It's All Gone Pete Tong

Balazs Bolygo

Stuart Gazzard

Scénografie:

Paul Burns

Nevěříte, že sledovat boj s drogovou závislostí je děsná legrace? Věřte... Takhle pozitivní, každým coulem zábávný a ani chvíli nenudící film jsem už dlouho neviděl. Paul Kaye tu exceluje a pro mě osobně je to nejlepší herecký výkon, který jsem kdy viděl (a že jsem jich viděl :-) A to mu ještě zdatně sekunduje drogová závislost, ztvárněná dvoumetrovým medvědem mývalem v růžových šatičkách. Že už se v tom ztracíte? No jen se sami přesvěčte...(11.9.2007)

Rozpočet $2miliónyTržby USA $120,620Tržby Celosvetovo $1,591,879(21.8.2009)

Hodně povedený film. Tady je vidět, jak je noční život, drogy a všechno s tim spojený nebezpečný... Jinak herecké výkony a hudba jsou super.(9.11.2007)

Dobrý, leč poněkud přeceněný film. Klasické schéma doplněné taneční hudbou, kvůli níž všichni automaticky hodnotí pěti hvězdičkami.(11.12.2011)

Wau. Verila bych, ze to tak skutecne mohlo byt a smekam pred neuveritelnym vykonem Paula Kaye, ktery genialne ztvarnil totalni smazku, kam se v tomhle hrabe Trainspoting. Dostalo me to a to styl teto "hudby" nemusim..(15.4.2009)

• - Hlavní postava je inspirována skutečným DJ Robbie Wildem, který je od narození na jedno ucho hluchý a na druhé slyší jen na 20 %. (Yhitte)

• - Na začátku filmu je řečeno, že je natočen podle skutečné události, avšak žádný Frankie Wilde ve skutečnosti neexistoval. Hudbu, kterou slyšíme ve filmu vytvořil DJ Sammy. (LINKIN)