Připoutejte se, prosím!

• USA Airplane! (více)

MFZB

Perfektná vecička, po tých všetkých trápnach "páródiách" typu ... Movie, mi toto dielko konečne padlo vhod... ()

kolly13

V dané době asi pecka, dnes již trošičku vyčpělé s fragmentovým smíchem. Na Žhavé výstřely či Bláznivou střelu to nemá. ()

Xter

Co tak čtu, každý máme jiný smysl pro humor a nemůžu si pomoct, ale tahle parodie mi přijde hodně vtipná. Airplane asi odstartovala mou zálibu v "oldschoolových" (80. a 90. léta) parodiích a potěší mě potom, že i když o pár desítek let později vydím odkazy na tuto parodii (Méďa?). ()

Janiska

Nemůžu si pomoct, ale tahle parodie mi přijde nejvtipnější ze všech, a také byla dřív než Žhávé výstřely ap. ."Letiště" mám také ráda, ale na tenhle film se můžu se dívat po ......sátě a pokaždé se bavím a najdu nový forek u kterého hádám odkud je opsaný o))))) ()

Aidina

Nádherná parodie na katastrofické filmy s leteckou tématikou. Film je plný absurdního humoru a neopakovatelných hlášek. Zdánlivé nesmyslné dialogy, které zapříčiní u každého výbuchy smíchu. ()

hcfish

Na svou dobu pravděpodobně legendární, překonávající do té doby podobné filmy a nastavující novou laťku. Dnes jen ztěží koukatelná parodie, která sice dovedla kdysi zbourat soupeře, teď ale působí zcela vyčpěle. Předvídatelné, vtip nefunguje, jednoduché obrácení tehdejších tradičních filmových momentů, tehdy možná ok, teď ztráta času (z ohledu spousty jiných filmů). Nepřežila svou dobu ()

belinko

Taký ten humor, ktorý lúbim, i keď ma začiatok dosť nudil, famózny Leslie Nielsen svojím príchodom všetko zdvihol na nadľudskú úroveň (taktiež samozrejme treba pochváliť famózneho Lloyda Bridgesa) ... žiaľ, kvôli (už spomínanému) začiatku dávam jednu hviezdu z plného počtu dolu.. 4* ()

chup44

Podľa britských vedcov je to najvtipnejšia komédia všetkých čias, divák sa vraj zasmeje v priemere 3 krát za minútu. No, neviem akí to boli diváci, ale mne to až tak vtipné neprišlo, prvá polovica bola naozaj slabá napríklad oproti Bláznivej strele. Zato druhá polovica bola vcelku dobrá, tam som sa zasmial dosť často a nato, že film má už 35 rokov je to stále celkom v pohode. Ale na viac ako 3* to nieje a najvtipnejší film už vôbec nie... ()

LencaN

Toto bylo tak ujeté a drzé, až to bylo chvílemi geniální. Ale objevily se i momenty, kdy to bylo přes čáru. Takový chladný, přímý humor, který si nebere servítky a jednoduše Vás šokuje. Některé hlody by si zasloužily, aby je znalo a používalo víc lidí. Docela bych i řekla, že ten humor je nadšasový, protože jsem si říkala, že takhle cyničtí jsou lidé až dnes. Ale chyba, humor ve všech svých podobách je lidstvu blízký od nepaměti. ()

MrKrahujec

Tenhle film tvůrci (zřejmě pro jistotu) doslova přecpali všemi možnými (i nemožnými) fóry. Naštěstí rozhodující většina z nich funguje. ()

Sunwheel

Štart parodickej vlny Leslieho Nielsena, ktorý nám dávkoval tento typ humoru až do smrti. V mladšom veku som to uctieval. Teraz som sa párkrát zasmial nad absurdnosťou niektorých scén. Ale nič viac. ()

Lendak

"Can you fly this plane and land it?" "Surely you can´t be serious." "I am serious. And don´t call me Shirley."_____ Film, ktorý odštartoval kariéru legendy Leslie Nielsena a ukázal, v čom tkvela genialita starých paródií. A to predvádzanie absolútne bláznivých scén s nehybným, kamenným výrazom. Síce niektoré vtipy zostarli ale klamal by som, kebyže poviem že počas celej doby som nemal úsmev na tvári. ()

Dvojirakri

Tak tohle byla PRČA! Některé fórky sice už trochu zaprášené, jiné nepřenosné (třeba dva černoši a jejich komunikace), ale mnohé mě uplně rozbouraly, nejvíc asi kůň v posteli a chlapec co si čte časopis Život jeptišky! U takových filmů je důležité aby se divák nenudil, takže správná kadence fórků. Zde to proběhlo výbordelně a dalo mi to vzpomenout asi na nejlepší parodii co svět poznal - Žhavé výstřely 2, a to ne jen díky Lloydu Bridgesovi. Radoslav Brzobohatý jako dabér Leslieho Nielsena perfektní! ()

xander

Bláznivá parodia známej trojice Zucker-Abrahams-Zucker, ktorá nedosahuje kvalitami na Horúce strely, Bláznivé strely ani na parodiu Prísne tajné (1984). Naopak, niekedy je celkom nevtipná, ale aj nudná. No je tu aj niekoľko skutočne vynikajúcich vtipov. ()

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí