Parta studentů střední školy se velmi dobře baví v místním zábavním parku. Rozhodnou se i pro Ďábelskou horskou dráhu. Jenže jedna z dívek, Wendy, má špatné tušení. Někteří kamarádi z horské dráhy vystoupí, jiní na atrakci zůstanou. Dráha se rozjede a po několika vteřinách vykolejí a všichni ve vozících zemřou. Předtucha se vyplnila. Po společném pohřbu obětí chce Wendy školu opustit. Spolužačky se jí snaží pomoci, aby se netrápila a nedávala si za vinu smrt ostatních. Kamarád Kevin objeví na internetu článek o pasažérech letu 180, kteří vystoupili kvůli zlé předtuše z letadla, jež později spadlo. Ti, co přežili, pak ale za nejasných okolností stejně zemřeli. Hrůzná vize se začne naplňovat. Smrt postupně nalézá všechny Wendiny přeživší kamarády. O pět měsíců později jsou naživu už jen Wendy, Kevin a Wendina sestra Julie. Smrt ale nezapomíná... (TV Nova)

Nerajohn

Nejslabší ze všech 3 dílů. V podstatě oddychové čekání na další smrt. Ale já se ptám ? V první vizi havárie na horské dráze jí způsobí vlastně kamera. Jenže její majitel i s kamerou pak před odjezdem z vozu vystoupí a havárie se přesto stane ? ()

redalert21

Ale jo, sice uplne o tom samem, ale co taky extra noveho v tom vymyslet, i kdyz par "novinek" v tom bylo. Pekne zpusoby umírání to zase joo : )) ()

cypher

Jedničku jsem sice neviděl, ale asi si to dokážu v hlavě docela představit po shlédnutí dvojky a trojky. Trojka je vcelku napínavě zfilmovaná, nicméně ještě pár minut a byla by to nuda. Jediné, co zvyšuje hodnocení je naprostá originalita jednotlivých smrtí, až na závěr filmu na slavnosti. Jinak slušných 55 %. ()

@nthr4X

Nene tak podle mě nejslabší ze všech NO . Ale pořád si drží slušnou úroveň lekaček a způsobů smrti i když ve 2 se mi zdály efektnější. 45% ()

TesterX

Další nastavená kaše už tolik nebaví. Úmrtí už nejsou tak pěkně vykonstrované, což zamrzí, protože to byl také hlavní tahák předchozích dvou snímků. ()

LoboNegro

Bohužel musím říct, že do tohoto vlaku už se asi znovu nastupovat nemělo. Scény mi příjdou jaksi nucené. Některé momenty jsou sice opravdu povedené, ale prostě 2x Final destination a dost. ()

DansteR

Zas a znova, smrti působí hrozně uměle, taktéž herecky nevýrazné. Další díl už vážně není potřeba. 60% ()

yelcin

Hlavný predstavitelia filmu sú mi sympatický ,ale v tomto diely to smrť prehnala. Neviem či bol úmysel scenáristou šokovať , pretože nevymysleli nič prevratné ,ale napr. smrť v solárku je cez čiaru. Nevadí mi , že boli uškvarené dve mladé cool blbky , nie som sexista len tých náhod je tam akosi priveľa. A tá mladá čajočka čo sa hrala na Hellraisera to bolo skôr komické ako hrôzostrašné. ()

Phlame

Jediný díl série, který jsem doposud viděl, takže jen těžko jej budu přirovnávat k předcházejícím či nadcházejícím filmům. Nicméně nenudil jsem se, smrti jsou řádně "chutné", příběh docela dává smysl a Mary Elizabeth je sympaťačka. Více k tomu snad budu mít co říct po shlédnutí ostatních dílu... až se k nim časem dostanu. //60%. V sobotu v 11 večer hold nic jiného nedávali.// ()

bulawaio

5/10. Lepší než druhý díl, navazující na jedničku s originálními mordy. Film má alespoň do poloviny dobré tempo, ale ke konci zbytečně ztrácí, ale tenhle díl ještě stojí za vidění. ()

Jason13

Další teen vyvražďovačka bez větších novinek. Jako malý upgrade se dají brát ty fotky, na kterých je naznačeno jak mají postavy umřít.. Jednotlivé smrti jsou sice opět dost vychytané, ale výš než na průměrnou zábavu to tahle série už vyhnat nemůže... ()

Saxos

Tento díl pokračující série jsem dřív nějak vynechal. Asi bylo hodně přeosudováno. Žádná změna, spousta rádoby kombinovaných náhod, kdy se filmový technik vyřádil, seká hlavy atp. ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (více)