Parta studentů střední školy se velmi dobře baví v místním zábavním parku. Rozhodnou se i pro Ďábelskou horskou dráhu. Jenže jedna z dívek, Wendy, má špatné tušení. Někteří kamarádi z horské dráhy vystoupí, jiní na atrakci zůstanou. Dráha se rozjede a po několika vteřinách vykolejí a všichni ve vozících zemřou. Předtucha se vyplnila. Po společném pohřbu obětí chce Wendy školu opustit. Spolužačky se jí snaží pomoci, aby se netrápila a nedávala si za vinu smrt ostatních. Kamarád Kevin objeví na internetu článek o pasažérech letu 180, kteří vystoupili kvůli zlé předtuše z letadla, jež později spadlo. Ti, co přežili, pak ale za nejasných okolností stejně zemřeli. Hrůzná vize se začne naplňovat. Smrt postupně nalézá všechny Wendiny přeživší kamarády. O pět měsíců později jsou naživu už jen Wendy, Kevin a Wendina sestra Julie. Smrt ale nezapomíná... (TV Nova)

lennyd

Skupina teenagerů se perfektně skvěle baví v lunaparku, až se rozhodnou vyzkoušet tu největší atrakci - obří horskou dráhu. Wendy (Mary Elizabeth Winstead) má ale při nástupu na dráhu vizi, že se vozík vykolejí a všichni zemřou. Díky jejímu hysterickému záchvatu s ní několik přátel z atrakce vystoupí. Všichni jsou zděšeni, když se její vize opravdu vyplní. Na velké díky přeživších ale nezbude moc času, protože smrt neodpouští, a jakmile se někdo jednou na seznamu ocitne, již se z něj nedostane ... K této sérii mám stejný názor Djkoma - klidně se rád podívám na dvacátý pátý díl, pokud bude stejně zábavný, jako všechny předtím - a ani mne nebude mrzet, že už od první chvíle je jasné, vo co go. Trojka ale i přesto přináší trochu originality - i když způsob smrti zachycený na fotografii byl, jestli si dobře vzpomínám již v Omen před 35 lety. Každopádně způsoby odchodu ze světa jsou opět vcelku zajímavé (solárko,..) takže za mně dobrý... ()

Phietros

Již vybočující díl s jinou partou lidí, kde se tentokrát krásné Wendy zjeví předtucha než nastoupí na horskou dráhu, že všichni zemřou. A jak už tomu bývá osud nabírá své vražedné temto a začne všechny zachráněné tvrdě stíhat ( solárko, fitko atd.). Na brutální scény bych řekl méňe akce, celkově hodně velký propad od dvojky a v celku působí jako splácanina všecho! Ale stále dobře stravitelné a zábavné. ()

demented

Nešťastná trojka. Vzhľadom na fakt, že sa k sérií vrátili pôvodní tvorcovia, človek by očakával kvalitatívny posun smerom nahor. Bohužiaľ, nestalo sa tak. Jediné čo film drží nad vodou sú rafinované úmrtia (aj keď niekedy už fakt dosť prekombinované). Pokiaľ dokážate pretrpieť otrepanú a nezaujímavú vatu medzi nimi, značne predvítateľný a nudný dej a v celku nezaujíamvých hercov - budete sa baviť :) ()

Aven

Kvalita této série filmů jde dolů dokonale sestupně. Do třetice už to na mě prostě nefungovalo. Víc krvavé a propracovanější smrtelné "nehody", ale atmosféra se nějak ztratila....alespoň pro mě. Pro ty, kdo neviděli první dva díly to je 3-4hvězdičkový film. ()

lumiros

Po originální jedničce a geniální dvojce přichází neoriginální a negeniální trojka, což se dalo čekat, ale i tak to je pořádný nářez, který Vás nebude nudit ani chvilinku. Navíc na DVD je interaktivní možnost měnit osud hrdinů. ()

sahe

Už jsem předpokládala jakým směrem se to bude ubíhat, věděla jsem z minulých dílů jak scénář bude vypadat... tedy jeho průběh... ovšem scény úmrtí, tedy to ne no... Nejhorší asi byla ta první - umíraly nejdýl a v bolestech... Ale jinak asi podalší ten film vidět nechci.... ()

Danny F.

Osud nás sice nemine ale s tímto stylem jak byl natočen tento díl, šlo mé nadšení rapidně dolů. Dolů kleslo i hodnocení. Málo inspirace od druhého dílu. Škoda. 60% ()

chubaka odpad!

Řečeno slovy z Mel Gibsona a Danny Glovera z mé milované Smrtonosné zbraně "Tohle bylo, ale slabý". Opravdu, už dlouho jsem se u filmu nenudil, jako u tohoto. ()

Beatle

Nekoukám na horrory, proto je možná můj zážitek o to intenzivnější, a jelikož jsem nikdy žádný Nezvratný osud neviděla, nemám s čím srovnávat. Tenhle snímek mě ale celkem bavil. Byl vágní dějem, neskutečně předvídatelný koncem, nudný hudbou, která sama vždycky upozornila na to, že se něco stane. Ale co se mě moc líbilo, byly všechny efekty umírání jednotlivých postav! Cákance krve jako z Hot Fuzzu, vtipný situační humor, kdy někomu něco rozmašíruje hlavu nebo propíchá obličej. Spálené čubiny v solárku, které si stejně nic jiného nezasloužily (tam uznávám, že zapadnuvší deska je trochu...no řekněme velká náhoda). Na konci mě skoro mrzelo, že to hlavní dvojice nepřežila, kor když si Osud dával takhle na čas, ale hold co už. Prostě...béčkové smrti s hektolitry krve. Něco, co mi ve filmech poslední doby hodně chybí. 70% ()

JohnSmith

Trojka je už opravdu slabota. Úmrtí jsou sice krvavá a pečená, ale jinak je to prostě už jen kopírování předchozích dílů. ()

zdenny

K „trojce“ a „čtyřce“ píši naprosto stejný komentář. Diváka snad už ani nezajímá děj, který je ve všech dílech stejný. Rozdíl je snad v neštěstí, které se stane v úvodu a potom samozřejmě ve způsobu a především v originalitě jednotlivých tragických úmrtí. No a ta jsou tu propracovanější, tu nepropracovanější. Proto je celkové hodnocení průměrné – liší se jen v počtu hvězd u jednotlivých dílů. ()

Ravi

Musím nesouhlasit, že se nedalo vytěžit z trojky více. I když má třetí pokračování malý potenciál, mohlo z něj být zajímavé pokračování, kdyby se tak stupidně nedrželo předchozích dílů. Dávám 25% = 1/5 ()

J-o-k-e-r

No...už teda ani ten nádech dvojky tu není cítit. Hlavní hrdinka je sice kočka jak cyp, ale bohužel tím asi ty klady skončily. Opět tu jsou studentíci, opět vidina, a opět katastrofa - tentokráte havárie na horské dráze, a tak dále...jen už mi to přijde víceméně tupé a neohrabané...zde se jen tvůrci snaží namlsat nás co nejmorbidnějšími a nejkrkolomnějšími způsoby skonů jednotlivých pozůstalých ()

Kosmik 1

Druhým dílem již tohle téma bylo, myslím, dostatečně vyčerpáno a třetí pokračování jako by vyšlo přes kopírák z jedničky. Naprosto zbytečný film, který kvalitou není nijak špatný (proto dávám 3*), ale téma už tu jednou bylo, takže nic nového bohužel. 50% ()

KASUGI

Úvodní nehoda je tragédie... Samozřejmě myslím katastrofa... Samozřejmě myslím příšerně natočená. =D . Dvakrát inteligentní to taky není. Jeden příklad za všechny: Přežívší jdou za černouškem do posilovny a snaží se mu vysvětlit, že je na řadě. On jim nevěří a dál posiluje. Hlavní hrdinka vidí, jak se na stěně třepají dvě šavle, jak se u rádia a el. zásuvky rozlije voda a jiná nebezpečí, ale jenom blbě čumí a vysloveně čeká, až černocha něco z toho sejme. ()

Jaro.Krafcik

Zatiaľ najlepší nezvratný osud aký tu bol, S absenciou že som ešte nevidel 4 pokračovanie. To je teraz jedno. Postavy sú tu clkm fajn a super to zahrali. Aj vraždy ozaj nápadite hlavne či už solárko,vlak alebo horská dráha. U ktorej si dva krát premyslím či ešte niekedy vkročim do jej sedadla. 4* ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (více)