Big Hit

Big Hit, The

Veľký záťah

Komedie / Akční / Thriller / Krimi

USA, 1998, 91 min

Já miluji tyhle devadesátkové čerhohumorné akční thrillery. Skvělá zábava od začátku do konce s naprosto ujetou a překvapivě i originální zápletkou, je zde spousta pamětihodných situací, nikomu se nedá věřit, každý vyjebává s každým + skvělý mladý Wahlberg a nechybí i slušná dávka akce. Stojí za zhlédnutí. 75%(1.4.2015)

Jeden z nejhravějších akčňáků, co jsem viděl. Jak kdyby malé děti dostaly peníze na vlastní film a celé to točily pro radost.(26.9.2005)

• Nin

Překvapivě špatný film. Kdyby mi někdo převyprávěl příběh, včetně popisů šílených postav a komických scén, tak čekám nějakej skvělej úlet. Jenže zpracování je strašný. Nepovedený casting (jediný Wahlberg je v pohodě), hrozně natočené, že potencioně vtipné vtipy jsou "on screen" naprosto nevtipné a pak desítky nelogičností a stupidit, které i s koňskou dávkou nadhledu zůstávají pořád stupiditami. Je vidět, o co se film pokouší (o cool akční střelenou komedii), a o to tragičtější je sledovat, jak se mu to naprosto nedaří. (4/10)(2.8.2008)

Mistrovská akce, ale hlavně mistrovská komedie. Někdy je ta kombinace akce a humoru až kouzelně absurdní - viz skvělá scéna s blijícím Elliottem Gouldem během přestřelky.(12.6.2003)

Mark Wahlberg není vhodný kandidát na komediální role - tady se mi to opět potvrdilo. Krom toho je ale ten film přeplněný až moc velkými klišé a tolik humoru, kterému bych se zasmál, tu také není. Příjemná oddechovka, toť zhruba vše.(24.11.2010)