Na Štědrý večer v klubu Styxx v Paříži potká Bart a jeho dva šupáčtí kamarádíčci barmanku Yasmine a kostymérku Eve. Po hádce v nočním klubu pozve Eve skupinku výtečníků k sobě domů na venkov. Před cílem však narazí na stádo koz vedené výstředním pastevcem a uctívačem ďábla Josephem (Vincent Cassel). Ten jim během Štědrého večera odhalí svůj skutečný záměr, při kterém poteče krev… Hlavní roli v tomto drsném hororu si zahrál Vincent Cassel, manžel Moniky Belucci a především francouzský herec známý z filmů Purpurové řeky a Dannyho parťáci 3. (oficiální text distributora)

BarVo

Dobrú chvíľu som váhala, či je to tak strašne zlé alebo tak veľmi dobré... Hodnú časť tohto hororo- thrilleru, či čo to malo byť, som sa skôr zabávala. Cassel zrejme čerpal inšpiráciu pre svojho dementa u Pythonovcov. Ostatne, on bol jediný dôvod, že som to vôbec dopozerala. A kvôli nemu nejdem s hodnotením ešte nižšie. Je pekné, že svojim menom otvára dvere mladým a nádejným. Akurát by si mohol najprv poriadne prečítať tie ich scenáre. ()

Mukl007

Vyloženě podprůměrný film, který má s žánrem hororu pramálo společného. Náznaky námětu ve filmu jsou, ale zpracování je prostě strašné. Celý děj bych shrnul asi takto: Dva mladí nadržení chlapci se snaží užít si s mladými divnými slečnami, ostatní děj je nepodstatný. Bohužel chlapecká nadrženost je vyjádřena způsobem, že by snad i 12 let starý klučina kroutil nevěřícně hlavou a snažil se jim poradit. Jedna hvězdička pouze za to, že jsem to dokoukal s očekáváním, jestli konec bude stejně slabý jako celý film. Bohužel byl. Jenom mě mrzí, že se k hraní v téhle slátanině propůjčil i Vincent Cassel. ()

mokrasek

Špatné, špatné, špatné. Už po téměř 15 minutách jsem to chtěl vypnout, ale tak trochu ze slušnosti k Vincentovi a Monice jsem čekal do konce a ... trpěl. A znáte to, když se trpí u filmu, tak je něco špatně. ()

moriero

99% postav jsou brutálně nesympatičtí debilové, kterým od první minuty přejete vyvržení obřadní dýkou athame. To 1% tvoří démonický Vinca, kterému zase přejete dobře nabroušené ostří. A jedině on to zachraňuje od odpadu. Hodnotím 14%. ()

F2003F

Napozeranú mám väčšinu New French Extremity, ale toto má byť čo? Aké jatka opisujete prosím vás? Asi som sa díval na iný film lebo toto nebolo ani desivé ani brutálne. Nevkusnejšie obsadiť by to dokázal fakt len málokto a urobiť zo zápornej postavy sympatickejšiu než kladné chce fakt veľké vlohy. Nechutné ani vtipné takisto vôbec. V tomto výplode nefunguje vonkoncom nič okrem ako-tak zvládnutej atmosféry z prostredia, aj keď neverím, že by vedeli ako sa im to podarilo. Záver totálne debilný, postavený na hlavu rovnako ako celý zmätený dej, ktorý sa stráca v sebe viac než scenár nevediaci sa zmysluplne rozhodnúť aké charaktery postavy prezentujú. Potenciál by sa aj našiel, ale tvorcovská neschopnosť ignoruje všetky predpoklady či výstrahy. Sledovať sa to dá bez závratného nudenia, príbeh celkom zaujímavý veď miestami aj načŕta menšiu pôsobivosť (historka), ibaže to nedokáže využiť ani poriadne pretaviť. ()

THORasgard odpad!

Nechápu. Francouzi se buď podílejí na geniálních dílech, nebo točí naprostě chujoviny. Co z toho tohle asi bylo? I kdyby každý ze zůčastněných (ne)herců měl tvář Vincenta Cassela (co mu dali, že v tom hrál?!) bude to pořád neuvěřitelná sračka. ()

morbido odpad!

Teda nečakal som nejaké zázraky ked som sa chystal to pozriet ale toto je čistokrvná nuda...neviem prečo by to mal byt horror ved sa tam celú dobu nič nedeje akurát teda vincent cassel sa tvári ako kretén. ()

Timy68

Tak tohleto vážně ne. Ani omylem. Nechápu, že jsem uvěřila tak lákavýmu titulu jako je 'Satan'. 3/4 filmu se nic nedělo a nakonec se to všechno semlelo za, kolik to mohlo bejt, deset patnáct minut. Psychopat, který vypadal jako bezdomovec Danny Trejo, s celou familií, snažící se získat orgány a 'náhradní díly' pro svýho novýho přírustka... Nic moc. * ()

sMIke54

"WTF?" Tahle zkratka mě napadla hned po slhédnutí tohoto filmu. Vůbec jsem ho nepobral a ani pořádně nevím, o co v něm šlo. Opravdu jsem zmatený. Ale abych byl féroví, tak tomu musím dát 3*, jelikož jsem neměl pocit trapnosti, nepředvídal jsem průběh a hlavně je zde pár hezkých erotických/ skoroerotických scén s pěknými hlavními herečkami. ()

uprchlice odpad!

Úchylárna nejvyššího kalibru. Toto bylo i na mě moc. Dementní herci a scénář dohromady. Režisér si dal asi travku a šel se zhulit do bordelu, jelikož tento film byl neskutečně trapný, dementní a zbytečný. Na Můj vkus příliš hloupý. Francouzi neuspěli. ()

sibskyn

Autoři by udělali lépe kdy z toho udělali jen komedii a mohli do toho lehce hodit ty snové scény, protože ze začátku jsem se doopravdy bavil a smál na celé kolo, ale od půlky se to snaží ladit do hororu a tím se kazí naprosto všechno. Vincent Cassel je super, ale to je jediná postava, která není otravná. škoda, doufám že v budoucnu režisér natočí nějakou pořádnou komedii, to by mu totiž šlo dobře. ()

DeLonge

Njn už jen ten název mi měl napovědět o co tu půjde. Že to bude fakt totální "satanský" a odpudivý zlotvor. A ano, vskutku byl. Tady mohou být spokojeni jen vyznavači nechutností, lidské debility a neuvěřitelně mdlých hereckých výronů. Ostatní diváci však s největší pravděpodobností hodí tyčku. Stejně jako já. Tfuj, tfuj, tfuj. Nikdy víc. ()

Emil69

laicky řečeno blábol jak vepř,prostě mi přijde,že scénárista byl dost sjetej a režisér dost dobře zaplacenej aby toto dílo natočil ()

mezonek odpad!

Vždyť to vůbec není horor ani thriller, je to vyplýtvaný čas. Je to jen zvrácený, úchylný a psychopatický nesmysl. Viděl jsem pouze závěrečných 10 minut a bohatě mi to stačilo. Děkoval jsem bohu, že jsem nepřišel k televizi dřív. To už se raději zfetujte lysohlávkama a běžte do temného lesa. ()

Pollini

Bylo to syrové, nechutné, ale tak nějak trapně. Obvykle mám ráda obscenosti, ale v tomto filmu je nějak nedostatečně vysvětlena příčina nebo pohnutky. Úplně hrozbě to natočeno nebylo, jenom tmu chyběla lepší logika věci. ()