V jícnu vulkánu hory Ararat dříme už miliony let strašlivé nebezpečí. Dvě expedice, které se pohybují v přilehlých lesích, o tom zatím nemají ani tušení. První, vědecká, pátá po ztracených a artefaktech a ta druhá, vojenská, se snaží na úpatí hory nalézt základnu teroristů. Brzy se ale plány obou týmů zúží na jediný, velmi jednoduchý cíl - přižití. V sopce se totiž právě probudila nejstrašnější pravěká monstra - pterodaktylové, kteří mají po vydatném spánku obrovský hlad. Přeživší členové expedice záhy zjistí, že ve hře nejsou jen jejich životy, ale také osud celého lidstva! (oficiální text distributora)

Chuanek odpad!

Heh, po zhlédnutí už úvodních minut, jsem si myslel, že mě šálí zrak, tak odfláknutý film jsem asi neviděl nikdy. Úplně nechutné počítačové zpracování pterodaktyla, který neměl s tím jak vypadal skoro nic společného, jen pár základních znaků, ale tak nebudu tu dělat přednášku z pravěku. Krom děsného scénáře, podivné režie, a humusného zvuku, v tomhle filmu nenajdete nic co by vás opravdu potěšilo. Ani ta poslední pusa od hlavní aktérky v samotném závěru filmu, není pravá a je taky odfláknutá, tak jako celý film, docela lituju, že sem za tuhle kravinu vyhodil dvě hodiny času ()

Charlie.Harper odpad!

Niektoré filmy sú skrátka nuda, ale toto bola OHAVNOSŤ! Už len odtieň tej kamery a prvých par sekúnd mi jasne svedčili o kvalite filmu.. neviem čím to bolo, ale asi tým šokom z toho čo som videl pretože som ostal ako paralyzovaný a nevládal som to vypnúť. To čudo čo tam lietalo vyzeralo ako nejaký chromý pelikán.. a ja hlupák som naivne uveril titulnému textu na obale dvd.. V porovnaní s Pterodaktylom je Jurský Park prechádzka ružovým sadom. ()

Gooran odpad!

To jsem se teda pobavil... Už prvních deset minut zkušenému divákovi napoví, že má před sebou slátaninu s trapnými hereckými výkony, s nehorázně trapnou kamerou atd. Tento film nic nového nenabídl, maximálně ještě větší lejno, než jsme si mysleli. Rádoby krvavé scény působí směšně, rádoby drsná jednotka armády působí ještě směšněji, jen ta blondýnka se drží pověstné blbosti blondýnek téměř dokonalo, i když nevím, jestli to hrála, nebo to bylo nechtěné... Já mám sice rád filmy o všelijakých "...saurech", ale zase každou sračku opěvovat opravdu nemusím. Verdikt: ODPAD! ()

uncle odpad!

No to byl biják!!!Turecká hranice nápadně připomínala nějaké české městečko i s kostelíkem na obzoru..a dokonce tu jezdí i Škoda favorit!!!!Odbytou výpravou to začíná a hloupým scénářem pokračuje....Opravdu mě dostalo, když Petr Jákl asi z 10 metrů střílí samopalem do hrdinů, ale Ti naštěstí zavčas padnou k zemi, takže vyváznou bez škrábnutí.....Pterodaktylové ¨vypadají poněkud dvourozměrně, prostě jako z videohry....Nic proti takovému filmu, ale když na na to nemám finance, tak to raději netočím...no prostě pro mě asi hovadina roku!!Nerad dávám takovéto hodnocení, ale nemůžu jinak... ()

MFZB

No, toto bol vážne otrasný film, síce čas mi prešiel pomerne rýchlo pre ňom, ale ťažká bieda. Efekty na bode mrazu, herecké výkony sú tiež na tom podobne, iba samé ženské uvrešťané a nič sa dokopy nedeje, len veľa kriku. Toto je tak horor pre škôlkárov, aby sa im lepšie dalo zaspať. Škoda, že tá blondýna aspoň cicky neukázala, to by som išiel vyššie z hodnotením. ()

kuře.gril odpad!

Ach bože, PROČ??? Občas se ráda kouknu na nějaký ultrabéčkový (nebo se tohle už označujě céčkový?) film, prostě aby mozek mohl úplně vypnout. Často je to opravdu pitomé tak, že je to až vtipné. Ale tohle ne. Tohle bylo jen neskutečně pitomé. Neviděla jsem teda celý film, jen útržky (ale z průběhu celého filmu) a to mi bohatě stačilo. České reálie jsou sice zajímavou skutečností, ale pořád ne tak zajímavou, aby u mě tento film vytáhly z odpadu. ... A to se fakt někomu vyplatí točit něco takového?? ()

Chejpao odpad!

Zlákána komentářem uživatele Limy jsem si obstarala tento film, bohužel ale musím konstatovat, že jsem byla zklamaná. Čekala jsem megasračku zvící alespoň onoho zobrazeného pterodaktylova lejna a ona to nakonec byla prostě jen sračka. Je pravda, že „zdařilé“ dialogy, místy směle konkurující latinskoamerické telenovele, jsou svou hloupostí místy zábavné, že „borec“ Coolio působí tak stupidně, až je roztomilý, a že se s největší pravděpodobností nakonec vzali, přesto bych řekla, že míra debility takového Po hlavě do prdele, kterýžto skvost mající zde na ČSFD úctyhodných 40% jsem se pokusila zhlédnout o den dřív, je ještě řádově větší. ()

chicotomas odpad!

Úvodní scéna mě nadchla. Chtěl jsem se pobavit nad béčkovým filmem a začátek mi dával naději. Bohužel rozjezd se zpomalil, žádná velká legrace, jak se někdo snažil, a jak to dopadlo, se nekoná. Pterodaktyl má lepší ochranné štíty než lecjaké obrněné vozy. Dokáže uhýbat střelám rychleji než hrdinové v Matrixu. A hlavně - množí se rychlostí jednobuněčných organismů. Do toho herci, české vesnice a lesy, Coolio, dva kyblíky krve a jedna blondýna ve spodním prádle... No a je to! ()

Mithal odpad!

Naprostá stupidita, na kterou mi ani nestačí slova. Autor asi nikdy nebyl v Turecku, protože nacpat český Obecní úřad, jako hlavní budovu turecké vesnice, je podle mě k smíchu. A to ani nemluvím lesích v okolí, které se postupně mění skoro v prales a naprosto stupidní postavy plné klišé. Vševědoucí doktor, doktorka, která se ho snaží sbalit tak okatě, že by to pochopil i tibetský mnich, který ženu nikdy neviděl, dvojice podívínů, kteří jen čekají, až si pro ně přijetí UFO a jedna hezká blbá blondýna, kterou to vůbec nezajímá. Jediné kladné, co jsem na tomhle filmu viděl byly scény s plížením vojáků v džungli (režie Commanda je znát), ale ani to nemůže film zachránit. A když k tomu přičtu debilní závěr, po kterém jsem si říkal, jestli to jako mysleli vážně nebo si z nás celou dobu dělali srandu, tak nemůžu jinak než: Odpad! ()

Prehistar_ odpad!

Kdysi sem to měl půjčené z videopůjčovný, moc si toho nepamatuju. Ale rozhodně vím, že ani vejce se nemůže válet desítky milionů let kdesi v jeskyni a pak se při ňejákem málem otřesu vyklubat. A taky si pamatuju, že se mi to vůbec nelíbilo. ()

LOBOtomy odpad!

Už je to nějaký ten pátek, co jsem viděl začátek a několik dalších scén tohoto filmu. Ovšem to málo mi stačilo k tomu, abych film (je mi skutečně hóóódně nepříjemné to nazývat filmem) zatratil na dlouhou dobu. Jestli to není myšleno jako parodie, tak člověk co to má na svědomí je totálně vymaštěnej. O to víc mne překvapuje, že je to režisér filmů Komando a Třída 1984. Mrzí mne, že nemám to štěstí a nedokážu se u těchto filmů bavit. Takže to nemohu brát ani jako komedii a kdyby šlo ještě horší hodnocení než odpad, tak bych neváhal. NEDOPORUČUJI ZTRÁCET S TÍMTO FILMEM DRAHOCENNÝ ČAS ()

JARDAHONDA

05 přehnaný rádoby horůrek. Ve filmu je pár zajímavých momentů, ovšem opravdu jen pár. Zbytek působí spíš než hororově-legračně. Efekty mizerné. Ve filmu si zahrál Petr Jákl, tak snad proto ze soucitu 2 hvězdy..** ()