Diane Lane září v roli, za kterou byla nominována na Cenu Akademie, v erotickém thrilleru o vášni, jež je tak neovladatelná, že zničí vše, co se jí postaví do cesty. Edward a Connie Sumnerovi (Richard Gere a Diane Lane) mají na první pohled dokonalé manželství. Když ale náhodné setkání Connie s pohledným cizincem vyústí v sexem nabitý milostný vztah, touha se stává posedlostí a její důsledky jsou smrtelné. Film Nevěrná v režii Adriana Lynea (Osudová přitažlivost) nabízí strhující napětí, kterému vaše smysly neodolají. (Magic Box)

Hanys_

Diane Lane a celá první polovina nabitá sexuálním napětím - tyhle 2 věci jsou na filmu to nejlepší. Jinak se to v podstatě moc neodlišuje od direct to dvd snímků. Každopádně ty erotické scény Lyne pořád umí. 5/10 ()

danielosbourne

"Anybody know this....We know this!" Příjemný film s příjemný obsazením a silnými scénami. I když film nejde na emoce a je založen spíše na vyrovnání se sami se sebou a činy, které postavy spáchaly, při závěrečné scéně s Francouzem jsem nějaké emoce pocítil. Překvapivý film. ()

ClimbVibe

Atmosféra filmu se mi líbila... Zachycení nevěry jako pocitu a jeho maskování a dopad se mi taky jeví věrohodně..... a jelikož mě zajímalo jak to všechno dopadne, tak to nemůžu hodnotit jako nějaký zbytečný film. ()

Piškotka

Bylo evidentně jasné, o čem film bude, jak to vyplývá ze samotného názvu. Naprosto skvěle a přesvědčivě se v hlavní hrdince bije její id se superegem. Nechce ublížit své rodině, přesto ubližuje sama sobě. Jenže touha se nedá ovládnout, je to něco iracionálního, mezi nebem a zemí. Měla jsem pocit, že setkání s francouzským milencem je osudové, že se prostě museli potkat. Její sexuální vášeň sešněrovaná konvencemi nakonec spustila svou živočišnou uzdu. Freude, Freude, však na tě dojde. Richard Gere mě zklamal, nabarvenými vlasy dodal svému výkonu korunu, působil příliš staře a usedle oproti manželce. Možná proto, že musel makat a ona jako správná středostavovská žena v domácnosti trávila svůj volný čas tak, jak trávila. Zakončení filmu bylo plytké, jakoby autor chtěl děj za každou cenu nějak ukončit, ale nevěděl jak. Vraždu bych určitě nečekala. A těžítkem už vůbec ne. ()

mirkaaa

Průměrný thriller o manželské nevěře. Začátek vypadá slibně, ale potom se to dost vleče. Myslím, že by neškodila kratší stopáž. Diane Lane zahrála svou roli dobře, ale Richard Gere mi přišel trochu nevěrohodný. Celkově mě to ale spíše nudilo, rozhodně znám lepší filmy s touto tématikou. ()

Schuldiner

Vím, nic nového, nic objevného, nic převratného, ale na druhou stranu je to prostě tak nějak přirozeně pojaté.. Zajímavé erotické scény.. Líbilo se mi to. ()

kwoky

Dneska je to hrozně moderní a in, skočit do postele za cizím chlapem. Měla skvělého manžela, syna, majetek. Všechno zahodila a pak se divila, jak zkazila život sobě, svým blízkým a taky někdo zařval. Hloupá pipka. A právě kvůli tomuto lehkomyslnému a nezodpovědnému přístupu manželky mě film celou dobu nehorázně štval. Ani ty erotické scény na mě nefungovaly, když jsem věděl, jakou hroznou chybu dělá. Měl ji Gere proplesknout, aby se vzpamatovala a uvědomila si, co všechno může ztratit kvůli chvilce vzrušení. Kvůli pocitu naštvání po skončení filmu nemůžu dát víc než dvě hvězdy. Technicky a herecky nemám výhrady. Hodně dobrá hudba. ()

DannyBoy80

60%. Nebylo to špatné, natočeno poutavě. herecky trošku slabší. Na závěr druhá půlka chtěla trochu víc gradace a thrileru. ()

22matelko

Velicé slabé hodnotenia má film Neverná. už som ho jeden krát dávno videl a včera som ho v TV znova pozeral. Výborný film no mnohým sa nepáči pretože nemá nejákú extra zápletku ale to vôbec nevadí pretože ju nahrádzajú skvelé herecké výkony. A hlavne sa mi páči že je to zo života a žiadne romantická sračka a na konci skvelý zvrat. No nebudem prezrádza´t viec doporučujem pozrie´t. ()

Angie91

Na film se dalo koukat jen proto, že tam byl sexy Oliver Martinez a docela dobré erotické scény. Ale proboha, kdo vymyslel ten konec?? Ztrácí dech... tenhle film? Už nikdy více... ()

Tomyš

Dějová linie velmi jednoduchá, ale snad ještě nikdy jsem neviděl film z tak věrně ztvárněným zamilováním a tělesnou touhou. Úplně jsem dokázal ty chemické procesy cítit v sobě... ()

neneka

Čtu si tu komentář od Poma a jak kdyby mi mluvil z duše. Já mám tenhle film moc ráda, Diane Lane patří mezi mé oblíbené, a ta první polovina filmu, prostě jsem chvílemi ani nedutala a do duše hlavní hrdinky jsem se dokázala vcítit dost dobře a ten strach mě chvílemi ovládnout dokázal taky celkem snadno. A přesně, scéna ve vlaku ta je teda nezapomenutelná. Sice nevím, jak by si měl poradit Adrian Lyne s druhou polovinou filmu, ale taky mi tam něco chybělo. Ale na druhou stranu mi to nepřekáželo v tom, abych nebyla jako divák spokojená. ()

Thomas_xxxxx

Dobrý thriller, jediné čo mi vadilo, bolo absolútne hlúpe až primitívne správanie hlavnej hrdinky, napr. vynadať milencovi, že je koniec a o minútu na to mať s ním sex? A to nehovorím o plno iných veciach, ktoré tu kvôli spoilerom nebudem menovať. Ale inak sa na to dobre pozerá a je to napínavé. ()

rusty09

Škoda, těšil sem na tenhle film, ale bohužel sem netušil o čem to bude. Tohle je docela zklamání a určitě z toho šlo udělat víc, protože nápad dobrej. ()

theSaint

Lyne točí pomálu, výjimečně. Je často obviňován z kýčovitosti, klišé a nedostatku schopnosti nových postupů. Ovšem na mě jeho filmařina vždy platila, a to z mnoha důvodů. Všechny jeho snímky, až na tento, se dají bez přehánění označit za klasiky a některé dokonce za kultovní- a ať si kdo chce co chce říká- dívá se na všechny zatraceně dobře. Umělecké ambice ukojil v poetické Lolitě + vyčerpávajícím Jakubově žebříku a dokázal, že umí víc než jen efektní záležitosti bez větší hloubky. Nevěrná zapadá do jeho oblíbeného žánru, který provází celou jeho kariéru. A nevede si vůbec špatně. Na jeho budoucí, zřejmě poslední, film jsem velmi zvědav. ()

djfun

Za mě hrozně vykonstruovaný, hlavně v druhé půlce. Ale slušná atmosféra a Diane Lane to drží nad vodou (pro ženský určitě i Martinez, antiemoční Gere sotva:))) ()

Wargoo

Film s atmosférou, ktorá je úžasne silná hlavne po návšteve podvedeného manžela u milenca, a následných okolnostiach. Neviem, ako by som sa zachoval ja, o tom sa takto nepodmienene premýšľať nedá. Možno až raz... ! :) Richard Gere to zahral veľmi slušne, Diane Lane veľmi pekná žena, nieje pochýb že by zbalila nejedného mladého zajka. Scenár slušný ! 4**** a 74,828% ()