Hrdina ostře nabroušené komedie se živí jako mluvčí tabákové firmy. Je vtipný, výmluvný a odzbrojující a je schopen překroutit každý argument a otočit ho ve svůj prospěch. Když to pěkně zabalíte a naservírujete s úsměvem, je kouření vlastně celkem fajn. Časy se ale mění a všude je plno lidí, co bůhvíproč bojují proti kouření. Jak zařídit, aby cigareta byla zase "cool"? (Palace Pictures)

gerojmanus

Nemůžu si pomoct, mě to nějak zvlášť nenadchlo. Jo Eckhart hraje dobře, to joo, ale mně se líbil ještě o trochu víc malej Cameron. Toť ale vše. Docela jsem se na tuhle věc těšil a přislo lehký zklamání. Dávám jen 3 hvězdy a lehce nadprůměrných 60%. ()

venson

Film trefně poukazuje na klišé mnohých antikuřáckých lobby a odhaluje často velmi chytře promyšlenou kampaň tabákových koncernů. Přesto film, u kterého se často zplna hrdla zasmějete a donutí Vás přemýšlet o souvislostech, jenž normálně člověk tolik neřeší, neb je ani nehledá. Super herecké výkony, což podtrhuje i fakt, že mnohé z konzultantských a poradenských firem zde v ČR používá vybrané scény při školeních nových zaměstnanců. :-)) ()

Figuto

Jsem nekuřák a dění ve filmu mě míjelo, jako celá pointa. Myslím, že tam byla spousta hloupostí, ale po skončení se mi skoro celý film vykouřil z hlavy, takže nic konkrétního nevypotím. Jeden z filmů, po jehož zhlédnutí s překvapením zjistím, že jeho stopáž je výrazně kratší, než se mi při sledování jevila. Tohle mi prostě nic neříkalo, když někdo kouří, vědomě si škodí, nerad to vidím, ale když to chce dělat... ale ne mě pod nos. Co na tom dál řešit? Možná velkorysé 4/10. ()

Jedli

,,Kdyby vám maminka řekla že čokoláda je špatná přestaly by ste ji jíst?,, ,,Ten muž za 30let neoběvil vůbec nic, je to génius,, Toto je prostě film s velkym F, brilantní herecký výkon, vynikajcí hlášky a zápletky ze ktérých Nick pohodlně vybruslí. ()

bocy

Nebolo to nič prevratné, ale chlapík, ktorý sa vie zo všetkého vysekať pomocou svojho jazyka a papule je v celku obdivuhodné :D ()

Adam1989

Na tento film jsem koukal o totálně nudný a uplně nic nedávající přednášce. Rozhodně je zde pár opravdu povedených vtípků u kterých se vážně zasmějete. Osobně bych tento film nazval takovým vtipným a lehce oddechovím dílem. Bohužel je to asi tak všechno, Hodnocení skoro 80% je troško přehnané. No, ale nic to nemění natom. Že jestki se chcece u nějakého filmu zasmát a odpočinout si. Určitě budete spokojeni ()

Machy12

Tento film jsem poprvé viděl na MFF v Karlových Varech. V záplavě uměleckých filmů na mě působyl jako zjevení a naprosto jsem si tento film zamiloval. Takové množství originálních nápadů a TOTÁLNĚ dokonalý ironický humor mě prostě dostal. 150% ()

saluk

Super komédia o lobbistovi pre tabakový priemysel. Skvelé hlášky, vtipné dialógy a výborný Aaron Eckhart v hlavnej úlohe. ()

tuberaq

Pěkný námět, horší provedení. Něco tomu chybí - ať již je to větší dramatičnost, menší čitelnost či více realičtější podání herců, tak v tom cítím jakousi nedotaženost. Při prvním shlédnutí mě film uchvátil, teď o pár let později již pociťuji výše zmíněnou diagnózu. Když to však opominu, tak se jedná o působivý a diváky dozajista bavící snímek. ()

Jezinho95

Kvalitní komedie, kde exceluje Aaron Eckhart, co by úspěšný zaměstnanec velké tabákové společnosti. Poměrně velké množství zábavy (dost narážek a vtipů) a zajímavé téma určitě vytváří jeden z těch lepších filmů...70%! ()

IceZero

S každičkým kousíčkem lidské existence a činnosti je to tak, že vždycky existovali a vždycky budou existovat dva rozdílní pohledy - černá a bílá. Jen je trošku problém v tom že nic není jenom černé ani jenom bílé, vždycky záleží na úhlu pohledu. Ať už je to o kouření nebo zbraních, nebo alkoholu... Koneckonců všichni přece musíme platit nějakou hypotéku :D ()

NellieLovett

Nick Naylor by mě nejspíš dokázal přimět, ať aspoň zkusím, jak cigareta chutná, nebýt kuřačka a dávno před shlédnutím filmu, to vědět. ()

JARDAHONDA

Hrdina ostře nabroušené komedie se živí jako mluvčí tabákové firmy. Je vtipný, výmluvný a odzbrojující a je schopen překroutit každý argument a otočit ho ve svůj prospěch. Když to pěkně zabalíte a servírujete s úsměvem, je kouření vlastně celkem fajn. Časy se ale mění a všude je plno lidí, co bůhvíproč bojují proti kouření. Jak zařídit, aby cigareta byla zase "cool" ? Režisér této " politicky nekorektní " komedie. Jason Reitman je synem slavného slovanského rodáka Ivana Reitmana (Krotitelé duchů). Tento svižný snímek má vtip, zajímavou myšlenku a zábavný děj. Takže v mém případě spokojenost. ()

Co chystá Jason Reitman?

Co chystá Jason Reitman?

10.05.2016

Pintor, escultor, diseñador y cineasta

Pintor, escultor, diseñador y cineasta

06.11.2006

Život Salvadora Dalího, světoznámého španělského surrealistického malíře, si už co nevidět vezme na mušku osobitý Andrew Niccol, autor vynikajícího dramatu Obchodník se smrtí založených, jak jinak,… (více)

Reitman a zbouchnutá školačka

Reitman a zbouchnutá školačka

27.07.2006

Ač je otěhotnění v mladém věku závažným tématem a nelehkým materiálem pro filmové zpracování, stane se ústředním motivem tragikomedie JUNO. Tu měl původně režírovat seriálový tvůrce Brad Silberling … (více)