poster

Král ozvěny (TV film)

Pohádka

Česko, 1999, 64 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ***

  Neokoukané tváře herců působí jako příjemné oživení. Postavy byly celkem sympatické. Pohádka je bez problému koukatelná a její příběh se odehrává v moc pekných exteriérech. Nápad s ozvěnou byl zajímavý. Jen by ho chtělo více dotáhnout. Takhle je to všechno moc jednoduché. Od pohádky jsem očekávala trochu něci jiného.(23.1.2012)

 • Chrysopras
  **

  Zajímavý nápad s ozvěnou. Tím ovšem pozitiva končí - paňácovité výkony, zvláštně napsané postavy a nepřesvědčivý vývoj děje. Od D. Kleina bych čekal víc, byť měl k dispozici spíš béčkovou hereckou sestavu ( překvapivě i p. Lichý tu byl dost mizerný )...(7.9.2015)

 • otík
  odpad!

  Pohádka Karla Šiktance z cyklu Královské pohádky. Jiří Pavlica napsal a nahrál svou typickou hudbu k neskutečně dementní pohádce, kde se skoro všichni chovají jako paka a jednají jak stádo idiotů. Ne, tohle opravdu nebyla ani nevydařená pohádka, tohle byl naprostý průšvih. Jediné, co stojí za zmínku, jsou exteriéry i interiéry - natáčeno v prostředí státního zámku Lednice na Moravě, Valašského muzea v přírodě Rožnov pod Radhoštem a v oboře Hukvaldy.(10.9.2014)

 • Finskej
  *

  Mírně slaboduché. Vzhledem ke jménům Dušan Klein a Karel Šiktanc je ta slaboduchost až překvapivá.(12.2.2017)

 • Jezinka.Jezinka
  ***

  "V aleji, co míří k zámeckému domu, stojí proti sobě dvakrát dvacet stromů. Všechny pěkně v páru, všechny pěkně zpříma, jen já o samotě, až je mi z toho zima. Den jak modrý kostel, v němž je klenba nízká, když jdu svatým domem, když je nepřítomen ten, po kom se mi stýská .... " Ta písnička je na tom s přehledem to nejlepší, princezna je krásná, nikdy mi ovšem nebylo jasné, proč má na hlavě kapesník, její milý zahradník je sympatický chlapec, no ale ani tahle dvojice a ta krásná víla (Opravdu jsem zrovna já napsala krásná víla? No jo, napsala.) z toho průměru a banality žádnou pohádkovou revoluci nevykřešou.(8.8.2013)

 • - Natáčení probíhalo na jižní Moravě na zámku Lednice, ve Valašském muzeu v příhodě Rožnov pod Radhoštěm a v oboře Hukvaldy. (Aquarii)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace