It's All Gone Pete Tong

Balazs Bolygo

Stuart Gazzard

Scénografie:

Paul Burns

Zpověď DJe, ve kterém je od každého kus pravdy jen překonvertovaná do té nejsyrovější a nejztřeštěnější podoby jaká kdy mohla být. Od tvůrců Human Traffic je tohle sice očekávané ale na druhou stranu dost závažné téma. DJ, který hraje a přitom neslyší se jen tak často nevidí a rozhodně za tím totiž stojí velký kus cesty osudem, který někomu není dán, ale někomu naopak jo, jenže ho není schopen využít nebo si ho naopak nevšímá. Příběh je o tom, jak někdo ke štěstí příjde a aniž si toho všimne vyprchá a už se nevrátí. Poté je ona síla vůle tím hlavním tahounem, který se snaží o nemožné a nakonec se daří i to, do čeho by člověk nevložil ani naději. Je to trochu vážná komedie, ale plná parádní taneční muziky, nádherné Ibizy a výtečné atmosféry razící si trnitou cestu skrz neskutečno a ačkoliv se to nezdá, rozhodně se mu to daří. Mimochodem se říká, že Paul Kaye většinu scén natočil vožralý jak kbelík a možná právě proto je všechno tak fantasticky autentické. Možná je tento film určen pro určitou cílovou skupinu lidí, ale věřím, že má co nabidnout i širšímu publiku.(5.11.2007)

Tak pro začatek vyfakujem AngelAngie když ví o hudbě hovno...Co říct o filmu, po hudební stránce nic moc, ale o to nejde, horěí je že být velký neznaboh tak si řeknu že celá takhle hudební maškara je jen o koksu, šukání a penězích. Nezapomenutelné scény s pandou, či co to bylo za medvěda. Dále nezapomenutelné hlášky v čele s ukrutným slovníkem. Jestli to nebylo moc přikrášlené tak smekám před tímto hudebníkem. Nebude trvat dlouho a podobný film se možná natočí i o Tiestovi, Arminovi, Ferrym atd.. pokud si kluci nedaj bacha na volume :) . V autě samozřejmě nestlumým ani kousek !(3.8.2009)

Dobrý, leč poněkud přeceněný film. Klasické schéma doplněné taneční hudbou, kvůli níž všichni automaticky hodnotí pěti hvězdičkami.(11.12.2011)

Jeden z těch filmů, které jsou podle skutečnosti a ještě k tomu výborně udělané. Vcuclo mě to a měla jsem pocit, že s jedním z těch bláznů (kteří hýbou světem), můžu zažít kus jeho mimořádně ujetého života. Vřele doporučuji...(15.5.2008)

Hodně povedený film. Tady je vidět, jak je noční život, drogy a všechno s tim spojený nebezpečný... Jinak herecké výkony a hudba jsou super.(9.11.2007)

• - Hlavní postava je inspirována skutečným DJ Robbie Wildem, který je od narození na jedno ucho hluchý a na druhé slyší jen na 20 %. (Yhitte)

• - Na začátku filmu je řečeno, že je natočen podle skutečné události, avšak žádný Frankie Wilde ve skutečnosti neexistoval. Hudbu, kterou slyšíme ve filmu vytvořil DJ Sammy. (LINKIN)