Big Hit

Big Hit, The

Veľký záťah

Komedie / Akční / Thriller / Krimi

USA, 1998, 91 min

Skvělá akční komedie, ve které sice není té akce zase tolik jak se na první pohled zdá, ovšem bohatě to dohání ujetým humorem, kterým je vyplněn snad kažý záběr, každá scéna. Počínaje úvodní akční scénou, přes postavu nájemného vraha, který nesnese představu, že by ho někdo neměl rád, až po vedlejší podpodzápletku s nevrácenou videokazetou. A jedním z nezapomenutelných momentů, možná vůbec nejlepší scenou je ta, kde se Cisco snaží donutit Keiko, aby do diktafonu přečetla vzkaz pro otce.(31.10.2009)

Ze začátku to vypadá na akční komedii, a pak se to svou absurditou začne blížit trhlému Utopenci na útěku, což mě trochu zklamalo. Přesto musím uznat, že jsem se nenudil.(20.6.2009)

Svižná akční jízda. Našel jsem tam pár skvělých scén, občas až nechutných, ale současně zábavných (viz. rozčtvrcené tělo v koupelně). Takže spokojenost. Hodnocení: 75%(18.8.2008)

Naprosto nečekaný skutečný "big hit". Ani ve snu mě nenapadlo, že se u tohoto filmu budu tak skvěle bavit. Každý, kdo má rád takové ty krimikomedie, kde dochází k nečekaným zvratům a kdy se hrdinové (z nichž nikdo není vyložený klaďas) občas chovají, jako by neměli všech pět pohromadě, by si tento film měl půjčit na videu a podívat se na něj. Nedosahuje sice kvalit např. Sbal prachy a vypadni, ale stejně je to dobrý nářez.(23.7.2002)

Hlavne že trebalo vrátiť King Kong Lives do videopožičovni. Títo nájomný zabijaci sú k popukaniu. Prekvapenie po ktorom som sa zamiloval do Hongkongskej školy a Marka Wahlberga od vtedy žeriem všetkými desiatimi.(15.2.2005)