Série bláznivých komedií s Lesliem Nielsenem v hlavní roli opět posílila Pravdivý příběh podle skutečných událostí z jiných filmů právě začíná Na mušce je Uprchlík, Mission Impossible, Jasné nebezpečí, Casablanca, Osudová přitažlivost, Titanic, Zachraňte vojína Ryana a množství dalších filmů Případ houslového virtuóza a jednonohého, jednorukého a jednookého zločince patří k nejbláznivějším případům, jaké FBI zaznamenala za dobu své historie. (oficiální text distributora)

Stíba

Za pár skvělých míst si patřit do průměru nezaslouží, je tu vidět návaznost na předchozí Nielsenovy filmyy a místy i lehká kopie ale co na tom, pořád mě to baví a ne málo. ()

emdvojka

Jedna z tých posledných paródii, ktoré stoja za to. Dobre hláškujúci Leslie, ktorý z vážnych a dramatických filmov, ako utečenec robí len zábavnu 82 minútovú komédiu plnú vydarených akcii. ()

CharlieSs

Dávali v telce s českým dabingem a musím uznat, že některé hlášky mě dostaly, viz "tvé lži jsou jako banány... přichází ve velkých, žlutých trsech". Očividně Leslie se až příliš hodí do těchto rolí a nemyslím si, že tím pádem existuje špatný film. Skoro jsem umřela smíchy, a to se mi moc často nestává, takže - díky! ()

Ozzy2 odpad!

Tak tohle mi nesedlo a vůbec jsem to nedokoukal.Napodobenina Bláznivých střel nedopadla dobře.Většina vtipů je otřesných, na pokraji trapnosti. ()

Lord Fuck odpad!

Nejhorší film pod sluncem který nezachránil ani Leslie Nielsen. Neni tam ani jedna vtipná scéna který by se normální člověk mohl zasmát. Hrůza!!! ()

haWranka

Tohle prostě nemůžu hodnotit. Člověk se zasměje, to zase jo, ale jenom kvůli vzpomínkám na jiný filmy. Přesto musím uznat, že některý vejšplechty jsou dokonalý - jako tředa jednoruký-jednonohý-jednooký muž:) ()

BLADER

Musím dať jednoducho päť. Som už raz taký a tento film, to je jednoducho klasika. Ako všetko, kde hral hlavnú úlohu Leslie Nielsen, vďaka čomu sú tie komédie také výborné. ()

Ceberus

Nechápu, proč lidi automaticky přisuzují Bláznivé střele daleko větší kvalitu než tomuto snímku. Já naopak v Utopenci vidím více než důstojného pokračovatele legendárních parodií devadesátých let v čele s již zmíněnými Bláznivými střelami nebo Žhavými výstřely. Jsou to ty typy snímků, kde se vtip vyskytuje nejen přímo před očima, ale i v malých detailech (parkovací místo pro houslistu, miniroletka před dveřním kukátkem apod.) To už se dneska bohužel tolik nenosí a raději se sází na tupý explicitní fekální rádobyhumor (reprezentovaný např. sérií Prciček). ()

Hraboshka

Leslie Nielsen je úžasný=D A stejně tak tenhle film, i když třeba Žhavé výstřely jsou ještě lepší. Ale chechtala jsem se opravdu hodně. A to je to hlavní, takže nemůžu hodnotit jinak než 5* Jen mě naštvalo, že Nova u většiny filmů nenechává závěrečné titulky :( Ale to rozhodně není chyba Utopence na útěku=D ()

Armin82

Slabota! Námět doslova ukradený ze Žhavých výstřelů,ale ani zdaleka ne tak kvalitní. Což mě i trošku zaráží,protože to natáčel stejnej režisér. Leslie Nielsen měl sice něco do sebe a spousta vtipných scének zde taky byla,ale Charlie Sheen ve Žhavých výstřelech byl bezkonkurenční! --->50% ()

Borda01

Nedoporučuji vidět to poprvé pod vlivem lehkých drog, mohli byste zemřít smíchem. A myslím to upřímně. 75% ()

Rawar

Jistěže to není taková prdel jako Bláznivé Střely, ale zparodování mých oblíbených filmů zde hraje prim :-) Miluju scénu v obchodě s rybářskými potřeby a odkaz na jeden z nejlepších filmů všech dob, Usual Suspects. Leslie Nielsen s ledovým klidem pronáší oscarové fráze a mě bolí tlama od smíchu :-) " Mám bouchačku...ne tady....ale doma....Bojíš se ?" :-D Trautman si zde taky solidně zparoduje T.L.Jonese a celé dohromady to funguje skvěle,jak na odlehčení, tak na večerní projekci u flašky něčeho dobrého :-) ()

Sign

Videl jsem s ním téměř všechny parodie vcetne tech nejslavnějších, všechny se mi líbily, ale nejhláškovitější Nielsen je pro mne zde :-) ()

Demonic189

Ultimátny festival podarených a dnes už i legendárnych gágov a jedna z posledných výborných paródií od majstra Nielsena. Niet jednej minúty, kde by som sa nesmial. A apropo, Richard Crenna je tu v úlohe "Tommy Lee Jonesa" nemenej fantasticky! ()

Nix

Leslie paroduje uprchlíka, titanic a spoustu dalších. Tohle mi vůbec nevadilo a já se skvěle pobavil, za mne podařená parodie a kdo nezná Leslieho filmy, tak tomuhle asi moc holdovat nebude. ()