poster

It's All Gone Pete Tong

 • Velká Británie

  It's All Gone Pete Tong

Hudební / Komedie / Drama

Velká Británie / Kanada, 2004, 90 min

Režie:

Michael Dowse

Kamera:

Balazs Bolygo
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mr.kliky
  ****

  skvělý mockument, který má spád, užasný postavičky a nejlepší symbol pro drogovou závislost(3.4.2013)

 • predators
  ****

  Překvapivě pěkný "dokument". Zpočátku jsem váhal, mám-li se na něj podívat, ale nyní po jeho zhlédnutí musím hodnotit jedině kladně. Pro fanoušky taneční hudby povinnost, pro ostatní nic na přemýšlení, ale alespoň uvidí vcelku zajímavé story.70%(1.9.2007)

 • Allien.9
  **

  Hudba OK, ale to je asi tak všechno...(10.12.2009)

 • Petroff
  ***

  Ten film není rozhodně žádná sláva. Vysoké hodnocení nechápu... Sakra, to stačí aby ve filmu figurovala taneční hudba a automaticky jde přes 80%? Extrémně idealizovanej příběh feťáka... stejně jako Berlin Calling - jen tohle je o něco starší... Pete Tong jako DJ byl bezpochyby veliká persona elektronický scény - dodnes snad mám někde zahrabanou kazetu Pete Tong ze 3 gramců, nahranou z CD Nonstop na Radiu 1 ještě někdy před r. 2000, ALE film není žádná sláva... dokonce jsem to ani nedokoukal...(21.10.2011)

 • DwayneJohson
  ****

  It's All Gone Pete Tong. Napůl hraný film a napůl dokument. Sex, zase sex, hektolitry alkoholu a asi tak tuna koksu. To se pak člověk nemůže divit, že to ten Frankie zase až tak nezvládl a podepsalo se to hlavně na jeho sluchu. Ale tenhle chlapík (výborný Paul Kaye) má jednu vlastnost a to pevnou vůli a dokáže, že muzika se dá tvořit bez toho, aniž by člověk slyšel. Zajímavé, hlavně po hudební stránce a s jedním velikým ponaučením pro všechny - nic se nemá přehánět!(10.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace