poster

It's All Gone Pete Tong

 • Velká Británie

  It's All Gone Pete Tong

Hudební / Komedie / Drama

Velká Británie / Kanada, 2004, 90 min

Režie:

Michael Dowse

Kamera:

Balazs Bolygo

Střih:

Stuart Gazzard

Scénografie:

Paul Burns
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  ****

  Ibiza is… Komentář bude obsahovat náznaky SPOILERŮ! Mám rád filmy, kde se hrdina vypořádává s osudem, a i když je (zpočátku) Frankie typickým (?) příkladem toho, co z vás udělají peníze a sláva (drogy, alkohol atd...) ale jakmile ohluchne a přestane se vším, jen aby se mohl na chvíli vrátit ke své hudbě, stává se film skvělým. Osobně mě bavila více tato část, kdy se zbavuje závislosti na drogách a kdy se učí znovu žít se svým postižením. Proti stylu hudby, která zde hrála, nic nemám, a proto jsem se po většinu času i bavil. Takže za mě je It's All Gone Pete Tong výborným snímkem, který si někdy ještě jednou dám. A uvidíme, třeba mě to napodruhé bude bavit ještě víc… 80 %.(27.9.2011)

 • Malarkey
  ****

  Zpověď DJe, ve kterém je od každého kus pravdy jen překonvertovaná do té nejsyrovější a nejztřeštěnější podoby jaká kdy mohla být. Od tvůrců Human Traffic je tohle sice očekávané ale na druhou stranu dost závažné téma. DJ, který hraje a přitom neslyší se jen tak často nevidí a rozhodně za tím totiž stojí velký kus cesty osudem, který někomu není dán, ale někomu naopak jo, jenže ho není schopen využít nebo si ho naopak nevšímá. Příběh je o tom, jak někdo ke štěstí příjde a aniž si toho všimne vyprchá a už se nevrátí. Poté je ona síla vůle tím hlavním tahounem, který se snaží o nemožné a nakonec se daří i to, do čeho by člověk nevložil ani naději. Je to trochu vážná komedie, ale plná parádní taneční muziky, nádherné Ibizy a výtečné atmosféry razící si trnitou cestu skrz neskutečno a ačkoliv se to nezdá, rozhodně se mu to daří. Mimochodem se říká, že Paul Kaye většinu scén natočil vožralý jak kbelík a možná právě proto je všechno tak fantasticky autentické. Možná je tento film určen pro určitou cílovou skupinu lidí, ale věřím, že má co nabidnout i širšímu publiku.(5.11.2007)

 • Renton
  ****

  Scénář: Michael Dowse .. Ibiza is ...(30.5.2007)

 • F.man
  *****

  Frankie Wilde je DJ, jemuž leží u nohou celá Ibiza. Užívá si prachů, nádherných ženských a kila skvělého kokainu. Hell Yeah! V tom nejlepším však Frankie zjišťuje že přichází o sluch - o nejcenější věc DJ'e. A právě o přijetí a vyrovnání se s faktem, že to co Frankie uměl nejlépe už dělat nemůže, je snímek It's All Gone Pete Tong, ve kterém naprosto exceluje Paul Kaye. Jeho vzhled, mimika, jeho herectví (...) pozvedá postavu Frankieho Wilda do žebříčku těch nejlepších charakterů, které jsem zatím mohl na stříbrném plátně vidět. Ať jsou to jeho extatické stavy, deprese, poznávání nového života, smíření... No prostě wow! Navíc ani scénář a režie nezůstala pozadu a celý snímek jen tak prázdně neplyne, ale zanechává v divákovi citelnou stopu. A i když je trance na spodku mých hudebních preferencí, seděl mi i sountrack... Ať přemýšlím jak přemýšlím, nemám jediný problém s plným hodnocením. Everybody should have at least two Austrian mates. Everybody should have at least two.(3.10.2009)

 • predators
  ****

  Překvapivě pěkný "dokument". Zpočátku jsem váhal, mám-li se na něj podívat, ale nyní po jeho zhlédnutí musím hodnotit jedině kladně. Pro fanoušky taneční hudby povinnost, pro ostatní nic na přemýšlení, ale alespoň uvidí vcelku zajímavé story.70%(1.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace