chevronman

Jednoznačně pět. Dokonalá harmonie, dokonalá poezie, krásně lyrický film, který uvolní a vyrovná citlivou duši divákovu. Nic víc, nic miň k tomuto říct nemůžu. ()

rado3105

Vynikajuce, zaujimava komedia. Ziadny primitivny zidovsky humor alias Sandler. Scenky pri ktorych som sa siel popukat od smiechu - sampony...:D. Odporucam kazdemu, isto nie tuctovka. ()

BellaRagazza

Tohle mě opravdu posadilo na zadek. Nejsem velkým fandou psychologicko-sociopatických dramat, kde hlavní hrdina pět minut zírá na čajovou lžičku a větší minulost, ale nápad zastavovat čas a kreslit nahatý ženský? To nemůže nefungovat! Příjemným bonusem je ústřední dvojice E. Fox a S. Biggerstaff, kteří jsou tak mladí, krásní a roztomilí, až z toho jde hlava kolem. ()

karhy

Úžasný film, ktorý sa oplati vidieť. Skvelá réžia, hudba, kamera....hlavne sa mi tam páčil prechod do Benových spomienok, zastavený čas v supermarkete a dosť som sa bavil i na volovinách jeho kolegov. Len ten futbalový zápas tam bol podľa mňa zbytočný. Nejak mi do celého príbehu nepasoval :) ()

strpozdiv

Vymočené fluidum Americké krásy. Neuvěřitelná slátanina. A ty plky..."Čas letí a my jsem letadlo." To je nějakej špatnej vtip? ()

A.ZziK

Netuctově podaná vlastně docela tuctová romance. Zajímavá kamera, příjemná poetika, sympatický herci, zabavný figurky a několik fajnovejch vtipnejch scén. Film se bohužel občas trochu moc utápí v nudnejch táhlejch pasážích a finále mi příliš nesedlo, ale celkovej dojem je veskrze pozitivní. Příjemná jednohubka na ošklivej podzimní víkend. ()

josezuna

Anglický film o mladých a hlavne pre mladých. Nedoriešené a nevyriešené vzťahy mladého hrdinu sú okorenené jemnou erotikou doplnenou jeho schopnosťou zastaviť čas. Skôr priemer ako niečo výnimočné. Ale pozerateľné. Nečakajte žiadny nápor romantiky, humoru. Proste život vo vzťahu bez vzťahu. ()

Profík

Je to zajímavý film, takový docela nenápadný, ale docela se mi vryl pod kůži. Místy docela na hraně nudy, ale vždy se mu podaří se z toho vyzout, místy velká legrace, vizuálně rozhodně solidní. 75%. ()

nel.lyct.7

Film se mi líbil, zaujalo mne celkové pojetí. Viděla jsem obě verze (krátkou i delší). V krátké mi některé scény chybí, ale v té delší jsou některé poněkud dlouhé, například zdlouhavé procházení mezi regály s "modelkami". Každopádně se filmu nedá upřít originální příběh a nápadité scény, které v jiných filmech neuvidíte. ()

hujerita

Našiel som režiséra ktorý vie čo a ako natočiť a Cashback sa mi total brutal trafil do chuti. Úplná bomba a jednoducho som to zožral aj s navijakom. Odporúčam . ()

walsidal

Opuštěný Ben Willis těžce prožívá rozchod se Suzy a rozhodne se řešit své problémy se spánkem noční prací v supermarketu. Tady se dostane nejen do prazvláštní společnosti šéfa, spolupracovníků i Sharon, ale objeví i svoji podivuhodnou schopnost zastavovat čas. "Cashback" je zajímavá směs vzpomínek z dětství, reality, snění, lásky, umění, ženské krásy i humoru. ()

Sejkorka

Překvapivě výborný film kategorie Komedie / Drama / Romantický. Zaujme Emilia Fox (dcera herce Edwarda). V reálu o 9 let starší, než Ben (Sean Biggerstaff, známý z Harryho Pottera, kapitán jeho košťatového týmu). Hledal jsem v komparzu prsatou Keeley Hazell, je to jedna z těch "zmražených" nahatých ze supermarketu. Trochu mi ten film, nevím proč, připomíná náš Kouř. Nevím, snad je to podobou manažera supermarketu a Jana Slováka ? ()