Právníci John Beckwith a Jeremy Grey jsou nerozluční kamarádi s neobvyklým koníčkem. Pod falešnými jmény se jako dávní rodinní přátelé vtírají na cizí svatby, kde to vždy pořádně roztočí, dobře se nají, pobaví se a užijící si s pěknými dívkami. Všechno funguje a běží hladce na velké židovské svatbě, na ještě větší indické svatbě, na svatbě italské, irské, čínské i klasické americké. Osudnou se však kamarádům stane svatba Christiny, dcery ministra Clearyho. Zpočátku vše běží hladce a dvojice si vyhlédne sympatické družičky, nevěstiny sestry Claire a Glorii. Claire má však poněkud rázného přítele Sacka, což situaci komplikuje Johnovi. Jeremy se sice na pláži pomiluje s Glorií, ale ministr Jeremymu oznámí, že dohlédne, aby Gloria nebyla jen dalším jeho skalpem. Když chce vyděšený Jeremy zmizet, přiměje ho John zůstat, protože se mezitím zamiloval do Claire. A naštvaný Sack odhalí jejich pravou identitu a hloupý koníček... (TV Nova)

villon17

Na plný čáře zklamání. Nápad originální, Rachel naprosto dokonalá, ale gagy trapný (až na pohřeb:D), závěr horší, než se dalo čekat (zabila bych ho, kdyby tohle někdo předved na mý svatbě) a celkově šlo o ztřeštěnej sled událostí než o aspoň trochu chytrej humor. ()

Crazer

Zpočátku nekončící svatební orgie, které se zdají být takřka nekonečné, i rychlé tempo sledu událostí, které tak dlouho nemůžou trvat .. a také že ne. Owen Wilson je opět akční a než jinak než vtipný a přichází se svým fiktivním bráchou do rodiny, která by si zasloužila 2x týdně návštěvy u psychouše. Od umělecky nadaného a přitepleného syna, přes nadrženou mámu alias číču Kat až po šílenou babču, která by si zasloužila uklidnit rohypnolem vcelku zábavná romatická komedie, která nevyzařuje ničím zvláštním a žádným originálem, protože takových nápadu tu bylo dost a dost. Akorát originálním nápadem zůstalo to, že se vše motá v oblasti svateb a zásnub .. někdy i pohřbů, ale některé scény mi i tak připadají zbytečně až moc dlouhé. ()

corpsy

Áno, zábava na vysokej úrovni. A môžme za to poďakovať ústrednej dvojici a skvelej Isle Fisher - je naozaj okúzľujúca, kto videl pochopí. ()

liquido26

Perfektní oddychovka se skvělou ústřední dvojkou - Wilson/Vaughn. Super zábava bez trapných míst. Potěší i ulítlej Chazz Willa Ferrella. ()

Marsik

Student Agency (Fun Relax Bus) - "Nikdo nemá tušení, co nás čeká v budoucnu. Musíme jen využít všechny dostupné informace, abychom se rozhodli co nejlépe." Zajímavá myšlenka Christophera Walkena, kterou si budu pamatovat. Jinak Wedding Crashers je pohodová sympatická "ukecaná" komedie, kde díky skvělé hlavní dvojici (snad poprvé mi Owen Wilson vůbec nevadil) prominete i ten nepovedený konec, kde klišé střílelo na všechny strany :) Na 4 hvězdičkách mají také velký podíl pánové Šťastný a Tůma, kteří jsou opravdovými mistry svého oboru a znovu jsem se utvrdil, že anglické komedie je zpravidla lepší si pouštět s CZ dabingem. 72% ()

pivo

Od začiatku až do konca jedna veľká sranda, s toľkými rôznymi postavičkami (dementný homosexuálny brat), že každá z nich by si zaslúžila viac priestoru, ale to sa zas nedá. Owen Wilson aj Vince Vaughn sú naprosto zohraní a dokonalí a na záver ešte Will Ferrell, ktorý je taký geniálny, až to ani nie je možné. ()

Kryton

To nejlepší co USA za poslední léta vyplodila v žánru komedie. Když se člověk sakra baví tak tam přijde ještě Will Ferrel a dodělá ho totálně. Konečně se na svatby těším (ale na cizí) :-D ! ()

ladko

Super komédia, bavil som sa celý čas, ale to čo počas pár krátkych minút na konci predviedol Will Ferrell je neskutočné."Mom!!!Meatloaf!!!FUCK!!!!!" Na scénu na pohrebe len tak ľahko nezabudnem:)P.S.: Rachel McAdams je okúzľujúca. ()

Krt.Ek

Už po prvním zhlédnutí musím tuto komedii zařadit k tomu nejlepšímu co jsem v daném žánru viděl. Sympatická hlavní dvojice Wilson, Vaughn, povedené vtípky. To se bohužel tak často nevidí. Závěr je sice až moc přeslazený, ale výsledný dojem to nějak zvlášť nekazí. 75% ()

Wysch

Velice povedená svižná komedie s mnohem přijatelnějším humorem, než by se dalo čekat od americké provenience. Hlavní dvojka Wilson/Vaughn film minimálně v první polovině táhne nahoru, jejich souhra je skvělá, leč v poslední části nejen oni, ale vlastně i celý film značně klopýtá. Pro mě rozhodně jedna z lepších komedií posledních let. ()

RasputincZ

Po delší době celkem kvalitní americká, romantická komedie. Duo Vaughn + Wilson je zábavné a McAdams je skutečně půvabná. Trochu kratší stopáž by filmu dle mého prospěla. ()

Greg

"Sorry I'm late. - No problem. - I'm sorry I called you white trash. - Apology accepted. - And I'm sorry I called you hillbilly. I don't even know what that means. - John, it's OK. Do you mind if I get married now?" Výborná komediální oddechovka se sehranou dvojicí Owen Wilson - Vince Vaughn. Oba dva krásně doplňovala nádherná Rachel McAdams (no jo, ten její nosík, tomu prostě nejde odolat). Scénář klasický, ale povedený, je vidět, že bylo psán oběma hrdinům přímo na "tělo". Dále by se dal vyzvednout také velmi dobrý výběr písní na soundtrack. Já osobně jsem se u filmu bavil po celou dobu (jistě, bylo tam pár míst, kterým jsem se nezasmál) a epizodní role Willa Ferrella byla také hodně vkusně zařazená... Takže mně se film líbil a případnému pokračování bych se rozhodně nebránil. ()

Z0oMb3E

Presne tento typ komédie neznášam. Komédia v ktorej sa každý fór točí okolo sexu. Nemôžem povedať, že som sa nebavil, ale väčšinu času som len bezducho pozeral s kamenným výrazom na tvári. Čo sa tíka hercov je tu pre mňa ďalšia slabina v podobe Owena Wilsona, ktorý u mňa je v sympatiách tesne nad Adamom Sandlerom (čiže sa sa drží tesne v kladných číslach). Námet by ma potešil skôr v štýle rozvracania manželstiev kvôli kšeftu, ako len pre uspokojenie vlastného libida. Viem, že film vsadil na plejádu známych hviezd, no pre mňa je to trochu málo. Možno je to mojou nechuťou k romantickým komédiám, možno je to mojim momentálnym rozpoložením, no Nesvatbovi u mňa ostáva podpriemerná komédia a strata času. 1* za pár vydarených vtipov a 1* za pár pekných ženských, ktoré síce moje libido neuspokojili, ale aspoň sa na ne dalo pozerať. xDD ()

mustafa

Humor partičky frat-pack opravdu miluju. Tady ale lze hovořit o jednom z největších zklamání roku. Jak už tady zaznělo, tento film se opravdu velmi odlišuje od jejich předchozí tvorby. Možná právě proto se mi filmu nelíbil a očekávání bylo příliš velké. Pokud by nějaké slovo charakterizovalo celý film, určitě by se podobalo slovu klišé. Sice je zde několik slušných a drsných vtípků, ovšem oproti ostatním filmům této skupinky jich je opravdu málo. Dvě hodiny je opravdu moc, navíc je každý krok hrdinů předvídatelný. Jako celek film vůbec nedržel pohromadě a působilo to na mě jako směs skečů a podprůměrných nápadů, které postrádají veškerý vtip. Ale aby to nevyznělo zase tak negativně - královsky jsem se bavil při všech výstupech Willa Ferrella... ()

ivishka

Mám i celkem ráda herce Owena Wilsona a Vince Vaughna..Ale v tomto filmu mi lezlo na nervy jak se tvůrci z těhle dvou bohužel už stárnoucích mužů snaží udělat velké kance,kteří už zjevně nejsou.Chlapi co jsou evidentně zamrzlí v té nejhorší pubertě se snaží sami sobě dokázat,že jsou něco víc.Ke konci jim došlo,že nemůžou do konce života honit sukně a tak se tak trochu usadí.Pěkné ale průměrné. ()

javak810i

Začátek trošku ve stylu nějaké trapné "americké" komedie, příběh nic moc - lehce předvídatelný a plný klišé. Na druhou stranu herecké obsazení parádní a velmi funkční (kromě hlavní trojice byli super i Ch. Walken a Bradley Cooper) a od druhé poloviny filmu přibylo i víc vtipných situací a nějaká ta romantika. Celkově fajn film, proč ne. Za mě slabé 4*. ()

Will Ferrell si zazpívá

Will Ferrell si zazpívá

08.03.2019

Zhruba před rokem se objevila zpráva, že herec a komik Will Ferrell (Holmes & Watson, Táta je doma) chystá pro Netflix novou komedii o pěvecké soutěži Eurovize. No a teď se zdá, že se film… (více)

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

24.03.2013

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (více)