It's All Gone Pete Tong

Balazs Bolygo

Stuart Gazzard

Scénografie:

Paul Burns

It's All Gone Pete Tong. Napůl hraný film a napůl dokument. Sex, zase sex, hektolitry alkoholu a asi tak tuna koksu. To se pak člověk nemůže divit, že to ten Frankie zase až tak nezvládl a podepsalo se to hlavně na jeho sluchu. Ale tenhle chlapík (výborný Paul Kaye) má jednu vlastnost a to pevnou vůli a dokáže, že muzika se dá tvořit bez toho, aniž by člověk slyšel. Zajímavé, hlavně po hudební stránce a s jedním velikým ponaučením pro všechny - nic se nemá přehánět!(10.4.2015)

Tak pro začatek vyfakujem AngelAngie když ví o hudbě hovno...Co říct o filmu, po hudební stránce nic moc, ale o to nejde, horěí je že být velký neznaboh tak si řeknu že celá takhle hudební maškara je jen o koksu, šukání a penězích. Nezapomenutelné scény s pandou, či co to bylo za medvěda. Dále nezapomenutelné hlášky v čele s ukrutným slovníkem. Jestli to nebylo moc přikrášlené tak smekám před tímto hudebníkem. Nebude trvat dlouho a podobný film se možná natočí i o Tiestovi, Arminovi, Ferrym atd.. pokud si kluci nedaj bacha na volume :) . V autě samozřejmě nestlumým ani kousek !(3.8.2009)

Něco takovýho jste ještě neslyšeli. Teda neviděli. Kokainová kočička nebo co to bylo, neměla chybu. Paul Kaye jako permanentně chlastající nebo sjetej šílenec neměl hcybu, ani chybu! Místama to bylo natočený dost vážně, ale kolikrát sem se musel fakt dost zachlámat. A nezapomenutelná je hláška, jak sděluje svýmu kámošovi, že 3 roky šukal jeho babu, ale jenom do prdele, protože sou kámoši, chch. A plno takovejch věcí, fakt dobrej film. Fakt. A pěkně mě zmátla ta informace o tom, že to je podle skutečné události.(21.6.2009)

• Frenegonda

Blbost na entou!!! Znovu bych na nekoukal ani kdyby mi platili...(2.5.2012)

Audiovizuálně zajímavý pseudodokument o populární DJ, kterému jeho životní styl přinesl ztrátu sluchu se kterou se pokouší po svém vyrovnat.(28.9.2012)

• - Na začátku filmu je řečeno, že je natočen podle skutečné události, avšak žádný Frankie Wilde ve skutečnosti neexistoval. Hudbu, kterou slyšíme ve filmu vytvořil DJ Sammy. (LINKIN)

• - Hlavní postava je inspirována skutečným DJ Robbie Wildem, který je od narození na jedno ucho hluchý a na druhé slyší jen na 20 %. (Yhitte)