poster

It's All Gone Pete Tong

 • Velká Británie

  It's All Gone Pete Tong

Hudební / Komedie / Drama

Velká Británie / Kanada, 2004, 90 min

Režie:

Michael Dowse

Kamera:

Balazs Bolygo

Střih:

Stuart Gazzard

Scénografie:

Paul Burns
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DwayneJohnson
  ****

  It's All Gone Pete Tong. Napůl hraný film a napůl dokument. Sex, zase sex, hektolitry alkoholu a asi tak tuna koksu. To se pak člověk nemůže divit, že to ten Frankie zase až tak nezvládl a podepsalo se to hlavně na jeho sluchu. Ale tenhle chlapík (výborný Paul Kaye) má jednu vlastnost a to pevnou vůli a dokáže, že muzika se dá tvořit bez toho, aniž by člověk slyšel. Zajímavé, hlavně po hudební stránce a s jedním velikým ponaučením pro všechny - nic se nemá přehánět!(10.4.2015)

 • Renton
  ****

  Scénář: Michael Dowse .. Ibiza is ...(30.5.2007)

 • korbitch22
  *****

  Jeden z nejlepších filmů,co jsem kdy viděl.dostal mě neuvěřitelný herecký výkon paula kaye,ale i téma filmu.mám blízko k taneční hudbě a tenhle snímek mě prostě dostal,ani po takové době co jsem ho viděl nenacházím ta správná slova.je to prostě nářez!!!!!!Neskutečný emocionální zážitek,dokonalá hudba....v tomhle sem nechal svoje srdce.(27.2.2007)

 • boblig
  ***

  Dobrý, leč poněkud přeceněný film. Klasické schéma doplněné taneční hudbou, kvůli níž všichni automaticky hodnotí pěti hvězdičkami.(11.12.2011)

 • mr.kliky
  ****

  skvělý mockument, který má spád, užasný postavičky a nejlepší symbol pro drogovou závislost(3.4.2013)

 • - Na začátku filmu je řečeno, že je natočen podle skutečné události, avšak žádný Frankie Wilde ve skutečnosti neexistoval. Hudbu, kterou slyšíme ve filmu vytvořil DJ Sammy. (LINKIN)

 • - Hlavní postava je inspirována skutečným DJ Robbie Wildem, který je od narození na jedno ucho hluchý a na druhé slyší jen na 20 %. (Yhitte)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace