poster

Král ozvěny (TV film)

Pohádka

Česko, 1999, 64 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • otík
  odpad!

  Pohádka Karla Šiktance z cyklu Královské pohádky. Jiří Pavlica napsal a nahrál svou typickou hudbu k neskutečně dementní pohádce, kde se skoro všichni chovají jako paka a jednají jak stádo idiotů. Ne, tohle opravdu nebyla ani nevydařená pohádka, tohle byl naprostý průšvih. Jediné, co stojí za zmínku, jsou exteriéry i interiéry - natáčeno v prostředí státního zámku Lednice na Moravě, Valašského muzea v přírodě Rožnov pod Radhoštem a v oboře Hukvaldy.(10.9.2014)

 • Terva
  *

  Mocný kníže Artuš z Nebesníže tvrdí, že ozvěna prý nikdy nelže......... Scénář - Karel Šiktanc. Hudba - Jiří Pavlica. Kamera - Ivo Popek. ..........ale lež má krátké nohy.(28.6.2011)

 • Karlas
  **

  Pohádka o ničem, jejíž natočení muselo stát nejméně pět korun. Studiové pohádky mého dětství stály dvě koruny, ale měly srdce a duši. Tohle nemělo nic a ještě to bylo o tři koruny dražší, to si tvůrci radši měli koupit pár rohlíku k snídani navíc, to by aspoň nebyla vyhozená pětikačka.(6.9.2015)

 • blackrain
  ***

  Neokoukané tváře herců působí jako příjemné oživení. Postavy byly celkem sympatické. Pohádka je bez problému koukatelná a její příběh se odehrává v moc pekných exteriérech. Nápad s ozvěnou byl zajímavý. Jen by ho chtělo více dotáhnout. Takhle je to všechno moc jednoduché. Od pohádky jsem očekávala trochu něci jiného.(23.1.2012)

 • Tommassi3
  ***

  "Panečku, pěkné verše, pěkné !! Ty by možná potěšily i samotného pana krále.. Ale možná by to chtělo ještě maličko vybrousit.."(3.8.2014)

 • - Natáčení probíhalo na jižní Moravě na zámku Lednice, ve Valašském muzeu v příhodě Rožnov pod Radhoštěm a v oboře Hukvaldy. (Aquarii)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace