poster

It's All Gone Pete Tong

 • Velká Británie

  It's All Gone Pete Tong

Hudební / Komedie / Drama

Velká Británie / Kanada, 2004, 90 min

Režie:

Michael Dowse

Kamera:

Balazs Bolygo

Střih:

Stuart Gazzard

Scénografie:

Paul Burns
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  ****

  Ibiza is… Komentář bude obsahovat náznaky SPOILERŮ! Mám rád filmy, kde se hrdina vypořádává s osudem, a i když je (zpočátku) Frankie typickým (?) příkladem toho, co z vás udělají peníze a sláva (drogy, alkohol atd...) ale jakmile ohluchne a přestane se vším, jen aby se mohl na chvíli vrátit ke své hudbě, stává se film skvělým. Osobně mě bavila více tato část, kdy se zbavuje závislosti na drogách a kdy se učí znovu žít se svým postižením. Proti stylu hudby, která zde hrála, nic nemám, a proto jsem se po většinu času i bavil. Takže za mě je It's All Gone Pete Tong výborným snímkem, který si někdy ještě jednou dám. A uvidíme, třeba mě to napodruhé bude bavit ještě víc… 80 %.(27.9.2011)

 • predators
  ****

  Překvapivě pěkný "dokument". Zpočátku jsem váhal, mám-li se na něj podívat, ale nyní po jeho zhlédnutí musím hodnotit jedině kladně. Pro fanoušky taneční hudby povinnost, pro ostatní nic na přemýšlení, ale alespoň uvidí vcelku zajímavé story.70%(1.9.2007)

 • DwayneJohson
  ****

  It's All Gone Pete Tong. Napůl hraný film a napůl dokument. Sex, zase sex, hektolitry alkoholu a asi tak tuna koksu. To se pak člověk nemůže divit, že to ten Frankie zase až tak nezvládl a podepsalo se to hlavně na jeho sluchu. Ale tenhle chlapík (výborný Paul Kaye) má jednu vlastnost a to pevnou vůli a dokáže, že muzika se dá tvořit bez toho, aniž by člověk slyšel. Zajímavé, hlavně po hudební stránce a s jedním velikým ponaučením pro všechny - nic se nemá přehánět!(10.4.2015)

 • Renton
  ****

  Scénář: Michael Dowse .. Ibiza is ...(30.5.2007)

 • juta
  ****

  Výborně udělaný film, který vzbuzuje dojem, že jde opravdu o dokumentární snímek, který popisuje osud slavného DJe Frankieho. Já kdybych si nepřečetl zdejší zajímavost, tak bych tomu snad i uvěřil, že jde o film podle skutečné události. Stejně tak mě mile překvapily slavní DJs, kteří se zde objevili a které jsem před několika lety poslouchal, jako Tiësto nebo Paul van Dyk, teď už mám ale jiné objevy :-) O soundtracku ani nemusím povídat, je to prostě má krev, takže jsem byl spokojený. Chlupáč, který nemá rád, když jeho páníček nešňupe byl taky dobrej :D(14.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace