dave91

Docela schopné.Škoda jen toho,že rozjezd byl hodně dobrý a slibný a vysoko nasazenou laťku se nepodařilo udržet,natož pak ještě zvýšit.Hezké slečny.Rozhodně si dali práci s výběrem.U mě zvítězila švédka. ()

Wolfvater

Přestože mám podobný styl vyprávění rád, zde říkám, že co je moc, to je moc. Vleče se to, opravdu jsem chvílemi nevěděl, zda to nevypnout. Pak se to rozjede, aby to opět nepochopitelně zabrzdilo... Zkrátka slabší chvilky se střídají s lepšími, ničeho převratného se však divák nedočká. Ne, propadák to jistě není, jen si myslím, že se z toho dalo vytěžit více. Takto mohu dát jen slabé 3 hvězdy. ()

ogheekapr

Člověk by ani nečekal od filmu, kde jsou na obálce prsa něco originálního se zajímavým příběhem. Nakonec se z toho vyklubala docela hluboká myšlenka (přiznávám, já najdu hlubokou myšlenku i v transformerech) a film mě zaujal víc než jsem čekal, stejně tak samotné zpracování se mi líbilo. Na první pohled to vypadá jako převážně romantický film, ale často je to spíše komedie s neokoukanými vtipy. Sice se všichni kromě hlavní postavy a jeho vyvolené chovají jak úplní magoři, ale to nevadí. Možná to mělo jen poukázat na to, jak je hlavní hrdina vidí. Nejde sice o dílo století, je to spíše oddychovka, ale možná právě proto se mi to tak líbilo. ()

MotMotkovich

Je to kunšt, natočit něco tak otřesně nudného. Hlavní "hrdina" naprostý trubec, nedalo se na něj ani chvíli dívat. Dávám 2*, za těch pár hezkých scének s nahatýma babama. Nechápu, jak někdo může tuhle fantasmagorii přirovnávat k Americké kráse. ()

Feacher

Asi mě film nezastihl v úplně ideálním rozpoložení, takže z něj nemám úplně dobré ani hezké pocity, a ani v průběhu jsem je nechytal. Actually mě to ani moc nebavilo. Ano, pohled na ženskou krásu krásný, myšlenky hlavního hrdiny velmi chytré a inspirující, obecně myšlenky v celém filmu zajímavé. Herecky taktéž fajn a i samotná idea je v pohodě. Jen mi to asi přišlo takové levné, lehce nezáživné. Pro mě hrana 3*/4*, ale vzhledem k tomu, že rozpoložení diváka není problém tvůrců, zanechávám 4*. ()

Bragi66

Svěží romantická komedie začínajícího režiséra ktará není zapatlaná přeslazenou romantikou. Ty momenty se zastavováním času se fakt povedly. Filmově velmi dobře vyrobeno podle scénáře, který ví, co chce říct. ()

starex

No nemislel som si ze za sa na to pozriem netusil som ze visoke hodnotenie na taky debilny film ako zastavenie casu vsak any troska komedie tam nebol po pravde sa mi nepaci ich humor. ()

P3RS3CUToR

Já sem kdysi brigádařil v podobném podniku a má slečna pro změnu studuje umění. Takže u tohoto filmu jsme se velmi pobavili. Téma nešťastně lásky a nespavosti je určitě hodně blízké hodně lidem, mě též. Oku lahodící filmové zpracování spolu s nádhernou hudbou mi z tohoto filmu vytvořilo hezký zážitek. Nemálo bylo i povedených vtipů a hlavní šéf, z toho jsem smíchy nemohl a to jsem zapomněl na to hlavní. Svlékání žen ve zmrazeném čase. To by se mi taky líbilo :). ()

tekedozai

Romanticke filmy nie su moja specialita, ba priam by sa dalo povedat ze sa im vyhybam. No tento pocit prijemne prekvapil. Sice neprekvapi drtivymi hereckymi vykonmi, ba ani humorom (anglicka suchota), ale celkovy sumar podava perfektne vyvazeny psychadelicku podivanu, ktoru zhltnete na jeden kus. Film ani tak neriesi problem (aj finalna zapletka sa mi marila strasne nasilu implementovana), skor len tak plynie a nechava sa unasat. Dal by som poctive a kvalitne tri *, ale svedska studentka ma priinutila dat * 4 ()

Aknelka

Milý film - milá hudba, obyčejně milí lidé, milý nepřekombinovaný příběh......... jo a s těmi modely pro akt to vypadá dost podobně i na našich VŠ - ne zrovna nejmladší, ne zrovna nejestetičtější starší pán v županu a pak ho sundá..... jen ten náš neměl střevní problémy ;-D ()

Aeon Craft

Nádherný film o kráse. Plný toho čo mám rád. Osobne by som ho priradil do sci-fi žánru, keďže zastaviť čas a okukávat je môj veľký sen. Filmu by som dal 120% ale bohužiaľ to nejde. Určite treba vidieť. ()

babuca

Toto ma teda veľmi neoslovilo. Už dávno mám za sebou obdobie, keď mi na uchvátenie filmu stačili ,,holé cicky,,. 3* iba s prižmúrenými očami. Proste ,, NIC MOC,, ! ()

stuj

O přitažlivosti ženskou krásou. O samotě myšlenek jednoho (nebo každého) člověka. Přemýšlivější víc než jsem z oficiálního popisu filmu čekal. S překvapením mi došlo, že se někdy cítím podobně. Po dlouhé době 5 hvězdiček. ()