejakou ptakovinu kde si deti budou hrat s vetrelci ale ono ne. PS. takhle by dopadl Doug kdyby nehulil travu:D PSS a dalsi film behem mesice kde hrala pisnicka Metal Health od Quiet Riot ;-) ()