It's All Gone Pete Tong

Balazs Bolygo

Stuart Gazzard

Scénografie:

Paul Burns

skvělý mockument, který má spád, užasný postavičky a nejlepší symbol pro drogovou závislost(3.4.2013)

Tenhle film pro mě znamená úplně nejvíc na světě. Hlavně kvůli tomu, že kamarád prochází naprosto tím samým. Taky je to hudebník a tento film mu v tomto směru velmi pomohl. Když mi tohle přinesl kamarád před dvěma lety domů se slovy: "Není to komedie, přesto se budeš smát a možná místy brečet", tak jsem absolutně netušil, že nekecá. Paul Kaye, jinak nepříliš známý herec, zde podává výkon nejen s velkým V, ale také s velkým Ý, K, O i N. Příběh superůspěšného DJe Frankieho Wildea je story o muži, jenž ke všemu, ne však ku zdraví přišel. Postupem času úplně ohluchne a se životní situací se sžívá opravdu těžce. Zvlášt po tom, co mu žena zdrhne s jeho kámošem. Frankie šňupe tuny koksu a zapíjí to decákama whisky. A když už se rozhodne s drogami skoncovat, medvídek v růžových šatičkách, s kouzelnou hůlkou, mu to rozmluví. Neuvěřitelně silný příběh o totálním vyjetým hovadu, který se kvůli své vrozené vadě stane úplně jiným člověkem.Vivat, vivat a ještě jednou vivat.(6.4.2008)

Ľudia potrebujú hrdinov. A potrebujú aj rozprávky. 7/10.(7.11.2013)

Tak pro začatek vyfakujem AngelAngie když ví o hudbě hovno...Co říct o filmu, po hudební stránce nic moc, ale o to nejde, horěí je že být velký neznaboh tak si řeknu že celá takhle hudební maškara je jen o koksu, šukání a penězích. Nezapomenutelné scény s pandou, či co to bylo za medvěda. Dále nezapomenutelné hlášky v čele s ukrutným slovníkem. Jestli to nebylo moc přikrášlené tak smekám před tímto hudebníkem. Nebude trvat dlouho a podobný film se možná natočí i o Tiestovi, Arminovi, Ferrym atd.. pokud si kluci nedaj bacha na volume :) . V autě samozřejmě nestlumým ani kousek !(3.8.2009)

Překvapivě pěkný "dokument". Zpočátku jsem váhal, mám-li se na něj podívat, ale nyní po jeho zhlédnutí musím hodnotit jedině kladně. Pro fanoušky taneční hudby povinnost, pro ostatní nic na přemýšlení, ale alespoň uvidí vcelku zajímavé story.70%(1.9.2007)

• - Na začátku filmu je řečeno, že je natočen podle skutečné události, avšak žádný Frankie Wilde ve skutečnosti neexistoval. Hudbu, kterou slyšíme ve filmu vytvořil DJ Sammy. (LINKIN)

• - Hlavní postava je inspirována skutečným DJ Robbie Wildem, který je od narození na jedno ucho hluchý a na druhé slyší jen na 20 %. (Yhitte)