poster

Big Hit

 • USA

  Big Hit, The

 • Slovensko

  Veľký záťah

Komedie / Akční / Thriller / Krimi

USA, 1998, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  ****

  Je to ujetost, ale se skvělými akčními scénami, s rozumnou mírou přehánění (je to přece jen komedie, že ano), s nesmělým nájemným vrahem Markem Wahlbergem, se kterým všichni včetně jeho snoubenky a milenky (přesně takováhle mrcha by vyrostla z Melounka, vítej zpět Kelly Bundová :)) vytírají jak se jim zlíbí. Tenhle typ lidí nesnáším, ale nakonec je to na pohodu...(10.2.2003)

 • Ruut
  ****

  Řekněte Asiatovi, který celý život točí doma, že má jen jednu jedinou šanci ... a on vám za mrzký peníz předvede nezapomenutelnou galashow. O to cennější, že vyskočí i nějaká ta kozička, s mrtvolami se pohazuje v pytlích a finále s nezničitelnou károu v lese je opravdu neopakovatelné. A taky nej film Marka Wahlberga.(12.12.2010)

 • petaspur
  ****

  Dneska už se točí rychlejší filmy, ale když se před deseti lety objevil tento americký film prošpikovaný Hongkongem, tak to byla hrozná pecka. Za ty roky musím dát hvězdičku dolů, ale film o hodném a slušném nájemném vrahovi, který nesnese, kdyby ho někdo neměl rád ("zabil jsi nějaký lidi a jejich příbuzný tě asi zrovna nemusí"), má v sobě pořád dost přitažlivosti pro diváka, který má rád zábavnou akci.(30.11.2008)

 • Shakers
  ****

  Dosť neznámy film, ktorý som objavil čistou náhodou a o to viac ma prekvapil. Skutočne vydarená akčná komédia, ktorá je je predovšetkým dobre obsadená. Marky Mark viac menej ešte iba rozbiehal svoju kariéru, ale predviedol sa fakt v slušnom svetle. Pokial hľadáte akčný a nahlaškovaný film, s tým rozhodne nič nepokazíte. 80% - 4*(3.11.2016)

 • gouryella
  ***

  Slusny akcni narez, ktery v mnoha okamzicich evokuje atmosferu asijskych akcnich trhaku.(1.8.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace