Série bláznivých komedií s Lesliem Nielsenem v hlavní roli opět posílila Pravdivý příběh podle skutečných událostí z jiných filmů právě začíná Na mušce je Uprchlík, Mission Impossible, Jasné nebezpečí, Casablanca, Osudová přitažlivost, Titanic, Zachraňte vojína Ryana a množství dalších filmů Případ houslového virtuóza a jednonohého, jednorukého a jednookého zločince patří k nejbláznivějším případům, jaké FBI zaznamenala za dobu své historie. (oficiální text distributora)

Elleannie

Leslie Nielsen nemá konkurenci, zbožňuju ho, jeho obličejové výrazy, jeho hraní, jeho celého:-) Nevím, co víc bych k tomu mohla napsat, jako vždy nezklamal:-) ()

V.Silver

Naprosto geniální parodie na hollywoodské trháky v podání Leslie Nielsena. Směju se od začátku do konce a jeho hlášky typu "Tvé lži jsou jako banány: přicházejí ve velkých žlutých trsech." prostě zabíjí. 90% ()

J-o-k-e-r

Skvělý L. Nielsen v další ze svých parádních rolí. Film parodující zejména slavný thriller uprchlík, ale i další známe hity se spoustou vtipných hlášek a komických situací. Já podobné filmy prostě žeru. Drška Nielsena mi k tomu úplně stačí. Nejlepší scéna filmu: vykukující vlak :D... ()

Zagi20

Po žhavých výstřelech moje druhá nejoblíbenější parodie. Mission Impossible, uprchík, Titanic, Statečné srdce, Superman atd, atd. Je toho spousta, a nutno říct, že většina vtipů a gegů je opravdu zábavných. "Pozor !!!! Má nohu." ()

Ev.D.

Začátek ,,Lord of the Violin" pak skákající Cadillac a já už ležím smíchy na zemi, Leslie nezklame takže 4**** :D , ,,.Dr.Ross,....prosím vyzvedněte si úplatky na pohotovosti " ()

Henk123

Slabší jak bláznivá střela, ale stále ten skvělý Frank Drebin. Nejlepší komik a doba, kdy ještě parodie na filmy měly trochu úcty k divákovi, absurdnosti měli svou hranici, humor k zasmání - obvzlášt pokud byl dirigován Leslie Nielsenem. Nikoliv absolutní slátaniny pro ''braindead'' teenagery a podobné potraty. Takže tak. ()

TheRoller

Jedna z tých lepších Leslieho paródií. Tí policajti, ktorí ho mali za úlohu chytiť a hlavne ich šéf - to vážne nemalo ani najmenšiu chybu. ()

Jaro.Krafcik

Leslie Nielson bol fakt kráľom paródií, po blaznivej strele sa znova podarilo. Fakt toľko filmov kolko tu bolo sa asi nedá zrátať. Ale celé je to postavené ako paródia na Utečenca, určite sa oplatí pozrieť. Zábava garantovaná. 4* ()

jenik71

Když Leslie Nielsen, tak jedině v komedii. A nebo rovnou v parodii. Základem, do kterého se filmaři trefují, je sice někdejší hit Uprchlík, ale dočkáte se i narážek třeba na Anakondu, Pobřežní hlídku a dokonce i na reklamu na bonbóny Mentos. V závěrečných titulcích se dozvíte i tažená čísla v loterii. Vtípků a gagů je tu dost, i když kolísavé kvality. Ale co - v tomto typu komedie se s tím musí počítat. ()

Ironfood

Bláznivá střela to sice není, ale ve srovnání s většinou ostatních parodií rozhodně nadprůměr. Po většinu času se nenudíte a sem tam se i pořádně zasmějete. ()

spikey1

Jedna z mých nejoblíbenějších parodií. Leslie je prostě bourák, v podstatě jsem nikdy pořádně neviděl uprchlíka, ale díky Lesliemu vím že je to bžunda. ()

giovanni3

Leslie Nielsen je zajímavý komik... chvílemi je velmi vtipný a jindy naopak velmi trapný, a dle toho také vypadají filmy v kterých hraje. Bylo zde množství vtipných scének (například pomalu veškeré scény s místním šerifem, tisknutí ve střežené místnosti, alarm na člunu, atd..), ale také obrovské množství trapnosti... Průměrné 3z5 ()

Braddy

Ač mám parodie velmi rád, tak tato mi zase tak skvělá nepřišla:-( Pár vtípku dobrých,ale celkově jsem se moc nesmál. ()

Arius

Vidno ze Nielsen sa v parodiach vyziva, esteze Utopenec bol v celku slusny, mojim hlavnym bodom zabavy bol herec ktory parodoval Tommy Lee Jonesa, uplne genialny. Utopenec je silnejsiou strankou Leslieho Nielsena, lepsi ako Prda a min. o jednu triedu lepsi nez Mr.Magoo. ()

Rousse

Tak je jasné, že na Bláznivé střely, tohle prostě nemá - asi ani nemá cenu to nějak srovnávat, bylo by to jen na škodu věci. Každopádně parodie to je fakt solidní - zvlášť scény z Uprchlíka jsou povedené a Leslie Nielsen (v té době už co by 70-ti letý děda) si milovníka houslí a krásných žen zahrál taky slušně a pobavit pobaví:-) "Můj milý jednooký, jednonohý, jednoruký...":-) ()

sedm.1

Dávám tři hvězdičky jen proto,že mám žánr parodie v oblibě a Leslie Nielsen je od dob Bláznivých střel jejím králem.Dalším důvodem tří hvězdiček je porovnání kvalit Utopence na útěku s jinými pozdějšími Nielsenovými "skvostmi",jako Bláznivý exorcista,Agent WC40 či Vesmírná prda,se kterými Utopenec vychází opravdu docela dobře.Utopenec má pár opravdu vtipných,pár ujetých i pár trapných scén,k Bláznivým střelám si to každopádně ani nečuchne,ale čas u toho uteče rychle.Průměr,který neurazí,ale ke špičce žánru má hodně daleko. ()