poster

Král ozvěny (TV film)

Pohádka

Česko, 1999, 64 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrysopras
  **

  Zajímavý nápad s ozvěnou. Tím ovšem pozitiva končí - paňácovité výkony, zvláštně napsané postavy a nepřesvědčivý vývoj děje. Od D. Kleina bych čekal víc, byť měl k dispozici spíš béčkovou hereckou sestavu ( překvapivě i p. Lichý tu byl dost mizerný )...(7.9.2015)

 • forsythia
  ****

  Tahle pohádka si zaslouží trošku lepší hodnocení za sem tam nějakou tu atmosféru, za děj, který měl hlavu a patu (smutné, že u českých pohádek tyto nejsou naprostou samozřejmostí) a za to, že mě zaujala. Trdlující komoří tam být pravda nemusel, nechápu, proč se naše pohádky neobejdou bez trapných postav. Naštěstí tím nejtrapnějším nebyl tentokrát král, jak bývá neblahým zvykem. Není to bůhvíjaká pohádková pecka, ale vcelku mě potěšila.(8.8.2013)

 • Karlas
  **

  Pohádka o ničem, jejíž natočení muselo stát nejméně pět korun. Studiové pohádky mého dětství stály dvě koruny, ale měly srdce a duši. Tohle nemělo nic a ještě to bylo o tři koruny dražší, to si tvůrci radši měli koupit pár rohlíku k snídani navíc, to by aspoň nebyla vyhozená pětikačka.(6.9.2015)

 • Tommassi3
  ***

  "Panečku, pěkné verše, pěkné !! Ty by možná potěšily i samotného pana krále.. Ale možná by to chtělo ještě maličko vybrousit.."(3.8.2014)

 • otík
  odpad!

  Pohádka Karla Šiktance z cyklu Královské pohádky. Jiří Pavlica napsal a nahrál svou typickou hudbu k neskutečně dementní pohádce, kde se skoro všichni chovají jako paka a jednají jak stádo idiotů. Ne, tohle opravdu nebyla ani nevydařená pohádka, tohle byl naprostý průšvih. Jediné, co stojí za zmínku, jsou exteriéry i interiéry - natáčeno v prostředí státního zámku Lednice na Moravě, Valašského muzea v přírodě Rožnov pod Radhoštem a v oboře Hukvaldy.(10.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace