Můj miláček Brouk

• slovenský

Miláčik Herbie

Dobrodružný / Rodinný / Komedie

USA, 1968, 107 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $51,264,000Tržby Celosvetovo $52,000,000║ Pre mňa nezabudnuteľná klasika a jeden s filmom na ktorom som vyrastal. Herbie, je zlatý chrobák Herbie aspoň medzi filmovými autami.(27.12.2007)

Snímek se vyznačuje svojí jednoduchostí a v tom činí jeho krásu. Auto se mile "tváří", ale copak obsahuje jeho "duše"? Myslím, že tuto otázku si klade každý řidič, který řídil Herbieho:)(6.2.2012)

nemůžu si pomoct, ale já jsem se bavil. A v závěru jsem měl záchvat smíchu...(5.5.2013)

Komedie na oslavu VW Brouka.(8.7.2003)

Prodá konečně mladý závodní americký jezdec své věrné vozítko ,,Herbie" ? Tím by se ale dostal do pořádného maléru! Pomůže mu opět roztomilý brouček ,,Herbie" ke štěstí? Hodně otázek, skoro žádná odpověď, více se dozvíte pokud uvidíte tento film. Jedná se o velice rozvernou téměř fraškovskou komedie z Disneyovských studií. S velmi osobitým půvabem zpracovává tehdy ještě mladistvou image ,,brouků"- a také nemalou měrou napomáhá prodloužit i posílit nesmírnou oblibu tohoto typu volkswagenů. Následují ještě tři další pokračování tohoto snímku, v nichž si toto roztomilé autíčko na dlouhou dobu získává své příznivce. Bohužel jsem ani jeden filmeček neviděl tak nemůžu srovnávat. Ale filmy a jednotlivé epizody nesou názvy Herbie Rides Again (1973), The Shaggy D.A. (1976), a Herbie Goes Bananas (1980). Jak už je to jen dlouho co to nedávali vzpomene si někdo vůbec..? Já tedy ne..(24.10.2006)