Na Štědrý večer v klubu Styxx v Paříži potká Bart a jeho dva šupáčtí kamarádíčci barmanku Yasmine a kostymérku Eve. Po hádce v nočním klubu pozve Eve skupinku výtečníků k sobě domů na venkov. Před cílem však narazí na stádo koz vedené výstředním pastevcem a uctívačem ďábla Josephem (Vincent Cassel). Ten jim během Štědrého večera odhalí svůj skutečný záměr, při kterém poteče krev… Hlavní roli v tomto drsném hororu si zahrál Vincent Cassel, manžel Moniky Belucci a především francouzský herec známý z filmů Purpurové řeky a Dannyho parťáci 3. (oficiální text distributora)

JimDeNiro

Co toto bylo zase za píčovinu. No asi jsem to tak úplně nepobral asi jak bych měl. Stačila mě ta čoklí hoňka. Čekal jsem horor, ne bizarní kokotinu. Ta jedna hvězda je za Vincenta Cassela,ten je skvělý,i když i v této pošuk roli sympatický. 5% A kde jako byla ta Monica Bellucci?????? ()

Knor

Další z historek z ,,vražedného kdesi buranova", tentokrát s šíleným Vincentem Casselem, kterej byl rohodně to nejlepší, co může tento film nabídnout, do role vidláckýho psychopata se vyloženě vcítil :-) Co je největší průser - obsazení klaďasů nebo tzv. hrdinů, horší bandu nesympatickej debilů a krav jsem snad ještě neviděl, opravdu něco strašnýho, přál jsem jim mnohem horší věci, než co se jim ve filmu stali. Nevím no, je to hodně podivnej snímek, jako horor to moc neobstojí, uvítal bych víc brutality a méně buranství. Škoda, vypadalo to na první pohled slibněji. ()

R.O.man odpad!

Preboha, ktorý magor dal dohromady túto úchylárnu! Nemalo to hlavu ani pätu, snažilo sa to byť moc americké ale vznikla z toho nechutná francúzska sračka. Viem z toho iba toľko, že sa to odohrávalo počas štedrého dňa nekde na sedlači a či som sa toho mal báť alebo plakať nad stratou času.... Ozaj netuším.... A nezachránili to ani tie dve krásne baby čo tam "hrali". ()

monty.cl

Tak i frantíci si natočili svůj buranský horor a podle mě se vcelku vydařil,hromada kvalitních vidláckých dementů a skvělý Vincent Cassel v hlavní roli, paráda! 70% ()

Solverino

zajímavé, k čemu se Cassel je ochotný propůjčit? :( nudná tuctová francouzská multikulturní vyvražďovačka = velmi slabé! ()

Boudyy

Dost na hovno. Hodně dlouhou dobu se ve filmu nic neděje, prostě banda anarchistických barevných (no jo, jeden byl bílej) trotlů přijedou na chatu, kterou obývají podivní lidé, včele s tátou Josifem (náhoda, že vypadal jak Josif Stalin zamlada?). Furt nic, náznaky, srandičky, až se pak v jednu chvíli zhasne a to má začít finále grande. Jenže to je tak slabé, že i já bych na tak chatrnou zápletku a možnosti vymyslel lepší, napínavější a strašidelnější (ta obří loutka v dílně, to mělo být co???). Téměř na konci se všichni rozutečou a pak přijde "twist", který vůbec nic nevysvětluje a těžko říct, zda tvůrci vědí, proč tam je. Nakonec chcípne ten nejblbější z blbých a je po všem. Ovšem, úplně poslední obraz kamery a poté hudba titulků vyvolala na mém těle divný pocit, za to ta jedna hvězda. ()

Olafson

Láskyplný film z Francouzského venkova. Vincent Cassel neboli Josef měl s rasově vyváženými leč nesympatickými puberťáky ještě svatou trpělivost, zasloužili si mnohem horší osud a hlavně dřív. ()

Pitryx

Já tenhle druh filmů mohu, ale tak dlouho čekat, než se začne něco dít, a i pak to nestojí za moc… No, zajímavé obličeje, zvláštní atmosféra a další plusy nějak ne a ne najít. Konec také zklamal, i když se pokusil o rádoby vtipné vysvětlení. Je mi líto nedat vůbec a nic proto tedy aspoň to málo. 201310208308/8731 ()

Miloško

zaujímavý,trochu úchylný horor s famozne zahranou postavou správcu Josepha. (Vincent Cassel - ozaj nechutný diabol). Občas sa však postavy vo filme správajú dosť nelogicky, veď to ča sa deje v tejto osamotenej usadlosti počas Štedrého večera by každeho normálneho jedinca prinútili okamžite odísť preč. Ale zas to by nevznikol tento film.[DVD] ()

Lewaso

Vlastně ani nevím, co bych měl napsat, abych vyjádřil pocit z filmu, který jsem zhltnul od A do Z se všemi úchylárnami a krevními excesy. Snad to, že je pravděpodobné, že na malé (ale opravdu malé) vesnici mohou žít velmi veselí mutanti... ()

Mikecat odpad!

Nasprostastá blbosť, ktorá nemá skoro nič spoločné s hororom, dej sa odlepuje poooomaaalyyy ako z chlpatej deky, nie je tu nič ani mystické ani tajomné nieto strašné, nuda, nuda, nuda zabitý čas a nemá to nič nič do seba, žiadne efekty, no proste nič, čo by mohlo aspoň trocha zachrániť! ()

Valenta28

Tento film mě velice baví. Viděl jsem ho již několikrát a musím říct, že je to vyvedený horůrek na dobrou noc. Líbí se mi na něm perfektní herecké výkony, lehčí sexuální kontext smíchaný s tajemností a divností obyvatel venkova. Je to něco originálního, k čemu se vždy rád vracím. ()

chiara

vincent cassel a jeho sestra su perfektny parik. dost cudny film, skoro cely film som cakal kedy sa konecne nieco stane a stale nic, az uplne na konci sa nieco zacalo diat. ()

sAreOn

Tak nějak doufám, že to Cassel nemyslel vážně... Každopádně zahrál to zajímavě, možná i proto dávám 2* (jinak by to mělo ještě míň). Zhrnul bych to takto... kecy, kecy, nic se neděje, náznky něčeho hodně crazy, zas se nic neděje, nějaké ty erotické pasáže, trošku krve... a pomatenej závěr... Vincente, už prosím nehraj v nišem podobným! 30% ()

efialtes

Kdyby čistě náááhodou Satan neexistoval,museli by ho kvůli těm spratkům vymyslet,tak napřesdržku byli,bohužel scénář nedovolil aby,SPOILER,zachrčeli komplet všichni ti mladí a neklidní..To,že se jedná v podstatě o hororkomedii dokazuje vypečený závěr filmu,který si vysloužil hvězdu navíc:) ()

veverysiak

To mám za to, že som sa podujal na týždeň indie hororíkov, sedemdesiat minút bizarných nezmyslov pozliepaných do nesúrodého príbehu, pár minút slabučkej mäsiarčiny a desať minút psychedelického odvaru, toto nemá s hororom nič spoločné, hádžem to do škatule Zhodou okolností raz videná nepozerateľná moderna, takže 25%. ()

Evbad

Parta fáákt hustejch týpků ve fáákt hustým fáru s fáákt pěknýma kočkama přijíždějí do fáákt divnýho zámečku kde vládne fáákt úchylnej správce. Horor je to dost pofidérní, zato obstojí jako celkem veselá podiváná a exkurz na francouzký venkov, kde se chlemtá mlíko rovnou z kozích cecků a kde místním drnohryzům vládne vrchní vidlák Cassel jako sestroprznič a hledač lidských očí. ()