poster

Můj miláček Brouk

 • anglický

  The Love Bug

 • slovenský

  Miláčik Herbie

Dobrodružný / Rodinný / Komedie

USA, 1968, 107 min

 • mirliflore
  **

  Je to hloupé, trapné, špatně zpracované, ale když jsem byl malý, tak se mi to docela líbilo... ty ** jsou z čisté nostalgie....(25.5.2006)

 • corpsy
  ***

  Na dlhú dobu posledný disneyovský, live-action megahit, ktorý sa uvelebil v kinách. Hit možno právom a možno ani nie. Záleží od vkusu, od doby vzniku a od momentálnej nálady. Ide o streštenú fantasy komédiu, plnú trikových záberov, akčných scén a primeraných hlášok. Ale ešte raz opakujem, záleží od...(3.3.2016)

 • Amper01
  *****

  nemůžu si pomoct, ale já jsem se bavil. A v závěru jsem měl záchvat smíchu...(5.5.2013)

 • duklak2
  ***

  Snímek se vyznačuje svojí jednoduchostí a v tom činí jeho krásu. Auto se mile "tváří", ale copak obsahuje jeho "duše"? Myslím, že tuto otázku si klade každý řidič, který řídil Herbieho:)(6.2.2012)

 • Karlos80
  ***

  Prodá konečně mladý závodní americký jezdec své věrné vozítko ,,Herbie" ? Tím by se ale dostal do pořádného maléru! Pomůže mu opět roztomilý brouček ,,Herbie" ke štěstí? Hodně otázek, skoro žádná odpověď, více se dozvíte pokud uvidíte tento film. Jedná se o velice rozvernou téměř fraškovskou komedie z Disneyovských studií. S velmi osobitým půvabem zpracovává tehdy ještě mladistvou image ,,brouků"- a také nemalou měrou napomáhá prodloužit i posílit nesmírnou oblibu tohoto typu volkswagenů. Následují ještě tři další pokračování tohoto snímku, v nichž si toto roztomilé autíčko na dlouhou dobu získává své příznivce. Bohužel jsem ani jeden filmeček neviděl tak nemůžu srovnávat. Ale filmy a jednotlivé epizody nesou názvy Herbie Rides Again (1973), The Shaggy D.A. (1976), a Herbie Goes Bananas (1980). Jak už je to jen dlouho co to nedávali vzpomene si někdo vůbec..? Já tedy ne..(24.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace