poster

It's All Gone Pete Tong

 • Velká Británie

  It's All Gone Pete Tong

Hudební / Komedie / Drama

Velká Británie / Kanada, 2004, 90 min

Režie:

Michael Dowse

Kamera:

Balazs Bolygo
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Korbitch
  *****

  Tenhle film pro mě znamená úplně nejvíc na světě. Hlavně kvůli tomu, že kamarád prochází naprosto tím samým. Taky je to hudebník a tento film mu v tomto směru velmi pomohl. Když mi tohle přinesl kamarád před dvěma lety domů se slovy: "Není to komedie, přesto se budeš smát a možná místy brečet", tak jsem absolutně netušil, že nekecá. Paul Kaye, jinak nepříliš známý herec, zde podává výkon nejen s velkým V, ale také s velkým Ý, K, O i N. Příběh superůspěšného DJe Frankieho Wildea je story o muži, jenž ke všemu, ne však ku zdraví přišel. Postupem času úplně ohluchne a se životní situací se sžívá opravdu těžce. Zvlášt po tom, co mu žena zdrhne s jeho kámošem. Frankie šňupe tuny koksu a zapíjí to decákama whisky. A když už se rozhodne s drogami skoncovat, medvídek v růžových šatičkách, s kouzelnou hůlkou, mu to rozmluví. Neuvěřitelně silný příběh o totálním vyjetým hovadu, který se kvůli své vrozené vadě stane úplně jiným člověkem.Vivat, vivat a ještě jednou vivat.(6.4.2008)

 • Tomasso001
  ****

  Hello Ibizáááá:-) Origiálně natočený film o Dj Frankie Wildovi, který z clubové scény nakonec ohluchnul a vrhnul se po hlavě do drog(ne že by v nich před tím nebyl). Nakonec se vyhrabal ze dna a jeho comeback zahýbal Ibizou. Do toho jsou komenáře slavných Dj jako C.Coxe atd. Vytváří iluzi reálného příběhu. Dobrá hudba a hlavně neskutečně dobře zahraná hlavní postava v podobě Paula Kaye. Asi se ho mnozí ptali jako Macháčka po Samotářích a to si to doopravdy nikdy nezkusil??(6.9.2007)

 • korbitch22
  *****

  Jeden z nejlepších filmů,co jsem kdy viděl.dostal mě neuvěřitelný herecký výkon paula kaye,ale i téma filmu.mám blízko k taneční hudbě a tenhle snímek mě prostě dostal,ani po takové době co jsem ho viděl nenacházím ta správná slova.je to prostě nářez!!!!!!Neskutečný emocionální zážitek,dokonalá hudba....v tomhle sem nechal svoje srdce.(27.2.2007)

 • juta
  ****

  Výborně udělaný film, který vzbuzuje dojem, že jde opravdu o dokumentární snímek, který popisuje osud slavného DJe Frankieho. Já kdybych si nepřečetl zdejší zajímavost, tak bych tomu snad i uvěřil, že jde o film podle skutečné události. Stejně tak mě mile překvapily slavní DJs, kteří se zde objevili a které jsem před několika lety poslouchal, jako Tiësto nebo Paul van Dyk, teď už mám ale jiné objevy :-) O soundtracku ani nemusím povídat, je to prostě má krev, takže jsem byl spokojený. Chlupáč, který nemá rád, když jeho páníček nešňupe byl taky dobrej :D(14.4.2012)

 • Petroff
  ***

  Ten film není rozhodně žádná sláva. Vysoké hodnocení nechápu... Sakra, to stačí aby ve filmu figurovala taneční hudba a automaticky jde přes 80%? Extrémně idealizovanej příběh feťáka... stejně jako Berlin Calling - jen tohle je o něco starší... Pete Tong jako DJ byl bezpochyby veliká persona elektronický scény - dodnes snad mám někde zahrabanou kazetu Pete Tong ze 3 gramců, nahranou z CD Nonstop na Radiu 1 ještě někdy před r. 2000, ALE film není žádná sláva... dokonce jsem to ani nedokoukal...(21.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace