poster

Král ozvěny (TV film)

Pohádka

Česko, 1999, 64 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  *

  Mocný kníže Artuš z Nebesníže tvrdí, že ozvěna prý nikdy nelže......... Scénář - Karel Šiktanc. Hudba - Jiří Pavlica. Kamera - Ivo Popek. ..........ale lež má krátké nohy.(28.6.2011)

 • rakovnik
  **

  Zámek Lednice je krásný. A to jediné snad ještě kromě princezny je krásné na této pohádce. Dušan Klein sáhl ve výběru herců hodně vedle.(6.9.2015)

 • Tommassi3
  ***

  "Panečku, pěkné verše, pěkné !! Ty by možná potěšily i samotného pana krále.. Ale možná by to chtělo ještě maličko vybrousit.."(3.8.2014)

 • Karlas
  **

  Pohádka o ničem, jejíž natočení muselo stát nejméně pět korun. Studiové pohádky mého dětství stály dvě koruny, ale měly srdce a duši. Tohle nemělo nic a ještě to bylo o tři koruny dražší, to si tvůrci radši měli koupit pár rohlíku k snídani navíc, to by aspoň nebyla vyhozená pětikačka.(6.9.2015)

 • Chrysopras
  **

  Zajímavý nápad s ozvěnou. Tím ovšem pozitiva končí - paňácovité výkony, zvláštně napsané postavy a nepřesvědčivý vývoj děje. Od D. Kleina bych čekal víc, byť měl k dispozici spíš béčkovou hereckou sestavu ( překvapivě i p. Lichý tu byl dost mizerný )...(7.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace