poster

Král ozvěny (TV film)

Pohádka

Česko, 1999, 64 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • forsythia
  ****

  Tahle pohádka si zaslouží trošku lepší hodnocení za sem tam nějakou tu atmosféru, za děj, který měl hlavu a patu (smutné, že u českých pohádek tyto nejsou naprostou samozřejmostí) a za to, že mě zaujala. Trdlující komoří tam být pravda nemusel, nechápu, proč se naše pohádky neobejdou bez trapných postav. Naštěstí tím nejtrapnějším nebyl tentokrát král, jak bývá neblahým zvykem. Není to bůhvíjaká pohádková pecka, ale vcelku mě potěšila.(8.8.2013)

 • rakovnik
  **

  Zámek Lednice je krásný. A to jediné snad ještě kromě princezny je krásné na této pohádce. Dušan Klein sáhl ve výběru herců hodně vedle.(6.9.2015)

 • Tommassi3
  ***

  "Panečku, pěkné verše, pěkné !! Ty by možná potěšily i samotného pana krále.. Ale možná by to chtělo ještě maličko vybrousit.."(3.8.2014)

 • Elisebah
  ***

  No čekala jsem od té pohádky mnohem víc. V ději neni nic moc zápletka a vše se rozluští až podivně jednoduše. Rozhodně by bývalo stálo za to to více rozvést a dát tomu větší napínavost(10.9.2008)

 • otík
  odpad!

  Pohádka Karla Šiktance z cyklu Královské pohádky. Jiří Pavlica napsal a nahrál svou typickou hudbu k neskutečně dementní pohádce, kde se skoro všichni chovají jako paka a jednají jak stádo idiotů. Ne, tohle opravdu nebyla ani nevydařená pohádka, tohle byl naprostý průšvih. Jediné, co stojí za zmínku, jsou exteriéry i interiéry - natáčeno v prostředí státního zámku Lednice na Moravě, Valašského muzea v přírodě Rožnov pod Radhoštem a v oboře Hukvaldy.(10.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace