It's All Gone Pete Tong

Hudební / Komedie / Drama

Velká Británie / Kanada, 2004, 90 min

Michael Dowse

Balazs Bolygo

Překvapivě pěkný "dokument". Zpočátku jsem váhal, mám-li se na něj podívat, ale nyní po jeho zhlédnutí musím hodnotit jedině kladně. Pro fanoušky taneční hudby povinnost, pro ostatní nic na přemýšlení, ale alespoň uvidí vcelku zajímavé story.70%(1.9.2007)

• Allien.9

Hudba OK, ale to je asi tak všechno...(10.12.2009)

To je ale život ! Pecka film, nejvíc bych se teď vyšňup!(14.5.2011)

Mooc dobrý filmeček o hudbě kterou zrovna nemusím....Je to o lidských vášních(hudba,drogy,ženy.......),smyslech a odhodlání,,takže se to neomežuje jen na DJ-trance-dance ale má to i širší záběr a hlubší dopad..........Mimochodem ač se film tváří jako "podle skutečných událostí" tak Frankie Wilde je vlastně smyšlená postava :D ... zkuste si tuhle DJlegendu najít třeba na youtube..nenajdete nic než ukázky z tohodle filmu-žádné rozhovory,žádné live záznamy..nic :D=genialita(19.9.2009)

Frankie Wilde je DJ, jemuž leží u nohou celá Ibiza. Užívá si prachů, nádherných ženských a kila skvělého kokainu. Hell Yeah! V tom nejlepším však Frankie zjišťuje že přichází o sluch - o nejcenější věc DJ'e. A právě o přijetí a vyrovnání se s faktem, že to co Frankie uměl nejlépe už dělat nemůže, je snímek It's All Gone Pete Tong, ve kterém naprosto exceluje Paul Kaye. Jeho vzhled, mimika, jeho herectví (...) pozvedá postavu Frankieho Wilda do žebříčku těch nejlepších charakterů, které jsem zatím mohl na stříbrném plátně vidět. Ať jsou to jeho extatické stavy, deprese, poznávání nového života, smíření... No prostě wow! Navíc ani scénář a režie nezůstala pozadu a celý snímek jen tak prázdně neplyne, ale zanechává v divákovi citelnou stopu. A i když je trance na spodku mých hudebních preferencí, seděl mi i sountrack... Ať přemýšlím jak přemýšlím, nemám jediný problém s plným hodnocením. Everybody should have at least two Austrian mates. Everybody should have at least two.(3.10.2009)