Připoutejte se, prosím!

• USA Airplane! (více)

zuzzuli

Parodie, která je bláznivá, ale místy velice vtipná. Jedná se spíš o nenáročnou zábavu, ale někdy je přesně tohle potřeba. :-) ()

subic

Možná jako děcku se mi to líbilo, ale když se na to dívám po letech, musím frčku shodit, sníchy se u toho rozhodně neválím a není to ani takový ten film, na který bych se rád podíval večer. Leslie Nielsen jako doktor. ()

joelly01

Asi to musi byt Nostalgie a "film naseho mladi". Jinak fakt nevim. Ja se nudila prevelice. Klenot ovsem nadsen!!! Jasa!! No jo, je to film jeho mladi a prece ta Nostalgie a tak... ()

hackstolle

Jak je možné, že se mi tento film úspěšně vyhybal. Tomu nerozumim. Dlouho sem se takhle nezasmal. Naposledy podobně u Žhavých výstřelu. 90%. ***** A ještě si ho zkusim dat v originále. Už kvůli těm dvoum černochům. ()

henrycruel

Špička mezi parodiemi, která odstartovala komediální kariéru Leslieho Nielsena. Zuckerové a Abrahams ukázali jak se tvoří správný humor. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 7,7/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 97% (?!), Audience Score - 89% | FDb.cz - 78,4% | Parodie moc rádi nemáme a tohle bohužel není výjimka. Obzvláště když si tato stupidní ptákovina utahuje z majstrštyku jako je "Letiště"!!!! Taky jsme se samozřejmě chvílemi zasmáli, ale toto "světlo" s přehledem překryje "tma" plná trapných scén a nechutných žertíků - možná to ještě někdy zreprízujeme, ale už když to srovnáváme s "Bláznivou střelou", vyskočíme z nejvyššího patra řídící věže ;D ()

DarweyD

jestli existuje nějaká klasika tohohle druhu komedie, je to právě připoutejte se prosím. Je to tak stupidní,až je to prostě perfektní, a rozhodně můj šálek kávy. Nejednou jsem se u toho válel na zemi. ()

Tominni

Připoutejte se, prosím! Parodie na řadu amerických hitů, která není špatná, ale na druhou stranu - jsou lepší parodie. Nakonec mi vždy v hlavě zůstanou spíše takové střípky, jako výborný úvod ala čelisti, pak pobaví několik scén s pasažéry ohroženého letu. Nakonec, už jen fakt, že jsem film viděl asi jen dvakrát trochu svědčí o tom, že by to mohlo být o něco lepší. ()

OJan

Takový film se jen tak nevidí, protože to je tak blbé až je to dobré a některé fóry jsou opravdu výborné. |60%| ()

Blazkowicz

Ale no tak. Čemu jsem se tady jako měl smát? Ani po deseti minutách se neobjevilo nic vtipného, takže jsem o to absolutně ztratil zájem. Jedna blbost za druhou. Za Rogera tomu odpustím jasný odpad. Kam se to hrabe na Bláznivé střely. 1-* ()

mrclTV

Táto klasika medzi paródiami dlho unikala mojej pozornosti a to je škoda, lebo sa v nej nájde poriadna dávka vydarených vtipov. No bohužiaľ nájdu sa aj hlody nevydarené. PS: And don´t call me Shirley! ()

JosefTomas

Slušný výkop parodické trojice, ale v rámci jejich práce trochu zklamání. Možná však za mě jen mluví srovnání z pozdější fáze jejich tvorby, kdy zkrátka gagů přicházelo daleko víc a v daleko lepší formě. Takhle to je neurážející plejáda skečů, kde musí být člověk hlavně schopen přistoupit na tento typ humoru a zároveň rozumí trochu pokročilejší angličtině pro jeho pochopení. "Roger Roger!" ()

Max Q.

Škoda, že všechny rádobyparodie se tomuto snímku nepřiblíží ani omylem. Tenhle film, Drebin a Žhavé výstřely jsou to nejlepší, co v tomto žánru existuje. Co věta, to hláška, co situace, to absurdita na entou. Že bych dal pět hvězdiček? "PŘESNĚ TO ČEKAJÍ, ŽE UDĚLÁME." ()

benyy

Skvelá paródia na letecké filmy, ktorých bolo v tej dobe dosť.Tento film je plný nečakaných a hlavne neopakovateľných hláškach typu:"Kapitán, je to vážne, kedy možeme pristáť ? -To vám nemôžem povedať. -Mne môžete, som doktor. -Odhadujem to najskôr za dve hodiny. -A nemôžete to odhadnúť o niečo skôr? -Je to vážne, ten človek musí ísť do nemocnice. Do nemocnice? Čo je to? -To je taká budova s pacientmi a doktormi ale to teraz nie je dôležité. Takže ak sa vám to takto nezdá vtipné (čo asi nie), vo filme to rozhodne stojí za to.Leslie Nielsen v najlepšej forme. ()

Honzus

Film, který odstartoval lavinu těch nejlepších parodií, které kdy spatřili světlo světa, a pro mě zároveň král tohoto žánru. Co bylo od tria ZAZ geniálním nápadem, je obsazení všech komických postav výhradně herci známými pouze z vážných rolí, což paradoxně dělá film ještě vtipnější, protože jak je známo, humor se musí dělat s vážnou tváří. Gagů je ve filmu tolik, že je člověk zdaleka nestihne všechny zaznamenat při prvním shlédnutí, takže tenhle film skutečně neomrzí, stále je tam co objevovat. ()

milanko8

Parodie, ve které se střídají vskutku vtipné okamžiky s až trapnými. Díky této nešťastné kombinaci pro mě film patří mezi průměr, ačkoli jsem se chvílemi za břicho popadal. Za zhlédnutí určitě stojí, znova si ho ale asi nepustím. ()

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí