Obyčejná žena zjistí, že globální streamovací služba zpracovala její život, včetně jejího tajemství, do dramatu, ve kterém hlavní roli hraje hvězdná herečka Salma Hayek. (Netflix)

Jan.Cada1

První díl šesté série, na kterou jsem čekal hodně dlouho rozhodně nezklamal. Opět geniální nápad na scénář a hlavně herečky se fakt činily, speciálně Annie Murphy mi fakt hodně sedla. Ku podivu musím říct, že mě to napadlo ještě před rozklíčováním, že tato realita nebude ta zdrojová, ale i tak jsem byl nadšený. Trošku slabší akční finále srazí konečné hodnocení na 4 hvězdy. ()

JosefTomas

Z počátku nevybočující Black Mirror epizoda, která se v průběhu stane víc a víc meta, jen aby potom byla meta meta a na konci byla meta meta meta.  Brooker opět trefil dobu a se stávkou herců a scenáristů mu to nyní hraje velmi do karet, možná lépe než před tím a že kolem toho dokázal vybudovat i satirický komentář doby, to je jen třešnička na dortu. ()

MartinTerran

Námět určitě zajímavý, ale v případné realizaci bych problémů našel nespočet, což by dle myšlenky Black Mirror být nemělo. Jednání Joan je pochopitelné a působí reálně. Závěrečný zvrat byl dle mého naprosto zbytečný a vůbec do příběhu nic nepřidal. Americký konec musím být, ale s realitou má opět pramálo společného. Parodie na vlastní službu je úsměvná. ()

Rayen1

Trochu mindfuck, trochu víc... Celkem dost. Je to dobrý, ale není to nejlepší. Jo a Netflix to udělal zas: "Salmu máme? Jo, dobrý... Mindfuck taky? Jep, taky... Parodii na Netflix? Co nám tam ještě chybí, kruci... Jo, mám to! Ještě lesbičky a gaye! Ty nesmí v naší tvorbě přeci chybět!" 😅 Násilné potlačování homosexuality - Netflix style (opět), ale na hodnocení to nemá vliv, jen říkám, co vidím... 🤷‍♂️ Díl byl celkem dobrej, to zas jo... ()

Víteček

Zajímavý námět týkající se extrémně aktuálního tématu, ale ne tak úplně zvládnuté zpracování, které upadá víc a víc do frašky a konec je překombinovaný a ne moc podařený. Zcela fiktivní firma Streamberry se tam nechala zobrazit až překvapivě negativně. ()

cerdax2

Myslenka dobra - nikdo necte licencni ujednani spolecnosti a programu, realizace tragicka; nestaci vzit popularni terminy, jako je kvantovy pocitac, ale je treba je tez vhodne vyuzit. 30% ()

exree

Roky čekání a další řada je konečně tady. Juchu. První díl je v podstatě v pohodě, ale… asi jsem na ní čekal moc dlouho. Rozjezd je pomalý a upřímně jsem se po pár minutách začínal nudit, každopádně bylo osvěžující vidět Streamberry a trochu netflixovské sebereflexe. Koncept epizody je fajn a docela jsem se bavil. Co mě ale trochu zklamalo je konec. Proč měli tvůrci potřebu naservírovat finálmí myšlenku na stříbrném podnose? Myslím si, že by bylo výrazně zajímavější nechat konec více otevřený, aby si divák mohl vytvořit vlastní teorie o realitě a simulaci (a jeho roli v obou). ()

Sady1993

Hm, škoda že to museli v posledních 10 minutách překombinovat v takovou nesmyslnou sra*ku. Těch prvních 45 minut bylo naprosto skvělých. ()

trickmaster

Jeden z mála snímků, který má celkem dobrej konec. Takhle si představuji odstartovat další sérii a pokud rejžové nezklamou, tak se máme na co těšit! Salma i Annie podaly bezkonkurenční herecký výkon a já se při téhle jízdě virtuálními světy vážně bavil! ()

Froschyankee

Každé kultové dielo má svoje slabšie okamihy. Joan is Awfull je jedným z nich. A ani dokonalý zadok Salmy Hayek a pozoruhodné „cringe“ herectvo Annie Murphy, to vo výsledku nemôže zachrániť. ()

PeteBuck

Jedného dňa som videl časť South Parku, kde si Kyle neprečítal podmienky zmluvy (tentokrát Applu) a vlastne odsúhlasil, že mu Jobs môže prišiť ústa k prdeli niekoho iného a jeho riť zasa k ústam inej osoby. Neskutočná časť, riadne som sa zasmial a potom som s hrôzou zistil, že vlastne ani ja všetky tieto sračky nečítam a pred nedávnom som si musel založiť Apple ID, lebo moja bláznivá firma preferuje iPhony. Čuduj sa svete, nikto mi zatiaľ ústa k riti cudzieho človeka neprišil. Ale keď som videl túto časť, čo je vlastne variácia na vyššie spomenutú časť South Parku, začínam o tom uvažovať, že si to vždy aspoň preletím. Mám ten dojem, že toto všetko sa na nás chystá. Ešte duplom to podchytila tá stávka hercov v Hollywoode, kde štúdiá si chcú urobiť scan ksichtu a tiel hercov a používať to prakticky zadarmo, dokedy a kde sa im zachce. Kam to, do prdele, smerujeme? Časť to bola celkom dobrá, ale nie veľmi originálna a extrémne tu vidieť vplyv Netflixu. Nič proti gayom, iným rasám, medzirasovým vzťahom a podobným veciam, ale tu je to na silu a akoby nič iného ani neexistovalo - klasický Netflix. Neviem o tom, že by to takto fungovalo a začína to pripomínať najnovší Star Trek, kde sú herci vybratí kvôli ich orientácii či rase a nie preto, lebo vedia hrať. Tiež si táto časť akosi nevie vybrať, čo je. Či dráma, alebo odľahčený Matrix s prvkami humoru. Ale stále to bolo celkom dobré. Ale akosi mi chýbajú staré série. ()