poster

Big Hit

 • USA

  Big Hit, The

 • Slovensko

  Veľký záťah

Komedie / Akční / Thriller / Krimi

USA, 1998, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  ***

  Ze začátku to vypadá na akční komedii, a pak se to svou absurditou začne blížit trhlému Utopenci na útěku, což mě trochu zklamalo. Přesto musím uznat, že jsem se nenudil.(20.6.2009)

 • Nin
  **

  Překvapivě špatný film. Kdyby mi někdo převyprávěl příběh, včetně popisů šílených postav a komických scén, tak čekám nějakej skvělej úlet. Jenže zpracování je strašný. Nepovedený casting (jediný Wahlberg je v pohodě), hrozně natočené, že potencioně vtipné vtipy jsou "on screen" naprosto nevtipné a pak desítky nelogičností a stupidit, které i s koňskou dávkou nadhledu zůstávají pořád stupiditami. Je vidět, o co se film pokouší (o cool akční střelenou komedii), a o to tragičtější je sledovat, jak se mu to naprosto nedaří. (4/10)(2.8.2008)

 • Ruut
  ****

  Řekněte Asiatovi, který celý život točí doma, že má jen jednu jedinou šanci ... a on vám za mrzký peníz předvede nezapomenutelnou galashow. O to cennější, že vyskočí i nějaká ta kozička, s mrtvolami se pohazuje v pytlích a finále s nezničitelnou károu v lese je opravdu neopakovatelné. A taky nej film Marka Wahlberga.(12.12.2010)

 • Anthony
  *****

  Mistrovská akce, ale hlavně mistrovská komedie. Někdy je ta kombinace akce a humoru až kouzelně absurdní - viz skvělá scéna s blijícím Elliottem Gouldem během přestřelky.(12.6.2003)

 • Fr
  ****

  RETRO Je pochopitelný, že dokonce i pro ty co žijou mimo zákon existují určitý zásady, který se musí dodržovat. Jinak vypukne anarchie.…. Úvodní akční scéna, obohacená střelbou z ,,breaku“ a jinými akrobatickými kousky připomíná videohry. Každej tu má nějakou úchylku nebo poruchu osobnosti, proti čemuž je prkotinou zjištění, že rušička rušičky rušičky je k ničemu. Nádhera! Všichni zažijou a někteří i přežijou neuvěřitelný věci. Bláznivá černohumorná akční komedie, která se dá vidět víckrát. Sednout, vypnout (mozek) a bavit se. A je škoda, že tý akce není víc! PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE *** NAPĚTÍ ne(20.11.2009)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 38. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Na soundtracku k filmu je mj. píseň "Don´t Sleep", kterou rapuje Mark Wahlberg. (5150)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace