Animovaná komedie Lilo a Stitch je příběh malé dívky, která se setká s nejvíce hledaným mimozemšťanem v celé galaxii. Lilo je roztomilá dívka z Havaje, která adoptuje maličkého ošklivého pejska, kterého pojmenuje Stitch. Stitch by byl dokonalý domácí mazlíček, kdyby ovšem ve skutečnosti nebyl genetický experiment, který utekl z cizí planety a neztroskotal na Zemi. Svou láskou, vírou a neochvějnou vírou v "ohana" (havajské pojetí rodiny) pomůže Lilo Stitchovi otevřít srdce a dá mu něco, co mu nebylo dáno - schopnost mít starost o druhé. (oficiální text distributora)

kolly13

Milá blbina pro děti s animovaným critters. Dobře namíchané, ale trošku nasilně vložené dva korelující příběhy. Nesympatická postavička, která ale děti nenudila. ()

LencaN

Trocha mimozemšťánků, drobet problémů se sociálkou kvůli smrti rodičů, chopení se zodpovědnosti starší sestry za výchovu té maličké cácorky a do toho krásné prostředí Havaje. A protože se jedná o zástupce Disneyho dílny, tak nechybí roztomilá zvířátka, veselé barvičky a dojemné písně. Zpočátku se mi Stitch nelíbil, pořád jen cenil zuby a nechápala jsem, jak se může té maličké líbit. Ale protože to byla holčička s obrovským srdcem a bylo jí smutno, tak potřebovala někoho/něco, o co by se mohla starat a komu by mohla věnovat svoji lásku. V jistém smyslu netradiční, ale jinak klasická hezká disneyovka s moc hezkým příběhem. ()

Radek273

Nudná sci-fi disneyovka o mimozemském výtvoru, který má destruktivní povahu a sklony pokazit naprosto vše, co se mu namane. K tomu se přidává protivná umanutá holka působící své sestře, která jí obětavě nahrazuje rodinu, až neuvěřitelně velké množství problémů, když se vezme v potaz její rozumné uvažování v pozdějším průběhu děje. Nezbývá tedy než se zmíněnou sestrou jménem Nani a jejím "přítelem" Davidem maximálně soucítit, jelikož mít tak pevné nervy, to je doslova dar! Specialitou je pak hudba, kde prvně zůstává rozum stát, že Alan Silvestri se mohl zapojit do něčeho .. takového! Ovšem prazvláštní je především mix zbylé hudby, a to havajské "hula-hop" muziky prokládané písněmi Elvise Presleyho??! Co to jako je? Koho napadne větší protiklad, vyhrává zlatého bludišťáka!!! V důsledku toho všeho pak nominace snímku na Oscara za animovaný film nemůže vzbuzovat nic jiného než pouhopouhý ironický úsměv. ()

endrix

Za mě průměr. Přijde mi, že scifi linka jde hodně na sílu. Z mého pohledu by jí mohlo být i o dost méně. Samotná zápletka s komplikovanou rodinou a divným mazlíčkem je dostatečně nosná. A vyloženě mi vadily scény, kdy se Lilo snaží polidšťovat Stiche ala Elvis. ()

zipS

Silné 4* ... nestarnúca rozprávka.. videl som snáď 7x .. a vždy zabavilo.. na druhú stranu - je tu veľa poučného matroša pre deti ;) ()

pegtr

Další disneyho film který je určen jen pro sedmileté děti a jiným divákům nemá co říct.3 hvězdy dávám jen proto že jsi mi tento film v dětství hodně líbil. ()

revere

Trochu nepřehledné, nejpevnějšími body filmu jsou Elvisovy písničky. Disney se pokusil oslovit nový trh. Podle hodnocení to, zdá se, zabralo. ()

Andy.222

Aneb jak agresivního E.T.ho prodali do otroctví za 2 $. Pohodový, nenáročný a místy i celkem zábavný snímek, který sice není žádným veledílem, ale určitě je příjemný i na občasné opakované shlédnutí. ()

Thalin

Skvěl kombinace ujetého ufona a malé potížistky tady zajišťuje chaos doprovázený humorem a hudbou od Elvise. Samotná Lilo je sice tak trošku otravné děcko, ale spolu s nevyzpytatelným Stitchem tvoří komickou dvojici. I když se to tváří jako film čistě pro děti s poučením a rodinnými hodnotami, tak i dospělí si tam najdou to svoje. Už jen ta vesmírná korporace a agent, co ufonům nakecal, že se země musí zachovávat kvůli komárům jsou skvělé detaily. A Stitch sám o sobě je vtipná a roztomilá potvůrka. ()

Tionois

Asi jsem se příliš vžila do role Nani, takže z mého pohledu to byl spíš horror. Jsem ráda, že tam čas od času byl nějaký mimozemšťan, takže jsem si mohla oddechnout. Postavy výborně vymyšlené, animace skvělá a vtáhlo mě plně do děje, takže plný počet. ()

MirINDay

Žádná zdržovačka a pěkný příběh s morálním ponaučením. Ale hlavně Stitch je skvělej.. toho jsem si zamiloval. Jen už budu mít asi navždy lidi z Hawaie zafixované jako ty, co mají vážně obrovské a široké nohy. To je asi z toho surfování. ()

oskar10001

Je len jedna otázka. Koľko animákov je spojených so sociálkou a starostlivosti detí v náhradnej rodine pre smrť rodičov? Nenormálne emotívne, pravdivé, skutočné, láskyplné a k tomu obohatené o mimozemskú civilizáciu. Nemám slov. 100% ()

Adam1408

Videné prvý krát z donútenia, ale neľutujem. Naozaj dobre skombinované dielo pre mladších aj starších. Nemám ani čo dodať, odporúčam všetkým vekovým kategoriám. ()

KahlaRenee

Aloha. Lilo a Stitch je jedným z mojich obľúbených filmov. Má roztomilý príbeh, rozkošné postavy a úžasný soundtrack s Elvis Presley. Milujem tento film. Ohana znamená rodina! ()

007hanka odpad!

Když je čas a chuť, snažím se s dětmi dohánět resty neviděných disneyovek, ale tohle byla jednoznačná ztráta času. Elvis, Havaj, emzáci i ten jakože hluboký smysl funkce rodiny mne dokázali nudit celou stopáž filmu. Nebylo to roztomilé, nebylo to vtipné a jako pestrá podívaná dost slabé. Jediný povedený fór bylo označení Země jako přírodní rezervace pro udržení zdravé populace komárů (a nás jako jejich potravy). ()

Našla hraná verze Na vlásku Lociku?

Našla hraná verze Na vlásku Lociku?

13.08.2023

Hraný remake Jak vycvičit draka má obsazení

Hraný remake Jak vycvičit draka má obsazení

31.05.2023

Hraná adaptace animovaného hitu studia DreamWorks Animation Jak vycvičit draka konečně našla své lidské představitele. Oba herci pak údajně byli vybráni i proto, že by se mohli v sérii zdržet i na… (více)

Zemřel David Ogden Stiers z MASHe

Zemřel David Ogden Stiers z MASHe