štófy

Film postavený na charismatu Cilliana Murphyho a jeho schopnosti táhnout film,i když prakticky po celou dobu sedí na sedadle letadla... ()

nesli

No jo, na Rachel McAdams se krásně kouká :-) Film jako "plnič" nedělního odpoledne posloužil slušně. 6/10. ()

goodnic

Bohužel, druhá polovina filmu je značně nelogičtější a úplně jiná než ta první. To, co ze začátku vypadalo docela nadějně se ke konci celkem slušně rozpadlo. Stejně se ale jedná o dostatečně zábavný film. Kdybych neviděl Scream 4, myslel bych si, že Wes Craven prostě stářím zpitoměl. ()

Prubner

Vždy, když v thrilleru fandím záporákovi, je něco špatně. Rachel McAdamsová je sice hezká kost a navíc nikoli netalentovaná, ale Murphy ji svým charismatem i herectvím o třídu převýšill. Nemluvě o tom, že z dané situace šlo vytěžit mnohem víc, než se povedlo autorům. ()

LukeSharp

Napínavý film ale nemohl jsem se ubránit dojmu že spíše fandím zlému Murphymu který byl ve své roli absolutně dokonalý. Starost Rachel o svého otce byla jaksi neupřímná.Dusivá atmosféra fungovala ale pouze do chvíle než dcerka vypadla z letadla pak se z ní stala dokonalá akční hrdinka kterou nerozhází nějáká ta mrtvolka v baráku a to filmu trošku podráží nohy. Trošku lepší závěr by filmu pomohl takhle je to za *** ()

Landier

Zase jedno béčko jemuž ještě větší "běčkovosti" dokonale dodala jedna nejmenovaná televizní stanice. Docela ucházející výkon R. McAdams, hrozný C. Murphyho - jemuž člověk stěží uvěří nos mezi očima - natož (rádoby) výraz zabijáka. Klasická zápletka, se špatným ztvárněním, skvěle se však hodící na onu televizní stanici. Doporučoval bych natočit pokračování po dvaceti letech - tentokrát s unesením vnoučat. ()

Maxmilian

Možná trošku přitažené za vlasy, ale na podívání to bylo. Dobrá zápletka, která již ve filmech skoro chybí, staví jen na jménéch herců a tak. Proto jsem byl rád, když se ve filmu něco děje a je to téměř reálné. Téměř říkám proto, protože mě docela překvapil závěr filmu. Ta tracheostomie propisku byla docela přehnaná, ale jinak jsem se u filmu nenudil. Jen si to představuji, že bych nasedl do letadla já a vyslech si takový příběh. Zabij nebo zemře tvůj otec. Docela dobrá pointa.Samozřejmě vše dopadlo dle plánu, hlavní padouch je mrtev a všichni co měli být zabití přežili. Pro mě dobrý thriller na oddych. ()

Jaromír

Pro mě osobně nuda a jednoznačné Bčko, škoda psát komentář (a škoda času se na film dívat). Okopírované scény, mizivá akce, předvídatelný konec, chybí dějové zvraty. To je asi nejhorší, když jde o thriller, kde jsou dějové zvraty (ten jediný po začátku, snad nemůže být zároveň i poslední, to je špatný vtip). Jediný člověk, který si užil strachu z tohoto "trhilleru" byl jeho producent :). Raději se podívejte na Die Hard (Smrtonosnou past), tomu říkám thriller, a ne takové nudné Bčko, jako je Red Eye :(. Vyhozené dvě hodiny mého života. ()

Malcek

Zpočátku docela působivé, ale postupem času se tento snímek přetvořil v ohromnou sračku. A pasáži v domě už jsem se jenom smál. Rachel McAdams by mohla s klidem konkurovat Xeně nebo Charlieho andílkům... ()

Ernie_13

Pokial nevystupil z lietadla, tak slo o slusny B thriller, no potom sa film zmenil na frasku. Ked sa dostali do domu, tak nesmrtelnost hlavneho zaporaka prepominala "Vreskot", zatial co nahanacko po dome "Sam doma"! ()

macetoma

Slušná podívaná, nutno říct, že Wes Craven umí napínat. Rachel McAdams je pěkná baba a Cillian Murphy je přímo božsky ďábelský. Nemá to žádná hluchá místa. Proto dávám 4 hvězdy. ()

FandaHoffman

Miluju Rachel McAdams! Skvělá herečka ve skvělém filmu. Až přeplácaný film veškerým tím napětím, ale to je je na tom to nejlepší. Proč to taky protahovat že jo? Dost krátká stopáž z důvodu, že není potřeba delší! 8/10 ()

x_silver

Tenhle drama/thriller ve mě vzbudil opravdové vzrušení a napjaté čekání, jak se situace v letadle vyřeší. Cillian Murphy je výborný herec a svou roli zahrál perfektně a jeho "partnerka" Rachel McAdams stejně tak dobře. ()

henrycruel

Výborný a napínavý thriller od mého oblíbeného režiséra. Rachel McAdams je tu opět skvělá a role jí sedla. Co se týče Cilliana Murphyho, tak tomu to "sviňáctví" kouká přímo z očí, takže to jeho počáteční divadýlko jsem mu nežral. Film sice není žádné mistrovské dílo, ale já jsem, i díky přijatelné stopáži, spokojen. ()

Pitryx

Dobře uděláno, dobře zpracováno, dobře natočeno. Takže když všechno dobře, tak všechno dobře, tedy i hodnocení. Mimo děj mne zaujala i představitelka Lisy Rachel McAdams a ve vedlejší roli Jack Scalia. 181120117340/8143 ()

marek29

Solidní thriller zcela odpovídající žánru :) krásná Rachel McAdams, slizkej pan Cillian Murphy a neotřelé téma terorizujícího útočníka a kličkující vytrvalé oběti. Toť moje důvody pro 4 hvězdy a co na to říkáte vy? ;) ()