poster

Big Hit

 • USA

  Big Hit, The

 • Slovensko

  Veľký záťah

Komedie / Akční / Thriller / Krimi

USA, 1998, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eawy
  ****

  Tento film by bol málo nadpriemerný. Ale! Skvelý vynikajúci, famózny soundtrack to zachraňuje a robí z toho dynamickú komédiu. Mark Walberg je taký, že by som neverila, že niekedy bude hrať aj slabšie. Ostatní sú v poriadku. Scenár je veľmi dobrý, réžia tiež. Tie bojové scény sú komické, ale pri niekoľkých kúskoch som sa musela naozaj pozastaviť, lebo boli fakt dobré. A nevidela som podobné v inom filme.Zabavila som sa, oddýchla som si a vypočula niekoľko famóznych pesničiek. Ach, áno a dostala som chuť pozrieť si King Konga. 70%(21.2.2010)

 • gouryella
  ***

  Slusny akcni narez, ktery v mnoha okamzicich evokuje atmosferu asijskych akcnich trhaku.(1.8.2002)

 • nash.
  ****

  Skvělá akční komedie, ve které sice není té akce zase tolik jak se na první pohled zdá, ovšem bohatě to dohání ujetým humorem, kterým je vyplněn snad kažý záběr, každá scéna. Počínaje úvodní akční scénou, přes postavu nájemného vraha, který nesnese představu, že by ho někdo neměl rád, až po vedlejší podpodzápletku s nevrácenou videokazetou. A jedním z nezapomenutelných momentů, možná vůbec nejlepší scenou je ta, kde se Cisco snaží donutit Keiko, aby do diktafonu přečetla vzkaz pro otce.(31.10.2009)

 • predators
  ****

  Pohodová akční krimi komedie, od které se vám dostane všeho, co čekáte. Jednoduchá zápletka, přestřelky prolínající se se špetkou humoru a "nevinný" Mark Wahlberg. Ten jistě patří mezi mé oblíbence (pokud se tedy nevrhne na nějaké sračky :-)) a tato role nájemného zabijáka mu byla šitá na míru. Svižné tempo a zábavu na nedělní večer máme jasnou! :-) 75%(20.9.2009)

 • Boogeyman
  ****

  Skvělá akce, výborná zábava, perfektní hlášky! Tenhle film je jedno velké příjemné překvapení od začátku do konce!(31.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace